Treść opublikowana przez Wurger
-
Spinki nadkoli rs4
Zdaje się, że 8E0823567 Są tam jeszcze 4 klamry 8E0863727A
- Spinki nadkoli rs4
-
Spinki nadkoli rs4
Tutaj masz tył:
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
Czyli jesli zamowie nowy kluczyk w ASO wedlug swojego VINu (zreszta innej opcji nie ma) ,to bedzie to kluczyk pod Keyless mimo ze moje auto tego nie mialo fabrycznie i wystarczy go tylko przyuczyc do auta ? Moj fabryczny to : 8T0 959 754 D ,ten zamienia sie na : 8T0 959 754 K ,a ten z kolei na : 8K0 959 754 D. Gdzies czytalem ze juz ten 8T0 959 754 K jest pod Keyless ,mozesz to potwierdzic ? Jestem juz prawie na finishu tego moda ,mam wszystko zamontowane i podlaczone ,zostala mi tylko kwestia kluczyka i teraz zastanawiam sie czy pojsc do ASO po nowy ,czy szukac gdzies indziej ? Hej, rozumiem, że nikt z Was nie musiał zmieniać modułu komfortu i wszystko poszło przez odpowiednie kodowanie/adaptacje? Marcin jaki masz numer komfortu? BQ? No i jak postępy?
-
Spinki nadkoli rs4
Przód czy tył? Tutaj masz przód:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze koła musza byc dokladnie na wprost.No i jeszcze temperatura oleju w skrzyni nie może myc ani za niska ani za wysoka.
-
Wymiana silnika
Oczywiście, że można Ale raczej nie będzie to opłacalne. Goły silnik bez osprzętu coś koło 8000EUR licz (BUL)
-
Jaki olej w skrzyni DSG
Jeśli jest to faktycznie DSG (S-tronic), a z tego co masz w profilu tak wynika, to olej koniecznie co 60 000km trzeba wymienić. Najlepiej nie u Janusza tylko w jakimś ogarniętym warsztacie.
-
Skrzynia biegów S-tronic w Audi A4 B8 cyklicznie lekko zasprzęgla w D na postoju/hamulcu
Miałem podobnie. U mnie było lekkie drżenie na postoju najbardziej odczuwalne po rozgrzaniu skrzyni. A auto miało prawie nową mechatronikę. Tez byłem z tym w ASO. Wgrali jakiś update, zrobili adaptacje i niewiele to pomogło. Później auto mi ukradli, więc rozwiązania nie zdążyłem znaleźć... Tak więc jak widzisz problem jest dość powszechny, ale domyślam się, że wiele osób tego nie zgłasza nie mając porównania z innym egzemplarzem skrzyni lub odpuszcza temat po stwierdzieniu serwisu, że "ten typ tak ma".
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zobaczysz na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber pewnie jeszcze fure czysci po spocie A reszta boi sie odezwać Ty jestes pierwszy odważny...
-
Obnizenie zawiasu ADS AUDI DRIVE SELECT
Ja mam H&R -30mm w A5 z ADS i nie ma żadnego problemu. Auto ładnie siedzi a ADS działa bez zarzutu.
-
S-Tronic kod skrzyni
Trochę szukałem kiedyś w tym temacie i mogę się podzielic tym co znalazłem. Z twojego rocznika najpewniejsze będą NGU, MSA i QST Ja w roczniku 2010 (taki sam silnik) miałem MNG, ale podobno podchodziły też QSS, LHL, LZL i NWD Tak tez mówi ETKA, ale moze ktoś mądrzejszy napisze coś więcej. Ogólnie trudno znaleźć taką kompletną liste co do czego. Zresztą tutaj masz wszystkie skrzynie S-tronic jakie wychodziły w przedliftowych Audi A5 (nie wiem czy to sie w 100% pokrywa z A4). Niestety bez podziału na silniki. LZL 04/2009 - 12/2009 NVZ 12/2009 - 05/2010 NWF 01/2010 - 05/2010 LJB 05/2009 - 12/2009 MNL 01/2010 - 05/2010 NVY 12/2009 - 05/2010 LWK 07/2009 - 09/2009 NGW 12/2010 - 03/2012 NGT 12/2010 - 03/2012 MNJ 12/2009 - 05/2010 NGY 12/2010 - 03/2012 MRZ 05/2010 - 12/2010 PDG 12/2010 - 03/2012 PDH 12/2009 - 05/2010 MSE 05/2010 - 12/2010 NHS 09/2011 - 05/2012 LHL 11/2008 - 04/2009 QSS 10/2009 - 05/2010 PDN 01/2010 - 05/2010 MSA 05/2010 - 12/2010 MSC 05/2010 - 12/2010 NGU 12/2010 - 03-2012 NHN 08/2011 - 05/2012 NUR 08/2011 - 01/2012 NUJ 08/2011 - 01/2012 QST 12/2010 - 03/2012 MNF 12/2010 - 03/2012 MNG 12/2009 - 05/2010 LZK 09/2009 - 12/2009 PDE 12/2010 - 03/2012 PDJ 12/2009 - 05/2010 NWD 12/2009 - 05/2010
-
2.0 TFSI 225KM tuning
Ja Ci moge tylko powiedzieć ile miałem po progranie w silniku CDNC (211KM w serii) Przy wiekszym IC i lekko uwolnionym wydechu wyszło 280KM i 450Nm (230KM i 370Nm było na tym setupie przed programem). Myślę, że w wersji 225KM gorzej nie bedzie. S-tronic powinien spokojnie obsłużyć 600Nm z tego rocznika. Te CNCD zazwyczaj i tak mają lekkiego bonusa od fabryki, wiec 300KM może pęknąć.
-
Jakie spalanie ? ile można się spodziewać ?
Mój w mieście koło 12 zawsze brał, ale jak się postarałem, to i 20 potrafił wciągnąć (ale to naprawdę musiałem sie postarać). W trasie potrafiłem zejść do 7.5l/100. Pamietajcie, że to co pokazuje na FIS a realne spalanie to nie zawsze to samo. U mnie zrobiłem korekte wskazań o ok. 8% i dopiero wtedy dokładnie pokazywał. Początkowo wyświetlacz zaniżał spalanie. Wszystko to z Q, S-tronic i 265/30/20". Wprawdzie to dane z A5, ale to to samo raczej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jesteś pewien że to siada plug&play do zwrotnic B6 ? Niestety nie wiem. Wiem tylko, ze w A5 tez szły 312. Temat do sprawdzenia. Jesteś pewien że to siada plug&play do zwrotnic B6 ? Z a5 czy a4 b8 to nie spasuje do b6...W takim razie nie ma tematu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Vixen, jak coś mam set 320 na przód z A5. Patrz posty wyżej Myślę, ze jakos sie dogadamy jak coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota. Jak zwykle było, delikatnie mówiąc, zabawnie. P.S. Dawid, coś tak nagle uciekł?
-
Pompa hamulcowa i serwo 3.0tdi
Jeśli ATE (w 3.0TDI pewnie ATE, ale 100% pewności nie mam, może ktoś mądrzejszy się wypowie) , to pompa 8E0611021B a servo 8E0612107F Dla TRW pompa 8E0611021, servo 8E0612107J Tyle mówi ETKA.
-
Numer części Grill Rs4 Srebrny Mat
To bedzie 8E0853651L 3FZ Czarny 8E0853651AF VMZ
-
Osłona skrzyni biegów
8K1863822H, po 01/07/2008 zamienne na 8K1863822K, po 01/10/2010 zamienne na 8K1863822L Koło 300PLN w ASO. Mocowanie sobie tutaj rozkminisz:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak jak pisałem. Zwiozlem dzisiaj mój komplecik hebli na przód 320mm TRW. Tarcze, klocki praktycznie nówki. Jak coś, to PW. No i jeszcze kierownica S-line z łopatkami. Nie skłamie, jeśli napiszę, że stan jak nówka.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do Nosba, zrobic swapa. Świetny wybór. Polecam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie lecisz bo zdjęcie małe i biletu nie widać?? Pewnie do Radomia leci po auto...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakoś zupełnie mnie to nie dziwi już. Niestety.