Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm to jak grzałeś 10 minut to juz sam lód winien się stopić bez odmrażacza hehehe :decayed: ( pomijając tylnie boczne szyby )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm to jak grzałeś 10 minut to juz sam lód winien się stopić bez odmrażacza hehehe :decayed: ( pomijając tylnie boczne szyby )

W sumie tak, ale warunki same w sobie są kijowe. Szyba przednia i boczne puściły dosyć szybko, podstawa to brać odmrażacz w sprayu, a nie w atomizerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobiłem po zakupie audi to wyposażyłem auto w odmrażacz. 4 lata, nigdy skrobaczki nie używałem...

a jaki ten odmrażacz? W jakim czasie działa ?

Podchodzisz do auta, odpalasz fajurka, otwierasz drzwi, odpalasz auto, bierzesz odmrażacz, psikasz po szybach, kończysz palić, wsiadasz i jedziesz :naughty:

Firmy nie pamiętam, ale te tanie badziewia słabo działały. Lepiej coś droższego kupić. Max. dwie butelki na zimę.

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

jarko Ty to masz łeb :wink:

Ręce marzną od skrobania :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, wyszedłem przed firmę i dostałem szoku :shock3: tak zamarzniętej mojej Audioli jeszcze nie widziałem.

Odpaliłem furę nadmuch na szyby + tylnia szyba papierosek i skrobaczki uzyłem by tylko ruszyć lód z szyb a później sam spłynął :naughty: ale chyba jest ciut cieplej niż było kilka godzin temu , przynajmniej mój termometr pokazał mi zero stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, wyszedłem przed firmę i dostałem szoku :shock3: tak zamarzniętej mojej Audioli jeszcze nie widziałem.

Odpaliłem furę nadmuch na szyby + tylnia szyba papierosek i skrobaczki uzyłem by tylko ruszyć lód z szyb a później sam spłynął :naughty: ale chyba jest ciut cieplej niż było kilka godzin temu , przynajmniej mój termometr pokazał mi zero stopni.

W Bochni w tej chwili -3 stopnie i wszystko marznie. Przed chwilą wyskoczyłem po piwo do nocnego i wyj....em na schodach. Miazga :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przej...ane :kwasny: szedłem na Poczte i dojść nie mogłem... lodowisko.. ma ktoś może łyżwy pożyczyć? :tongue4:

przeszczepiłem gałeczke z a3 na a4.. kapselek zmieniony i z nim najciężej było, mieszek to pikuś :naughty: gałeczka teraz musi tylko wyschnąć i rano zakładam :decayed:

img0122bk.th.jpg

img0124yjc.th.jpg

Panowie szukam ramki pod manual i popielniczek 1NK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie wy kupujecie te odmrażacze może w biedronce ale mój działa bezbłędnie psik psik i po kilku minutach wszystko płynie. Tym co tak zawzięcie dzisiaj rano skrobali gratuluję na pewno ładnie żeście sobie sznitki porobili bo wystarczy ziarnko piasku i po zmierzchu widać efekt a ostatnio po syfie jaki był na jezdni i na aucie to raczej sprawa nie unikniona że szyba będzie w rysach.

podaj nazwe producenta, kupie i zobaczymy czy "działa bezbłędnie psik psik i po kilku minutach wszystko płynie" :whistling:

a co do dzisiejszego skrobania - ja tego nie robilem (nie bylo takiej koniecznosci), wlaczylem nawiew, poczekalem kilka minut az fura sie nagrzala i wystarczylo podwazac koncowka skrobaczki lód i cale platy schodzily :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przej...ane :kwasny: szedłem na Poczte i dojść nie mogłem... lodowisko.. ma ktoś może łyżwy pożyczyć? :tongue4:

przeszczepiłem gałeczke z a3 na a4.. kapselek zmieniony i z nim najciężej było, mieszek to pikuś :naughty: gałeczka teraz musi tylko wyschnąć i rano zakładam :decayed:

http://imageshack.us/a/img42/983/img0122bk.th.jpg

http://imageshack.us/a/img96/3605/img0124yjc.th.jpg

Panowie szukam ramki pod manual i popielniczek 1NK

Moczyłeś mieszek?? Ciekawe jak będzie wyglądała skóra jak wyschnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie wy kupujecie te odmrażacze może w biedronce ale mój działa bezbłędnie psik psik i po kilku minutach wszystko płynie. Tym co tak zawzięcie dzisiaj rano skrobali gratuluję na pewno ładnie żeście sobie sznitki porobili bo wystarczy ziarnko piasku i po zmierzchu widać efekt a ostatnio po syfie jaki był na jezdni i na aucie to raczej sprawa nie unikniona że szyba będzie w rysach.

podaj nazwe producenta, kupie i zobaczymy czy "działa bezbłędnie psik psik i po kilku minutach wszystko płynie" :whistling:

a co do dzisiejszego skrobania - ja tego nie robilem (nie bylo takiej koniecznosci), wlaczylem nawiew, poczekalem kilka minut az fura sie nagrzala i wystarczylo podwazac koncowka skrobaczki lód i cale platy schodzily :wink:

dokładnie, otworzyłem auto, odpaliłem, full nawiew, poczekałem chwile (akurat zagadałem się ze znajomym bo wychodził z bloku), skrobaczka i schodziło płatami :D

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

a tak na marginesie: coś skrypt liczący posty chyba niezbyt klika... wyświetla mi że napisałem 2, a ten to jest nr 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przej...ane :kwasny: szedłem na Poczte i dojść nie mogłem... lodowisko.. ma ktoś może łyżwy pożyczyć? :tongue4:

przeszczepiłem gałeczke z a3 na a4.. kapselek zmieniony i z nim najciężej było, mieszek to pikuś :naughty: gałeczka teraz musi tylko wyschnąć i rano zakładam :decayed:

http://imageshack.us/a/img42/983/img0122bk.th.jpg

http://imageshack.us/a/img96/3605/img0124yjc.th.jpg

Panowie szukam ramki pod manual i popielniczek 1NK

Moczyłeś mieszek?? Ciekawe jak będzie wyglądała skóra jak wyschnie?

moczyłem moczyłem :wink: już jest prawie suchy i wygląda wg mnie ok :wink: a kapsel wrzuciłem do bgorącej wody

a tak na marginesie: coś skrypt liczący posty chyba niezbyt klika... wyświetla mi że napisałem 2, a ten to jest nr 4

bo zlicza Ci tylko te z forum technicznego :wink:

ciekawie zmodzony traktor::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozglądam się już powoli za oponami na lato i mam możliwość zakupić taką gumę:

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 225/45 R17 91 Y MFS. Opony Goodyear . Oponeo.pl

za cenę 430 zł/szt

Orientujecie się może jak ma się kształtować w tym roku sytuacja na rynku opon?? Znajomy, u którego zakładałem w październiku zimówki wspominał, że raczej w 2013 roku cena opon powinna być niższa niż w 2012 i nie wiem właśnie czy brać te GOODYEARY czy czekać na sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozglądam się już powoli za oponami na lato i mam możliwość zakupić taką gumę:

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 225/45 R17 91 Y MFS. Opony Goodyear . Oponeo.pl

za cenę 430 zł/szt

Orientujecie się może jak ma się kształtować w tym roku sytuacja na rynku opon?? Znajomy, u którego zakładałem w październiku zimówki wspominał, że raczej w 2013 roku cena opon powinna być niższa niż w 2012 i nie wiem właśnie czy brać te GOODYEARY czy czekać na sezon

do biskupic dzwoniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozglądam się już powoli za oponami na lato i mam możliwość zakupić taką gumę:

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 225/45 R17 91 Y MFS. Opony Goodyear . Oponeo.pl

za cenę 430 zł/szt

Orientujecie się może jak ma się kształtować w tym roku sytuacja na rynku opon?? Znajomy, u którego zakładałem w październiku zimówki wspominał, że raczej w 2013 roku cena opon powinna być niższa niż w 2012 i nie wiem właśnie czy brać te GOODYEARY czy czekać na sezon

do biskupic dzwoniłeś?

:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozglądam się już powoli za oponami na lato i mam możliwość zakupić taką gumę:

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 225/45 R17 91 Y MFS. Opony Goodyear . Oponeo.pl

za cenę 430 zł/szt

Orientujecie się może jak ma się kształtować w tym roku sytuacja na rynku opon?? Znajomy, u którego zakładałem w październiku zimówki wspominał, że raczej w 2013 roku cena opon powinna być niższa niż w 2012 i nie wiem właśnie czy brać te GOODYEARY czy czekać na sezon

do biskupic dzwoniłeś?

:no:

poszlo PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam u mnie pod blokiem lodowisko wszystko błyszczy a auta :shock3: masakra jeden sopel.... nie mogłem na parkingu ruszyć, kupiłem po drodze z pracy na BP odmrażacz w sprayu i chyba nic nie daje :kwasny:

oglądamy piłke ręczną :naughty:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

gruszka jak śmigłeś jak Ty jeździsz jak kapelusz :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając przed chwilą z przystanku czułem się jak w bullet time w matrixie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wszystko wygląda jak lukier na pączku heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSMOS CO TO SIĘ DZIEJE... JAK 30LAT ZYJE TAK JESZCZE CZEGOŚ TAKIEGO NIE WIDZIAŁEM...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawiozłem swoją gwiazdę do garażu a na drogę powrotną kupilem piwo i szczęśliwie wróciłem do domu bo na trzezwo tojest nie do przyjęcia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...