Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

... Tylko jeszcze Was nie kojarzę wszystkich:kwasny:

2-3 spoty i będziesz kojarzył prawie wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo Ja im nie pozwalam nawet odśnieżać przy moim miejscu parkingowym a co dopiero dać im coś sprawdzać :facepalm:

Widzę że nie tylko ja uwielbiam tą firmę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota..

mam nadzieje, że na kolejnym też się pojawię - nie wiem jak to żonie powiem, bo wczoraj jej powiedziałem, że jadę odebrać kaburę do telefonu od kogoś z allegro (dzięki Pablo) :polew::polew: po powrocie pytała co mi tak długo zeszło :polew::polew:. Ale tak to jest być świeżo upieczonym mężem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Dzięki za spota, Panowie;) i za pomoc przy postojówce z przodu... W sumie nie wiem komu, bo jeszcze nie za bardzo znam ludzi po nickach... Na następnego spota nie będę miał spóźnienia pod warunkiem, że żona znowu czegoś nie wymyśli...

Raczej pozycyjnym :tongue4: Chociaż akurat w B6 pełni ono też rolę postojwych :wink:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

dzięki za spota :hi:

Dexter - miło było poznać, dzięki za kubeł :decayed:

Tradycja - piękne imię :decayed:

miłego dnia :hi:

Nie ma sprawy! Mam nadzieję, że za tydzień uda się podpiąć do mojego Audi kompa i go sprawdzić;) Widziałem, że przy którymś było coś działane... Tylko jeszcze Was nie kojarzę wszystkich:kwasny:

Ale się nie udało bo nie miałem przy sobie zasilacza do lapka :kwasny:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

... Tylko jeszcze Was nie kojarzę wszystkich:kwasny:

2-3 spoty i będziesz kojarzył prawie wszystkich :wink:

No nie wiem, ja nadal nie wszystkich kojarzę :wink: Trzeba wprowadzić plakietki z nick'iem i imieniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota..

mam nadzieje, że na kolejnym też się pojawię - nie wiem jak to żonie powiem, bo wczoraj jej powiedziałem, że jadę odebrać kaburę do telefonu od kogoś z allegro (dzięki Pablo) :polew::polew: po powrocie pytała co mi tak długo zeszło :polew::polew:. Ale tak to jest być świeżo upieczonym mężem.

Ja też jestem młodym mężem, bo od września 2012... Powiedziałem żonie, że jadę na spota i pojechałem:D Niestety z poślizgiem, bo byłem w domu potrzebny:/ Trzeba żonę przyzwyczaić, że w czwartki wieczorami nie zawsze się będzie na jej wyłączność :decayed:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

:hi:Dzięki za spota, Panowie;) i za pomoc przy postojówce z przodu... W sumie nie wiem komu, bo jeszcze nie za bardzo znam ludzi po nickach... Na następnego spota nie będę miał spóźnienia pod warunkiem, że żona znowu czegoś nie wymyśli...

Raczej pozycyjnym :tongue4: Chociaż akurat w B6 pełni ono też rolę postojwych :wink:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

dzięki za spota :hi:

Dexter - miło było poznać, dzięki za kubeł :decayed:

Tradycja - piękne imię :decayed:

miłego dnia :hi:

Nie ma sprawy! Mam nadzieję, że za tydzień uda się podpiąć do mojego Audi kompa i go sprawdzić;) Widziałem, że przy którymś było coś działane... Tylko jeszcze Was nie kojarzę wszystkich:kwasny:

Ale się nie udało bo nie miałem przy sobie zasilacza do lapka :kwasny:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

... Tylko jeszcze Was nie kojarzę wszystkich:kwasny:

2-3 spoty i będziesz kojarzył prawie wszystkich :wink:

No nie wiem, ja nadal nie wszystkich kojarzę :wink: Trzeba wprowadzić plakietki z nick'iem i imieniem :wink:

:banan:

Jestem 100% ZA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz Dexter ja jestem mężem od końca października 2012, a niestety ten tydzień był trochę pod znakiem wyjść z kolegami i żona się trochę złości, że nie mam czasu oglądać z nią seriali, a na kumpli czas zawsze znajdę :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może takie czerwone czapki z daszkiem z wyhaftowanym imieniem? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wszystkim i cześc Jarko działaczu :decayed:

za kilka lat to żony Was same będą wypychać na spoty :grin: cos o tym wiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz Dexter ja jestem mężem od końca października 2012, a niestety ten tydzień był trochę pod znakiem wyjść z kolegami i żona się trochę złości, że nie mam czasu oglądać z nią seriali, a na kumpli czas zawsze znajdę :polew::polew:

Moja mnie męczy, żebyśmy skończyli oglądać wreszcie "Prison Break", bo się nie może doczekać co będzie dalej. To oglądaliśmy wczoraj po spocie:polew:

Ale nie dokończyliśmy nawet odcinka... If You know what I mean:naughty:

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

dzień dobry wszystkim i cześc Jarko działaczu :decayed:

za kilka lat to żony Was same będą wypychać na spoty :grin: cos o tym wiem :wink:

Bry boseron :hi:Podejrzewam, że moja będzie chciała zobaczyć, jak to wygląda, więc pewnie się kiedyś wybierze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:wszystkim, dzieki za spota , end hew e najs dej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba żonę przyzwyczaić, że w czwartki wieczorami nie zawsze się będzie na jej wyłączność :decayed:

Otóż to:exclamation:

Więc Łukasz weź przykład z DeXter'a i jej powiedz o tym, jeszcze pokaż jej temat naszych zlotów Ogólnopolskich z Bukowiny Tatrzańskiej to zaraz zmieni zdanie na ten temat :naughty:

Zapoznajcie się z tematem :arrow2:http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/xii-ogolnopolski-zlot-vii-urodziny-audi-a4-klub-polska-bukowina-tatrzanska-2013-a-257753/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

end hew e najs dej :decayed:

Nie pier**l tylko się zapisuj na zlot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO - się postaram :)

ps. co do naszego wczorajszego deal'u to faktycznie ta ładowarka podczas włączenia GPS'u w telefonie bardzo kiepsko ładuje, ale dałem ją teściowej, a sobie kupie nową więc ogólnie jest git :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO - się postaram :)

ps. co do naszego wczorajszego deal'u to faktycznie ta ładowarka podczas włączenia GPS'u w telefonie bardzo kiepsko ładuje, ale dałem ją teściowej, a sobie kupie nową więc ogólnie jest git :hi:

Więc jest tak jak Ci mówiłem, pod S3 musi być ori bo z S+/S2 nie daje już rady, chodzi o napięcie.

Po niedzieli będę miał pod S3 ładowarki.

Panowie Gregfr potrzebuje pomocy, chodzi o numery katalogowe, nie ma dostępu do forum i neta.

Termostat

Oring do termostatu

Klipsy do spryskiwaczy mgiełkowych

B6 1.9 AVF

---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Dobra już mam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...