Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wurger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wurger

  1. W środku nie jest źle...
  2. A dzwonili wczoraj z policji, ze znalezli ja na Śląsku. Oczywiscie rozebrana juz. Czyli najgorsze co mogło sie stać, bo to dodatkowe problemy z AC.W poniedziałek jade zobaczyć co z niej zostalo i bede myślał co dalej z tym zrobić.
  3. Nie no costam dostane. Tylko wszystko zacznie sie od nowa. Najpierw wyprostowac sprawe z odmowa wypłaty. Potem rzeczoznawca na wycene tego co zostalo z auta i pewnie conajmniej pół roku wymiany korespondencji z ubezpieczycielem...Bedzie ciekawie.
  4. Mieli miesiac na rozbiórkę, wiec pewnie zastane gołą karoserie. Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze likwidator w kompensie nie wie jak działaja kluczyki keyless i stwierdził, ze musialem posiadac trzeci kluczyk o ktorym ich nie poinformowałem Trzeba bedzie z nim poważnie porozmawiac w poniedzialek...
  5. Nie wiem dokladnie. Na pewno silnika nie ma. Srodka raczej też. Kwestia ile czesci znajdą, bo cala dziuple znalezli i troche tego tam jest. 3 auta z samego Krakowa. Moja, Q7 i jakas beemka. A z kasą zobaczymy. Wlasnie dostalem pismo z odmową wypłaty, bo debile nie potrafią sprawdzić, ze auto mialo kluczyk dorobiony w ASO...
  6. Heh, nie zgadniecie co. Dzwonił miły Pan policjant z Gliwic, że znaleźli moje A5 a raczej to co z niego zostało...
  7. Nie zbywa komuś jakas stara karta microSD (taka do telefonu)? Obojętnie jakiej pojemności, moze być nawet 64MB... Jak u kogoś leży i się kurzy a wybiera sie na spota, to chetnie przygarnę
  8. Ja mam presidenta i nie uzywam mocowania. Bedzie?
  9. Cuber, daj znać jak to wyszło i gdzie ostatecznie robiłeś. Może ten błotnik w moim Pasku tez jest do wyciągniecia...
  10. Wow, nieźle. A przy jakiej średniej prędkości?
  11. Ja tak. Wlasnie jade na miasto. Na 20 powinienem być.
  12. Wtorek to wtorek A szlabany podobno są dziś podniesione. Ja i tak od 19:30 będe wolny i nawet w okolicy galerii, to pewnie podjadę. Może ktoś będzie
  13. Ktos wie jak dzisiaj jest z parkingiem w galerii? Wjazd/wyjazd normalnie?
  14. No to bierz, polecam
  15. Spokojnie, to tylko dupowóz na czas poszukiwań. Aktualnie z A5 nie ma nic co bym chciał kupić. Auto kupione głównie z myślą o łatwej odsprzedaży.
  16. Jeszcze nie, ale chyba kupie wlasnie tego. Dzisiaj ogladalem. Moze nawet na spota nim przyjade jak wszystko dobrze pójdzie
  17. gdzie to? Varberg, Szwecja Turbo zdrowe, dojazd bez problemów? dojechałem bez problemów , turbo jak narazie chodzi i mam nadzieje że pojeździ trochę dłużej niż poprzednie Chyba juz więcej przejechalo...A ja chyba znalazlem auto zastępcze. Klasyka gatunku: Passat w tedeiku
  18. Ma ktoś może pożyczyć miernik lakieru tak do nastepnego spota. Niestety mój został w aucie... A dzisiaj wstępnie oglądne tego Paserati
  19. Widocznie wszedzie musi sie trafic jakas osiedlowa menda... Współczuję Najlepszego Cuber!
  20. Też wolałbym benzyne, ale rynek jest jaki jest. Benzyn mało a TDI pewnie łatwiej bedzie odsprzedać jak juz znajde godnego następce.
  21. Masakra, motyw ze spinaczem najlepszy... Tak sobie przeglądam otomoto z Krakowa i okolic. Szybkie pytanie: W tym roczniku montowane były te 2.0TDI z problemami okołoolejowymi i innymi? http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-volkswagen-passat-b6-polski-salon-bezwypadkowy-ID6ylzXF.html#33ba6f4642
  22. gdzie to? Varberg, Szwecja Turbo zdrowe, dojazd bez problemów?
  23. Dużo płacicie. Ja za swoje A5 z 2010 roku ubezpieczone na 86000 (stała kwota na 12 m-cy), 2% wkładu własnego (było 500PLN taniej), wariant serwisowy OC+BLS+AC+NNW+ASS+POMOC płaciłem w październiku dokładnie 2585 PLN (1756 za samo AC). Ubezpieczyciel: Compensa Zobaczymy jak w wypłatą, bo w srodę auto mi skradziono Dodam, ze ubezpieczałem je na totalnym zadupiu (Bieszczady)
  24. Poważnie sie zastanawiam, chociaż wolałbym A4. Będziesz nią we wtorek na spocie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.