Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrzebuje tacie kupic jakoms tania nawigejszon, wypatrzyłem taką

http://www.allegro.pl/item364408942_odblokowana_nawigacja_gps_goclever_mm_5_1_real_3d.html

podoba mi sie ten widok 3d

co myslicie ?

Sokol jest sens się pakować w jakiegoś NO NAMEa ?? Ja za używkę garmina nuvi 300 z mapami 04.2008 dałem 450zł a podejrzewam że i taniej znajdziesz, a przynajmniej marka, ja kiedyś prawie kupiłem jakiegoś odpasionego samsunga tylko trzymając kasę w ręce podzwoniłem i się okazało że z mapami zonk a jak są to pasowało by po centrum miast jeździć bo na obrzeżach pokrycie już znikome.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie...

Gdzie w Kraku można kupić i wymienić akumulator za rozsądną cenę oraz sprawdzić regulator napięcia i czy alternator dobrze ładuje?

Mój aku już nawet nie przyjmuje prądu od prostownika :wallbash:

Opublikowano

Do Kamila jedź :naughty:

Opublikowano

Do Kamila jedź :naughty:

Sokol wiesz jak sprawdzic regulator napiecia i alternator czy dobrze laduja?

Opublikowano

Do Kamila jedź :naughty:

Sokol wiesz jak sprawdzic regulator napiecia i alternator czy dobrze laduja?

ja nie mam do tego przyrządów w domu, podjedz do mojego starszego, powiedz że Cie przysłałem

Opublikowano

Do Kamila jedź :naughty:

Sokol wiesz jak sprawdzic regulator napiecia i alternator czy dobrze laduja?

ja nie mam do tego przyrządów w domu, podjedz do mojego starszego, powiedz że Cie przysłałem

ok, dzieki, ale dopiero chyba w piatek rano, dzisiaj juz nie dam rady,

nie jestem pewien czy akumulator padl ze starości (co jest bardzo prawdopodobne) czy jest problem z regulatorem,

dzisiaj w nocy caly czas sie ladowal na takim malym prostowniku, ale i tak rano rozrusznik slabo krecil

Opublikowano
  • Autor

mtytus a co Ty tak powoli jeździsz :gwizdanie:

no dzisiaj meczyk na kaziku w scandalach hehe i moze by coś drinknąc delikatnie przd tym "Bożym cialem".....[br]Dopisany: 21 Maj 2008, 11:59 _________________________________________________STOLIK ZAKLEPANY O 20-30 Kazik LE SCANDALE !!! ZAPRASZAM !!

Opublikowano

Do Kamila jedź :naughty:

Sokol wiesz jak sprawdzic regulator napiecia i alternator czy dobrze laduja?

ja nie mam do tego przyrządów w domu, podjedz do mojego starszego, powiedz że Cie przysłałem

ok, dzieki, ale dopiero chyba w piatek rano, dzisiaj juz nie dam rady,

nie jestem pewien czy akumulator padl ze starości (co jest bardzo prawdopodobne) czy jest problem z regulatorem,

dzisiaj w nocy caly czas sie ladowal na takim malym prostowniku, ale i tak rano rozrusznik slabo krecil

jesli nie był wogóle wymieniany to najwyższy czas, odpuść sobie regulatory i po prostu kup nowy, nie jeździsz dużym fiatem w końcu :chytry:
Opublikowano

jesli nie był wogóle wymieniany to najwyższy czas, odpuść sobie regulatory i po prostu kup nowy, nie jeździsz dużym fiatem w końcu :chytry:

A no zgadza sie, bede wymieniał, tylko chciałem się też upewnić że stary akumulator oddał swoje życie ze starości a nie z powodu wadliwego ładowania :confused4:, bo jak kupie nowy to pewnie też długo nie pociągnie :gwizdanie:

Opublikowano

słuszna uwaga :th:

tytus a Ty czemu nie jedziesz z nami do młodego?

Opublikowano

tytus a Ty czemu nie jedziesz z nami do młodego?

Bo juz zaplanowałem sobie weekend w inny sposób, brat mojej kobity (przyszly szwagier) przyjezdza z Wiednia na dlugi weekend, no i jedziemy z moja do jej rodzinnego domu.

A szwagier równy gość to pewnie coś drinkniemy :drunk::dance:

Ale dzieki za zaproszenie :th:, następnym razem.... :cool:

Opublikowano

obawiam że po tej imprezie następnego razu już może nie być :decayed:

Opublikowano

obawiam że po tej imprezie następnego razu już może nie być :decayed:

planujesz coś niecnego ? :mysli:

Opublikowano

obawiam że po tej imprezie następnego razu już może nie być :decayed:

planujesz coś niecnego ? :mysli:

wyjaram całą trawę wokół jeziora :decayed:

Opublikowano

obawiam że po tej imprezie następnego razu już może nie być :decayed:

planujesz coś niecnego ? :mysli:

wyjaram całą trawę wokół jeziora :decayed:

hehe

ooo to bedzie grubo :kox:

Opublikowano

Sokół nie ma dalej tych H3 hidów

Opublikowano

Sokół nie ma dalej tych H3 hidów

nie, ich nie bedzie wogóle

Opublikowano
  • Autor

Panowie to kto bedzie w kanjpce na meczyku ?

ps, założyłem nowy felunek :kox:

Opublikowano

uprzedzę kolejna wypowiedz :decayed:

no to pokaz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.