Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drewniany panoramiczny dach

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

zaliczka na Bukowinę wpłacona :naughty:

:dance:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Ja bym tu zmienił na te bardziej kubłowate kubły i gitara :kox:

ja wklejalem to do ciekawych aukcji allegro na naszym forum :wink:

Opublikowano
:hi:

zaliczka na Bukowinę wpłacona :naughty:

:dance:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Ja bym tu zmienił na te bardziej kubłowate kubły i gitara :kox:

ja wklejalem to do ciekawych aukcji allegro na naszym forum :wink:

michail kupuj:decayed:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano
:hi:

zaliczka na Bukowinę wpłacona :naughty:

:dance:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Ja bym tu zmienił na te bardziej kubłowate kubły i gitara :kox:

ja wklejalem to do ciekawych aukcji allegro na naszym forum :wink:

michail kupuj:decayed:

jak bym mial tyle monety to bym sie nie zastanawial ale mozemy kupic na spole :kox:

Opublikowano
:hi:

zaliczka na Bukowinę wpłacona :naughty:

:dance:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Ja bym tu zmienił na te bardziej kubłowate kubły i gitara :kox:

ja wklejalem to do ciekawych aukcji allegro na naszym forum :wink:

michail kupuj:decayed:

jak bym mial tyle monety to bym sie nie zastanawial ale mozemy kupic na spole :kox:

ok ale ja ją pierwszy biore :naughty::kox::banan3:

Opublikowano
Mohito ja Ci mogę okleic dach czarnym matem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

nie klej matu bo będzie ujowo wygladło idz jedyną słuszną linią partii czyli ....tylko połysk :wink:

ŻARÓWKA LED BA15S 5W CREE High Power *HIT* !!!!!!! (2896525849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to w b7 jest taka żarówka w cofaniu ? bo u mnie w A6 jest taka mała jakby halogenowa Karol wyciągałeś w swojej A6 ?

Opublikowano

Lipa

Opublikowano

przeszukaj dział sprzedam części b6/7. wydaje mi sie ze dzisiaj widzialem u kogos:wink:

Opublikowano
  • Autor

Siemka Krakowiacy :)

Panowie Jak Wam idą zapisy na Bukowinę :) Pasowało By Kraków był na zlocie najliczniejszą Ekipą :)

Ja dziś ostatni dzień tu Siedzę i wracam do Grodu Kraka :)

Pozdrowionka

Opublikowano
Siemka Krakowiacy :)

Panowie Jak Wam idą zapisy na Bukowinę :) Ja dziś ostatni dzień tu Siedzę i wracam do Grodu Kraka :)

Pozdrowionka

idą bardzo dobrze :naughty: tylko musisz jakoś pomyśleć nad profitami dla nas... :tongue4: tzn dla niebieskich :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Profitem jest to że w ogóle możecie jechac :grin:

Opublikowano
Jarko we wtorek będą. Bo w poniedziałek chłop wysyła...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Ekstra, dzięki !

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Profitem jest to że w ogóle możecie jechac :grin:

:naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

1. no taka żarówka jest - taki efakty , nie ma zmiłuj

2. no mat mi przyszedł do głowy , ale przymierzyc trzeba - może carbon bedzie odpowiedni a może połysk . Trzeba pzrzymierzyć .

Opublikowano
Opublikowano

Ale nie z tej okolicy :decayed: rejestracja FSG czyli Fabryka Samochodów Gniezno :polew: generalnie miasto przeszczepów i złomów picowanych do sprzedaży:kox:

Opublikowano

syntolowiec chcesz pablo podrzuce ci temat bez cwiczenia takie bedziesz miec :naughty:

oraz niektore skutki tego

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.