Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też się podepnę:) wielkie dzięki za spota i że miałem możliwość was poznać i trochę się poduczyć:)

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

boseron a ile biorą w tych zielonkach? i zawozi sie same zaciski czy z autem?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja raczej myslalem o zestawie, ktorym sie maluje samemu... :)

ale dziekuje

Opublikowano

po co samemu skoro ja zapłaciłem 100 zł za komplet zacisków , szkoda zachodu. nigdy w domowych warunkach nie pomalujesz tak jak oni piecowo.

Opublikowano

a widzisz... to juz zmienia postać rzeczy :D

Opublikowano

w domowym zaciszu to malowałem kiedyś FOLIATEC-iem :) nawet dobrze wyszło ale dużo zabawy,spreje odradzam a teraz myśle o jakiejś wypalance w piecu

Opublikowano
cuber miałeś z żoną spędzić wieczór a ty na forum siedzisz

Pewnie dlatego że wyjątkowo wcześnie musiała iść spać :decayed:

Oczywiście bezpiecznie całą i zdrową rano zawiozłem ją gdzie trzeba :naughty:

Kurde, mam nadzieję że nie brzmi to dwuznacznie :grin:

Opublikowano

Witajcie :hi:

Czy ma może ktoś z Was do sprzedania to klubowe metalowe logo??

Opublikowano

heloł Gajs :decayed:

Opublikowano
Witajcie :hi:

Czy ma może ktoś z Was do sprzedania to klubowe metalowe logo??

oddam Ci za darmo :wink:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

Падение метеорита - YouTube niezły widok :naughty:

Opublikowano
Witajcie :hi:

Czy ma może ktoś z Was do sprzedania to klubowe metalowe logo??

oddam Ci za darmo :wink:

Taka straszna kicha czy taki jesteś miły?? Da się to nakleić na klapę bagażnika??

Opublikowano

Gabriel ja kupilem spray spcjalny do malowania zaciskow - koniecznie trzeba dobrze wyczyscic zacisk wczesniej i trzyma sie do tej pory. 13zł na ul. Sebastiana - część ulicy miedzy Dietla, a Gertrudy

Opublikowano

hehe w ASO za darmo sprawdzą historie auta, kody wyposażenia itd. Wystarczy przyjechać z dowodem.

Nie wiedziałem że mogą być takie bajery jak np grzałka elektryczna nadmuchu.

Grzałka elektryczna w B5FL i B5 zobacz!!!!

nawet przy -20 na zewnątrz po minucie leci już letnie powietrze, a po chwili dłużej ciepłe :kox::kox:. Wystarczy ustawić nastaw klimatronika w HI i nadmuch na szybę.

Słyszeliście o takim czymś również w OOOO ?

Opublikowano
Gabriel ja kupilem spray spcjalny do malowania zaciskow - koniecznie trzeba dobrze wyczyscic zacisk wczesniej i trzyma sie do tej pory. 13zł na ul. Sebastiana - część ulicy miedzy Dietla, a Gertrudy

gdzieś była fota z Twojego malowania w lakierkach :naughty:

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

Witajcie :hi:

Czy ma może ktoś z Was do sprzedania to klubowe metalowe logo??

oddam Ci za darmo :wink:

Taka straszna kicha czy taki jesteś miły?? Da się to nakleić na klapę bagażnika??

taki miły :wink: tak da się wszędzie nakleić :wink:

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

Grzałka elektryczna w B5FL i B5 zobacz!!!!

Słyszeliście o takim czymś również ?

tak mam taką grzałkę do butów narciarskich :naughty:

Opublikowano

nie nie, ta fota byla z poprawek po dwoch latach po pomalowaniu...

Opublikowano
nie nie, ta fota byla z poprawek po dwoch latach po pomalowaniu...

dawaj ją :decayed:

Opublikowano
hehe w ASO za darmo sprawdzą historie auta, kody wyposażenia itd. Wystarczy przyjechać z dowodem.

Nie wiedziałem że mogą być takie bajery jak np grzałka elektryczna nadmuchu.

Grzałka elektryczna w B5FL i B5 zobacz!!!!

nawet przy -20 na zewnątrz po minucie leci już letnie powietrze, a po chwili dłużej ciepłe :kox::kox:. Wystarczy ustawić nastaw klimatronika w HI i nadmuch na szybę.

Słyszeliście o takim czymś również w OOOO ?

Tak, ZTCP jest montowana seryjnie w dieslach, z pewnością włącza się jak masz na AUTO lub nawiew max na szybę, nie widzę jednak u siebie różnicy choć nie testowałem jakoś dokładnie :kwasny:

Opublikowano

nie mam chyba jej...

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

Pancie szukam takie blendy...jakby ktos cos...bo cena w ASO miazdzy...

3007846917

Opublikowano

Kerczi mam sprawę...:whistling:

Opublikowano

no to dajesz...

Opublikowano

Witojcie :hi::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.