Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Collinite 476 to dobry wosk na zime. Fusso soft 99 miażdży wszystko do 100zł a nawet powyżej testowałem i polecam kozak wosk. Znana g16 megsa sie kryje przy fusso i fusso trzyma sie ponad 3 miesiace :) juz nie wspomne ze w opakowaniu jest go bardzo dużo i starcza na dlugo

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam o woskach i chyba też zamówię sobie ten Fusso soft 99 do jasnych metalizowanych lakierów. Zobaczymy co to będzie :decayed:

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak czytam co piszecie i smieje sie bo dla siebie sie uzywa jednego zelu do wszystkiego a do auta sie ma po 15 kosmetykow

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam o woskach i chyba też zamówię sobie ten Fusso soft 99 do jasnych metalizowanych lakierów. Zobaczymy co to będzie :decayed:

na jasnym szalu nie bedzie :P

nasmalcuj padline a pozniej jeszcze przelec sonaxem bsd, jest bardzo dobry a tani jak barszcz. Zabezpieczy Ci dodatkowo softa99.

http://www.motochemia.pl/sonax-xtreme-brilliant-shine-detailer-bsd-750ml-p-2264.html

ja w tym tygodniu wybiore sie na plaszowska na zakupy i tez spróbuję cos podzialac z tym swoim lakierem

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A ktoś u nas z Krakowskich zajmuję się zawodowo "dopieszczaniem" aut przy użyciu tych wszystkich cudownych środków ??

Dzwoń do Boserona on się zajmuje kompleksowym dopieszczaniem [emoji12]
Zamiast glinki języczek białego pieska.... robi robote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A ktoś u nas z Krakowskich zajmuję się zawodowo "dopieszczaniem" aut przy użyciu tych wszystkich cudownych środków ??

Dzwoń do Boserona on się zajmuje kompleksowym dopieszczaniem [emoji12]
Zamiast glinki języczek białego pieska.... robi robote

Yorka może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chlopaki potrzebuje opony 205/55R16, gdzie w Krakowie hadluja uzywanymi/nowymi oponami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowymi mogę poratować, używane to w Biskupiacach maja chłopaki w dobrych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ponieważ właśnie skończyłem testy A4 po tym jak fabrykę poprawił "edraven" to muszę przyznać że jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zmienia nowa mapa i jak to kierowca odczuwa (czyli JA)

A więc : biegi 1-2 tu było "za krótko" i nadal tak jest, ale tu jest o wiele szybszy przyrost momentu (pewnie dla startujących z pod świateł to podstawa) + quattro = super, ale bez "nerwówki"

bieg 3 ten bieg stał się najbardziej uniwersalnym w całej "przekładni" bowiem auto startuje od 30 km/h do nie mal 120 km/h i to przyspieszenie daje największą przewagę w mieście oraz największa odczuwalną frajdę "poza ograniczeniami w mieście"

bieg 4 to "szosowo - autostardowe marzenie" każdego diesla - wyprzedanie trwa dużo krócej a przyrost momentu jest imponujący !

bieg 5 to kontynuacja 4 gdy dojedziesz do "czerwonego pola" koło 160 km/h

bieg 6 czuć ze auto nadal przyspiesza...

Moim zdaniem, wszystko zrobione z głową i starannie, auto nie jest przesadnie "narwane"- dla mnie super.

Tak więc, Edraven - jeszcze raz wielkie dzięki .. czyli zgodnie z aktualnymi trendami w reklamie... "Bravo TY !"

( no naprawdę polecam !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce! Zalatwiaj ten interfejs i jedziemy z koksem;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ponieważ właśnie skończyłem testy A4 po tym jak fabrykę poprawił "edraven" to muszę przyznać że jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zmienia nowa mapa i jak to kierowca odczuwa (czyli JA)

A więc : biegi 1-2 tu było "za krótko" i nadal tak jest, ale tu jest o wiele szybszy przyrost momentu (pewnie dla startujących z pod świateł to podstawa) + quattro = super, ale bez "nerwówki"

bieg 3 ten bieg stał się najbardziej uniwersalnym w całej "przekładni" bowiem auto startu mije od 30 km/h do nie mal 120 km/h i to przyspieszenie daje największą przewagę w mieście oraz największa odczuwalną frajdę "poza ograniczeniami w mieście"

bieg 4 to "szosowo - autostardowe marzenie" każdego diesla - wyprzedanie trwa dużo krócej a przyrost momentu jest imponujący !

bieg 5 to kontynuacja 4 gdy dojedziesz do "czerwonego pola" koło 160 km/h

bieg 6 czuć ze auto nadal przyspiesza...

Moim zdaniem, wszystko zrobione z głową i starannie, auto nie jest przesadnie "narwane"- dla mnie super.

Tak więc, Edraven - jeszcze raz wielkie dzięki .. czyli zgodnie z aktualnymi trendami w reklamie... "Bravo TY !"

( no naprawdę polecam !)

To widzę testy trwały do późnych godzin nocnych;) zapomniałeś dodać że cała modyfikacja bez wyjmowania sterownika, lutowania itp. Auto nie ma widocznych śladów modyfikacji. Robimy wszystkie TDI po OBD do 2015 r włącznie. :) Szerokiej drogi!

Zapomniałem dodać,zapraszamy na nasza stronę www.digisoft.com.pl i na profil na FB. Lajkować kto może :)

https://www.facebook.com/Digi-Soft-Powered-746278932164796/

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmaciarze i tyle , robią mi zamknietą strefę ciekawe kto mi zwróci kasę za czynsz pracowników i straty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chlopaki potrzebuje opony 205/55R16, gdzie w Krakowie hadluja uzywanymi/nowymi oponami? :)

Jakby Ci do Biskupic nie było po drodze to jeszcze zostaje huta http://a4-klub.pl/index.php?/topic/239841-malopolskie-opony-nowa-huta/;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmaciarze i tyle , robią mi zamknietą strefę ciekawe kto mi zwróci kasę za czynsz pracowników i straty.....

To będzie twoja cegiełka na ŚDM :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOHITO Ty chcesz nowego iPhone? Którego?

Kerczi - masz ofertę czy "tak tylko pytałeś" ?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pytałem którego bo mam dobrego kumpla od telefonów

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...