Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przydałoby mi się włączyć odtwarzanie filmów podczas jazdy, start stop przestawić, no i nie wiem czy się da ale żeby ręczny się zaciągał jak wrzucę P na skrzyni. Oczywiście się odwdzięczam :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Hejka :hi: Panowie podawaliście mi jakiś czas temu numer do blacharza- lakiernika, gdzieś z okolic Kocmyrzowa, poproszę raz jeszcze bo sobie nie zapisałem

Opublikowano

Hejka :hi: Panowie podawaliście mi jakiś czas temu numer do blacharza- lakiernika, gdzieś z okolic Kocmyrzowa, poproszę raz jeszcze bo sobie nie zapisałem

Zapewne chodziło o tego:

Wojciech Zbroja
32-010 Kocmyrzów
606-664-669
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Wurger to dobry motyw. ja, bym sobie dwururke od ciebie wziął i kiere ;) TU będzie sponsorem;)

Jak już szabrujemy to ja się pisze na lusterka :D

Opublikowano

Panowie potrzebuje jakiegoś sprawdzonego gościa od tłumików, co by mi w skodzie załatał nieszczelność - najlepiej w okolicach nowej huty.

Opublikowano

a ja wypucowalem wczoraj padline, 2x mycie ADBL shampoo, 2x ipa, prima amigo, soft99 fusso, bsd.

urobilem sie przeokrutnie, ale warto bylo, lakier jest bardziej czarny, ryski i swirle przykrylo, lakier sie swieci jak psu jaja :)

ciekawe jak bedzie z trwaloscia i kropelkowaniem.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Panowie potrzebuje jakiegoś sprawdzonego gościa od tłumików, co by mi w skodzie załatał nieszczelność - najlepiej w okolicach nowej huty.

Witek - 609 370 005 ul. Zapusta ale nr dokładnie nie pamiętam, w każdym razie do końca ulicy i po lewej stronie będzie warsztat. Robiłem różne rzeczy od tłumików po hamulce, oleje itp i zawsze byłem zadowolony, ceny konkurencyjne :)

Opublikowano

Panowie potrzebuje jakiegoś sprawdzonego gościa od tłumików, co by mi w skodzie załatał nieszczelność - najlepiej w okolicach nowej huty.

Witek - 609 370 005 ul. Zapusta ale nr dokładnie nie pamiętam, w każdym razie do końca ulicy i po lewej stronie będzie warsztat. Robiłem różne rzeczy od tłumików po hamulce, oleje itp i zawsze byłem zadowolony, ceny konkurencyjne :)

to tu:

https://www.google.pl/maps/place/Zapusta,+Kraków/@50.0596213,20.0369998,3a,75y,312.68h,79.64t/data=!3m7!1e1!3m5!1sNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D35.330864%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x471644fd60258443:0xd78aacecaa562f70!8m2!3d50.0601072!4d20.0362047

??

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

Wurger - podaj Gabrielowi gdzie stoisz niech sobie pompke odkręci :grin:

Jak już szabrujemy to ja się pisze na lusterka :D

ja, bym sobie dwururke od ciebie wziął i kiere ;)

Aż strach się przyznać gdzie auto stoi, bo na drugi dzień połowy nie będzie :grin:

Opublikowano

Hejka :hi: Panowie podawaliście mi jakiś czas temu numer do blacharza- lakiernika, gdzieś z okolic Kocmyrzowa, poproszę raz jeszcze bo sobie nie zapisałem

Zapewne chodziło o tego:

Wojciech Zbroja

32-010 Kocmyrzów

606-664-669

Danke ;-)
Opublikowano

Panowie potrzebuje jakiegoś sprawdzonego gościa od tłumików, co by mi w skodzie załatał nieszczelność - najlepiej w okolicach nowej huty.

Witek - 609 370 005 ul. Zapusta ale nr dokładnie nie pamiętam, w każdym razie do końca ulicy i po lewej stronie będzie warsztat. Robiłem różne rzeczy od tłumików po hamulce, oleje itp i zawsze byłem zadowolony, ceny konkurencyjne :)

to tu:

https://www.google.pl/maps/place/Zapusta,+Kraków/@50.0596213,20.0369998,3a,75y,312.68h,79.64t/data=!3m7!1e1!3m5!1sNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D35.330864%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x471644fd60258443:0xd78aacecaa562f70!8m2!3d50.0601072!4d20.0362047

??

Tak tutaj :)

Opublikowano

a ja wypucowalem wczoraj padline, 2x mycie ADBL shampoo, 2x ipa, prima amigo, soft99 fusso, bsd.

urobilem sie przeokrutnie, ale warto bylo, lakier jest bardziej czarny, ryski i swirle przykrylo, lakier sie swieci jak psu jaja :)

ciekawe jak bedzie z trwaloscia i kropelkowaniem.

Będzie dobrze młody. U mnie po burzach (niedz-poniedziałek) nie ma śladu na lakierze, żadnych zacieków itp kurz się nie lepi :kox: zobaczymy na jak długo to wystarczy

Wurger - podaj Gabrielowi gdzie stoisz niech sobie pompke odkręci :grin:

Jak już szabrujemy to ja się pisze na lusterka :D

ja, bym sobie dwururke od ciebie wziął i kiere ;)

Aż strach się przyznać gdzie auto stoi, bo na drugi dzień połowy nie będzie :grin:

Oj Paweł nie bądź taki :decayed:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

A dawales jeszcze cos pozniej bsd na fusso czy na wosku skonczyles?

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Powitać :hi:

A dawales jeszcze cos pozniej bsd na fusso czy na wosku skonczyles?

Co się dziewczyny pędzlują :grin:

Finalnie nikt się nie wybiera na spota po meczyku dzisiaj ?

Opublikowano

Ja tam meczyk w robocie oglądam bez alko, więc pewnie się pojawię koło 20:30 jeśli ktoś jeszcze wpadnie.

Z tego co zrozumiałem, to @Fisher23 będzie.

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

A dawales jeszcze cos pozniej bsd na fusso czy na wosku skonczyles?

Tylko ten wosk Fusso

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Powitać :hi:

A dawales jeszcze cos pozniej bsd na fusso czy na wosku skonczyles?

Co się dziewczyny pędzlują :grin:

Finalnie nikt się nie wybiera na spota po meczyku dzisiaj ?

idz Pan fch*j, brandzlowalem sie z tym wszystkim 5 godzin, myslalem ze mi lapy odpadna.

raczej pusto dzisiaj na spocie bedzie, ja tez sie nie wybieram.

A dawales jeszcze cos pozniej bsd na fusso czy na wosku skonczyles?

Tylko ten wosk Fusso

jak bedziesz myl fure to zrob zdjecie jak krople wygladaja :)

ja kupilem sobie jeszcze gyeon q2m wetcoat, to bede raz na miesiac-dwa pryskac podczas mycia auta

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Ja działałem ok 7h :wink: 2 mycia, glinkowanie później płukanie suszenie i na finał wosk :decayed:

Na spocie mnie dziś nie będzie

Edytowane przez D4NTE

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.