Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie ma sprawy moge podjechac po Ciebie o 18-20 bede :) jak by sie cos miało zmienić to daj znac :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma sprawy moge podjechac po Ciebie o 18-20 bede :) jak by sie cos miało zmienić to daj znac :naughty:

ok, dzięki :)

Opublikowano

Themon, aleś ty strachliwy :gwizdanie:

Opublikowano

Themon, ales ty strachliwy :gwizdanie:

bywa :wink4:

Opublikowano

Themon, ales ty strachliwy :gwizdanie:

bywa :wink4:

Themon , to dla Ciebie

Każde małżeństwo przypomina trzy zakony:

- na początku franciszkanów: radosnych, zapatrzonych w przyrodę

- z czasem dominikanów: mocnych w słowach i argumentowaniu

- po latach już tylko kamedułów: przestrzegających reguły milczenia.

:naughty:

Opublikowano

Themon, ales ty strachliwy :gwizdanie:

bywa :wink4:

Themon , to dla Ciebie

Każde małżeństwo przypomina trzy zakony:

- na początku franciszkanów: radosnych, zapatrzonych w przyrodę

- z czasem dominikanów: mocnych w słowach i argumentowaniu

- po latach już tylko kamedułów: przestrzegających reguły milczenia.

:naughty:

:>

no coż:

"Żony trzeba dwa razy słuchać, raz jak woła: chodź jeść, a drugi raz: chodź spać"

Opublikowano

:oklaski: :thumbup:

Opublikowano

ale gdzie Ty wtedy teściową zmieścisz :polew:

Opublikowano

spotkaliśmy Kuzaja w takiej na BP, klasa koń, pięknie i naturalnie to brzmi, nie to co niektóre wiejskie tuningi

Opublikowano
  • Autor

Panowie wszystkim dzięki za spot-spontan !

Opolską daliśmy rade RS4 i lambo w tyle :kox:

Rtocki nie licytuj bo ma c**jowe fele :polew:

Oto fotki Lambo a kierujacym to Nasz Leszek KUZAJ :th:

95183f006920f093.jpg

c0c751567fad4a87.jpg

feeee135a3293002.jpg

ba0bbde1d621f752.jpg

3dd47d23c7528a01.jpg

1f48b4033be7102e.jpg[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 21:49 _________________________________________________ps. w weekend bedzie premiera Lambo w spodku w Katowicach.... :evil:

Opublikowano

oj widzę że mam czego żałować :evil:

Opublikowano

> Kochanie, co sądzisz o seksie analnym?

> - Jak dla mnie ok.

> - A już się bałem, że będziesz miała coś przeciwko

> - A co ja się będę wtrącać, jak spędzasz czas z kolegami?

Opublikowano

Buhahahah , a po co ktoś zamazał tablice na 4 fotce , skoro na innych widać ?? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Hugo to Ja wpadłem na ten genialny pomysł :polew:

Opublikowano

No no Lambo daje radę :wink4:

Trzeba było ją wyrezać na prostej na Bora :polew:

Opublikowano

cuber ją doszedł na opolskiej, choć Kuzi wyjechał jakieś 2-3 min przed nami :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Również dzięki Wszystkim za spocika :notworthy:

Kurcze, następnym razem zostaję do końca, takie atrakcje... :naughty:

Opublikowano

Również dzięki Wszystkim za spocika :notworthy:

Kurcze, następnym razem zostaję do końca, takie atrakcje... :naughty:

U nas zawsze trzeba do konca zostac bo dopiero pod koniec są same niespodzianki :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.