Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej chlopaki potrzebuje opony 205/55R16, gdzie w Krakowie hadluja uzywanymi/nowymi oponami? :)

Jakby Ci do Biskupic nie było po drodze to jeszcze zostaje huta http://a4-klub.pl/index.php?/topic/239841-malopolskie-opony-nowa-huta/;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szmaciarze i tyle , robią mi zamknietą strefę ciekawe kto mi zwróci kasę za czynsz pracowników i straty.....

To będzie twoja cegiełka na ŚDM :kox::decayed:

Opublikowano

MOHITO Ty chcesz nowego iPhone? Którego?

Kerczi - masz ofertę czy "tak tylko pytałeś" ?

:)

Opublikowano

No pytałem którego bo mam dobrego kumpla od telefonów

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

tak sobie czytam o woskach i chyba też zamówię sobie ten Fusso soft 99 do jasnych metalizowanych lakierów. Zobaczymy co to będzie :decayed:

na jasnym szalu nie bedzie :P

nasmalcuj padline a pozniej jeszcze przelec sonaxem bsd, jest bardzo dobry a tani jak barszcz. Zabezpieczy Ci dodatkowo softa99.

http://a6173fa86d2d.jpg

Edytowane przez Me.how

Opublikowano

No pytałem którego bo mam dobrego kumpla od telefonów

i co on na taki "popyt" ....? temat jest nadal aktualny !

Opublikowano

Ale jaki iPhone Cie interesuje

Opublikowano

Ale jaki iPhone Cie interesuje

przeciez pisal

Iphone 6 / 64

oraz

Iphone SE

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

dzis to już jestem w desperacji :)

Iphone 6 / 64

Iphone SE

Iphone 5S/32 minimalnie

Ufundowałem nagrodę..teraz przyjdzie sie wywiązać ...

Opublikowano

dzis to już jestem w desperacji :)

Iphone 6 / 64

Iphone SE

Iphone 5S/32 minimalnie

Ufundowałem nagrodę..teraz przyjdzie sie wywiązać ...

A to musiałem przeoczyć...kolor obojętny??

Opublikowano

preferowany

BIAŁY

do przyjecia GOLD

nawet szary rozważę jeśli cena będzie atrakcyjna

Opublikowano

preferowany

BIAŁY

do przyjecia GOLD

nawet szary rozważę jeśli cena będzie atrakcyjna

Na dzis ma jedynie IPhone 16gb SE

Grey 2420

Gold 2370

Opublikowano

To są ceny czy kody koloru?

Wysłane z mojego Galaxy S7 za pomocą Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Dzięki Radziu za odwiedziny i graty :wink:

Wojtek nie złość się na młodego jak się spóźni do pracy :wink:

Opublikowano

:hi:

:hi:
Dzięki Radziu za odwiedziny i graty :wink:
Wojtek nie złość się na młodego jak się spóźni do pracy :wink:

Wojtek by się nie dowiedział, a tak to wpadka :decayed:

Radek chwal się co kupiłeś zarobasie :naughty:

EDIT:

Radziu gratulacje :jerk:

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

:hi:

Dzięki Radziu za odwiedziny i graty :wink:

Wojtek nie złość się na młodego jak się spóźni do pracy :wink:

Ty mi tam szykuj miejsce na 4 pietrze :decayed:

preferowany

BIAŁY

do przyjecia GOLD

nawet szary rozważę jeśli cena będzie atrakcyjna

Na dzis ma jedynie IPhone 16gb SE

Grey 2420

Gold 2370

Mohito, ja mam 16GB SE za 1960zl jak cos, lub 64GB za 2370, ile tylko sztuk chcesz :)

Opublikowano

:hi:

Dzięki Radziu za odwiedziny i graty :wink:

Wojtek nie złość się na młodego jak się spóźni do pracy :wink:

Ty mi tam szykuj miejsce na 4 pietrze :decayed:

preferowany

BIAŁY

do przyjecia GOLD

nawet szary rozważę jeśli cena będzie atrakcyjna

Na dzis ma jedynie IPhone 16gb SE

Grey 2420

Gold 2370

Mohito, ja mam 16GB SE za 1960zl jak cos, lub 64GB za 2370, ile tylko sztuk chcesz :)
A 6S PLUS 64gb lub 128gb, kolor SPACE GREY?
Opublikowano

:hi:

Dzięki Radziu za odwiedziny i graty :wink:

Wojtek nie złość się na młodego jak się spóźni do pracy :wink:

Ty mi tam szykuj miejsce na 4 pietrze :decayed:

preferowany

BIAŁY

do przyjecia GOLD

nawet szary rozważę jeśli cena będzie atrakcyjna

Na dzis ma jedynie IPhone 16gb SE

Grey 2420

Gold 2370

Mohito, ja mam 16GB SE za 1960zl jak cos, lub 64GB za 2370, ile tylko sztuk chcesz :)

Oczywiscie miałem na myśli 64gb

Opublikowano

KERCZI ...zgubiłem sie ..:)

podsumujesz ?

Opublikowano

Na dzisiaj kolega ma:

iPhone SE 64gb niebrandowany kolor szary za 2420zl oraz kolor złoty za 2370zl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.