Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak, miałem poprawić bo jeszcze ktoś by myślał że coś miałeś z autem:grin:

znowu chciałeś ludzi wprowadzić w błąd :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fantowski jedziesz na ryby ?:naughty:

My się dziś o 15 wybieramy na przylasek do jutra wieczór. Może wpadniesz :wink:

Opublikowano
fantowski jedziesz na ryby ?:naughty:

My się dziś o 15 wybieramy na przylasek do jutra wieczór. Może wpadniesz :wink:

jadę dzisiaj na wesele, ale dzięki za zaproszenie :wink:

Opublikowano

znowu chciałeś ludzi wprowadzić w błąd :wink:

Z kuskiem i jego B8 to było nieporozumienie..

Opublikowano

znowu chciałeś ludzi wprowadzić w błąd :wink:

Z kuskiem i jego B8 to było nieporozumienie..

I jaki finał?? Serio nie wiedział o tym co kupił??

Opublikowano

znowu chciałeś ludzi wprowadzić w błąd :wink:

Z kuskiem i jego B8 to było nieporozumienie..

:naughty:

Opublikowano

znowu chciałeś ludzi wprowadzić w błąd :wink:

Z kuskiem i jego B8 to było nieporozumienie..

I jaki finał?? Serio nie wiedział o tym co kupił??

jest szansa :decayed:

Opublikowano

siema wszystkim :hi: wsiadam dzisiaj do mojej landrynki a tu coś pyrka pod maska okazało sie ze szlak trafił napinacz :facepalm:

Opublikowano
fantowski jedziesz na ryby ?:naughty:

My się dziś o 15 wybieramy na przylasek do jutra wieczór. Może wpadniesz :wink:

Moja wczorajsza zdobycz::dance2:

szoty_018.jpg

Opublikowano
fantowski jedziesz na ryby ?:naughty:

My się dziś o 15 wybieramy na przylasek do jutra wieczór. Może wpadniesz :wink:

Moja wczorajsza zdobycz::dance2:

http://s19.postimg.org/ifr71sh67/szoty_018.jpg

Przylasek??

Opublikowano
fantowski jedziesz na ryby ?:naughty:

My się dziś o 15 wybieramy na przylasek do jutra wieczór. Może wpadniesz :wink:

Moja wczorajsza zdobycz::dance2:

http://s19.postimg.org/ifr71sh67/szoty_018.jpg

Przylasek??

Coś ty Jeziorzany u siebie na przylasek mi się nie chce jezdzić a po za tym nie mam maty karpiowej i podbierak po ostatniej bibie na nocy zostawiłem nad wodą nówkę sztukę ale klenia na 40cm zdążyłem nim wyjąć. w zeszłą sobotę kumpel trafił 8 kg pełno-łuskiego

poluje na tą 18kg co 2 lata temu na wisle został wyciągnięty i puszczony do Jeziorzan.

Opublikowano

Powiem wam tak, ostatnio przyjechał do mnie tą A4 bo jeszcze wydech ma do zrobienia w A5, szczegółowo oglądałem to auto i za uja wafla bym nie powiedział że była prana, ja na jego miejscu bym sprawdził dla własnej świadomości czy tamte zdjęcie to są na stówę jego auta bo vin swoją drogą, w aso nie ma żadnego wpisu o jakiejś przygodzie.

Ten kto ją zrobił to musiał być konkret gość :decayed:

W końcu to roczne auto.

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/908529,marketing-po-goralsku-czyli-kurczak-z-kfs,id,t.html?cookie=1

Przeczytajcie jakie jaja :D

Opublikowano
fantowski jedziesz na ryby ?:naughty:

My się dziś o 15 wybieramy na przylasek do jutra wieczór. Może wpadniesz :wink:

jadę dzisiaj na wesele, ale dzięki za zaproszenie :wink:

toście sobie z wąskim umyli :decayed:

pogoda na ślub jak uj

fantowski jedziesz na ryby ?:naughty:

My się dziś o 15 wybieramy na przylasek do jutra wieczór. Może wpadniesz :wink:

Moja wczorajsza zdobycz::dance2:

http://s19.postimg.org/ifr71sh67/szoty_018.jpg

Przylasek??

Carrfoure

Opublikowano
fantowski jedziesz na ryby ?:naughty:

My się dziś o 15 wybieramy na przylasek do jutra wieczór. Może wpadniesz :wink:

jadę dzisiaj na wesele, ale dzięki za zaproszenie :wink:

toście sobie z wąskim umyli :decayed:

pogoda na ślub jak uj

fantowski jedziesz na ryby ?:naughty:

My się dziś o 15 wybieramy na przylasek do jutra wieczór. Może wpadniesz :wink:

Moja wczorajsza zdobycz::dance2:

http://s19.postimg.org/ifr71sh67/szoty_018.jpg

Przylasek??

Carrfoure

+1:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie tylko Oni wymyli i wypucowali furmanki :)

Opublikowano
Nie tylko Oni wymyli i wypucowali furmanki :)

o tobie nie piszę bo to było pewne że na bank walnąłeś podwójnego axla ze szmatą na dachu

Opublikowano

ramzes dzięki za namiary na mikrofibrę :wink:

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

182898_500276673378424_571155890_n.jpg

:kwasny:

Opublikowano
ramzes dzięki za namiary na mikrofibrę :wink:

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/182898_500276673378424_571155890_n.jpg

:kwasny:

Pablo przyjedzie do Polski i będzie jak nowy :grin:a tak btw to :hi:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Powódź na osiedlu zwłaszcza przy budowie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.