Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przywiez cos na spota

:polew::polew::polew: ta piekna blondynke przywioze, specjalnie dla Ciebie :grin: spasuje Ci do TT-tki, ladny kontrast bedzie :grin:

Trzymam za słowo

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem nowy :facepalm: może sie wybiore w czwartek

Opublikowano

T

jestem nowy :facepalm: może sie wybiore w czwartek

To dawaj i pamietaj o

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Kubełek KFC

Opublikowano

Gdyby nie to, że garażuję ją na letnich, to też bym się wybrała z ciekawości. :confused4:

Opublikowano
Gdyby nie to, że garażuję ją na letnich, to też bym się wybrała z ciekawości. :confused4:

moze ktorys Kolega podjechac po Ciebie jesli chcesz...

Opublikowano
  • Autor

nawet wiem który by podjechał :decayed:

Opublikowano
Gdyby nie to, że garażuję ją na letnich, to też bym się wybrała z ciekawości. :confused4:

moze ktorys Kolega podjechac po Ciebie jesli chcesz...

ja po nią pojadę :decayed:

Opublikowano

Do Andrychowa to kawałek, poczekamy do konca zimy spokojnie i jeszcze sie troszke odpicujemy ;)

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Gdyby nie to, że garażuję ją na letnich, to też bym się wybrała z ciekawości. :confused4:

moze ktorys Kolega podjechac po Ciebie jesli chcesz...

ja po nią pojadę :decayed:

Chciałbyś :P

Opublikowano

Panie i Panowie.

Mam do sprzedania Touarega 2010 (najnowszy model) - 3.0 TDI - 240KM - czarny - BEZWYPADEK - auto w max wyposazeniu - wszystko co dalo sie do niego wsadzic to w nim jest. Kosztował ponad 300 000zł

do sprzedania PILNIE i w bardzo dobrej cenie - 130 000zł - nie ma zadnych wałków - potrzebna pilnie gotowka - ceny takiego samochodu na alledrogo sa od 160 000zł do 190 000zł - dla prawdziwie zainteresowanych fotki lub poprostu przejazdzka...

Opublikowano
  • Autor
Panie i Panowie.

Mam do sprzedania Touarega 2010 (najnowszy model) - 3.0 TDI - 240KM - czarny - BEZWYPADEK - auto w max wyposazeniu - wszystko co dalo sie do niego wsadzic to w nim jest. Kosztował ponad 300 000zł

do sprzedania PILNIE i w bardzo dobrej cenie - 130 000zł - nie ma zadnych wałków - potrzebna pilnie gotowka - ceny takiego samochodu na alledrogo sa od 160 000zł do 190 000zł - dla prawdziwie zainteresowanych fotki lub poprostu przejazdzka...

pw

Opublikowano

w takim wnętrzu...

img2233p.jpg

Opublikowano
Przecież to Kosiniaka RS4, wcześniej miał M3 E46 z dopalaczem :decayed:

Kosiniak nigdy nie miał rs4

Opublikowano
Przecież to Kosiniaka RS4, wcześniej miał M3 E46 z dopalaczem :decayed:

Kosiniak nigdy nie miał rs4

Chodź na śnieg...

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Gruszka mój Ty sąsiedzie...to co? dajesz 10% za cynk??? :) Czy mam zasiasc do stolu 13 LUTEGO?

Opublikowano
Przecież to Kosiniaka RS4, wcześniej miał M3 E46 z dopalaczem :decayed:

Kosiniak nigdy nie miał rs4

Chodź na śnieg...

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Gruszka mój Ty sąsiedzie...to co? dajesz 10% za cynk??? :) Czy mam zasiasc do stolu 13 LUTEGO?

chcesz się obudzić z lufą w ustach?

Opublikowano

jak bedziesz sasiadem to Ty sie bedziesz codziennie tak budzil :)

Opublikowano
jak bedziesz sasiadem to Ty sie bedziesz codziennie tak budzil :)

to choś na ten śnieg

Opublikowano

Ty a Guzik Ci pozycza?? :>

Opublikowano
Ty a Guzik Ci pozycza?? :>

:)

rozbiłem słoiki

Opublikowano

aha i powiedz Asi ze zapomnialem Jej powiedziec - ale drzwi tam sa tylko wejsciowo wejsciowe :polew:

Opublikowano
Przecież to Kosiniaka RS4, wcześniej miał M3 E46 z dopalaczem :decayed:

Kosiniak nigdy nie miał rs4

Chodź na śnieg...

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Gruszka mój Ty sąsiedzie...to co? dajesz 10% za cynk??? :) Czy mam zasiasc do stolu 13 LUTEGO?

widzę że mnie dużo ominęło :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.