Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wurger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wurger

  1. https://goo.gl/maps/8P9KodrPiF62 Tanio i dobrze.
  2. @FANTOMAS, w historii ETKI nic nie ma
  3. A to się dopiero okaże. Coś tam brzęczy i nie mam nieparzystych biegów.
  4. Panowie, gdzie w Krakowie lub okolicach zajmują się naprawami S-tronic'ów? Znalazłem polecany warsztat w Mysłowicach (http://www.asbpalka.eu/). Coś bliżej wartego polecenia?
  5. Dzisiaj, 20:00 Galeria Kazimierz, jak co tydzień. Patrz pierwszy post.
  6. Coś chyba koło 150PLN sztuka w ASO z tego co pamiętam
  7. Na Twoim miejscu też bym nie spał tak całkiem spokojnie...
  8. A po co? Na ceramike? Nie ma sensu, dobrze działa. Na razie zwykłe mycia na próbe. Chłopaki dają radę...
  9. Grzanie, wentylowanie... Na bogato!
  10. A ile to OPC (GSi?) ma kosztować? Można już zamawiać?
  11. Jaki motor bierzesz? 2.0 benzyna? Manual/automat?
  12. @D4NTE, Kerczi dobrze pisze, ja w swoim 2.0TFSI miałem ori aku 110Ah. Po VIN możesz sprawdzić w kodach wyposaźenia, albo zobacz jaki masz aktualnie zakodowany. https://a4-klub.pl/topic/246890-zmiana-ladowanie-kodowanie-akumulatora/
  13. Wurger odpowiedział(a) na krakus4891 temat w Małopolskie
    Ja niedawno szukałem i nie znalazłem. Znaczy znalazłem chyba w motostacja.com Philips za coś ponad 400PLN. Zamówiłem jakieś tańsze z allegro za 100+ PLN.
  14. W automacie nie trzymaj hamulca a w manualu chyba sprzęgła. Albo po prostu kluczykiem ze stacyjki.
  15. Wurger odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    Etam, zaraz nikt się nie chce podjąć. Trochę takich swapów jeździ...
  16. Jeszcze ma, ale z nieznanych mi powodów woli jeździć Evo...
  17. ShiningCar Płaszowska 51, albo allegro. Najlepiej podjedź co coś doradzą, bo nie mam pojęcia jak wygląda sprawa jeśli masz matową folie.
  18. Przecież to jakiś protest w Brazylii jest. W Sao Paulo chyba... Ah te internety....
  19. Też ma Evo? Edit: Coś mi się pomyliło i myślałem, że to Dawid napisał
  20. Tylko pamiętaj, żeby kupić kartę pamięci dopasowaną do auta! Jak dla Ciebie to bedzie Samsung Evo 64GB microSDXC
  21. Tez mam jedno zdjęcie, auto robi robote:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.