Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stawiam 50 dych na Sokola :decayed:

nie lepiej napisać 500 zł?

bo ile to jest 50 dych , dajesz Jarko , włącz myślenie :polew:

no własnie jarko, pomysl że im wiecej postawisz tym wiekszy bedziesz miał zwrot z vatu :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2008, 16:56 _________________________________________________

a później pojedziecie na spot do Wrocławia :polew:

mi sie juz nie chce :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stawiam 50 dych na Sokola :decayed:

nie lepiej napisać 500 zł?

bo ile to jest 50 dych , dajesz Jarko , włącz myślenie :polew:

Wszytko było przemyślane :naughty:

Wierzę w jego możliwości :decayed:

Opublikowano

Cuber nie jeżdzę już z Tobą po mieście :gwizdanie:

spalanie mi skoczyło :polew:

Opublikowano

Cuber nie jeżdzę już z Tobą po mieście :gwizdanie:

spalanie mi skoczyło :polew:

Dobrze że tylko spalanie :>

Opublikowano

Cuber nie jeżdzę już z Tobą po mieście :gwizdanie:

spalanie mi skoczyło :polew:

Robert Ty masz jakiś cziptjuning?

Opublikowano

Cuber nie jeżdzę już z Tobą po mieście :gwizdanie:

spalanie mi skoczyło :polew:

Robert Ty masz jakiś cziptjuning?

ma ale ciptuning :polew: :polew: czyba :gwizdanie:

mnie spalanie a innym ciśnienie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Waski , powiem Ci szczerze ze juz widze miny ludzi jak dwie audiki zapierdzielają w strone huty na zenonoecyh halogenach :evil: przejazd kozak :th:

Opublikowano

:th: :th:

podobało mi się też ,tylko po co dzwonili do nas :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Maj 2008, 17:17

Robert Ty masz jakiś cziptjuning?

Tak mam Cuber jest o pół długości OK przedemną :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no powiedzmy ze o pół :kox:

Opublikowano

ma ale ciptuning :polew: :polew: czyba :gwizdanie

dobrze ze nie wies-tjuninga :polew:,

chyba zostałem ostatni z seria AWX/AVF :mysli:

Opublikowano

ma ale ciptuning :polew: :polew: czyba :gwizdanie

dobrze ze nie wies-tjuninga :polew:,

chyba zostałem ostatni z seria AWX/AVF :mysli:

no to czas sie wziasc do roboty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tytus nie gadaj tylko rób programik :gwizdanie:

Opublikowano

no powiedzmy ze o pół :kox:

a nie :mysli: ,odpuściłem pózniej :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a Ja na poczatku :kox:

Opublikowano

Właśnie byłem na myjce :naughty: Przejechałem ze dwa kilosy, wysiadam z auta, a tam... Ku.wa, dwie ptasie kupy :ranting1:

Opublikowano
  • Autor

mówiłem Ci nie myj tego pascia :polew:

Opublikowano

mówiłem Ci nie myj tego pascia :polew:

Nie drażnij mnie bardziej :disgust:[br]Dopisany: 23 Maj 2008, 19:15 _________________________________________________Oglądacie kadrę :?: :naughty:

Opublikowano

no to czas sie wziasc do roboty :naughty

hehe, na pewno jak tylko uporam się z tym moim pierdo..nym zawieszeniem,

znowu coś: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_stuki_podczas_duzego_skretu-t32646.0.html

Jakbyś miał ducato to bym Ci od razu powiedział co to (łożyska na kolumnach macpersona), ale w audi to niestety nie wiem :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.