Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wurger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wurger

  1. a jak mu idzie, kiedy będzie wszystko gotowe?? Piszesz tylko, że wozisz graty i że coś robi, a terminu nie podajesz A nawet mu idzie Właśnie silnik wyladował w aucie. Sa już hamulce tył, wydech, dyfer, wał. Jutro może dojdą hamulce przód. Jeśli nie bedzie problemów z dokodowaniem kluczyków, to w następnym tygodniu strojenie i auto teoretycznie gotowe. Może w piątek albo w weekend uda sie toto odpalić. Terminu nie podaje, bo przeciez nie da się wszystkiego przewidzieć. Czasem trzeba coś z ASO domówić i czekać tydzień. Robim co możem
  2. Ano właśnie. Każdy chwali swoje. Ja do Nosba nie mogę się o nic jak dotąd przyczepić. Przykłada się do roboty i świetnie sie z nim współpracuje.
  3. Akurat do niego Nosb dzwonił kiedyś zapytać jak ustawić TIGa No to mam nadzieję, że ustawił Zaczęliśmy 2 tygodnie przed czasem, więc możliwe, że będzie nawet przed terminem. Wczoraj oglądałem auto. Jest już trochę zrobione, dzisiaj wlatuje silnik i czekamy żedy to wszystko zakodować.
  4. Ale marudzicie. Ja tam jestem dobrej myśli. Widziałem już na żywo jedno 2.0TFSI -> 3.0TFSI w A5 zrobione przez niego. A tak naprawdę mało kto by się podjął takiego swapa. Ja nie znalazłem nikogo kto by juz to zrobił i auto bezproblemowo jeździło. Pożyjemy zobaczymu. Sami ocenicie jak już będzie zrobione. Coś tam się zna... Może i nie jest wirtuozem spawarki, ale mechanike ogarnia.
  5. Ktoś, coś? Bedzie jeszcze kiera bez poduchy w idealnym stanie i hamulce TRW 320mm przód. Klocki Ferodo DS Performance i tarcze OZ. Może 5k przejechane na nich.
  6. Moze będzie lepszy
  7. I może jeszcze to będzie grało z serią na przodzie (przynajmniej tymczasowo)?
  8. Jaki heble miałeś na tyle ? 1KW TRW 300x12mm. Tylko tak sobie teraz myślę czy 330x22mm mi podejdą pod fele 17" na zime. Ale chyba powinny...
  9. Wydech narazie wziąłem jaki gość tam miał. Zobaczymy jak to bedzie grało. Jeśli mi nie przypasi to zmienie. Nie jest to seria na pewno, gość coś wspominał, że to z RS5. Zobaczymy jak odpali Jeśli nic nie wyskoczy po drodze, to powinno ~10k zostać Akurat na hamulce z RS i opony zimowe... A może ktoś odkupi moje hamulce, wydech i dokładke tylną S-line ...
  10. Dzisiaj sporo gratów domówiłem jeszcze. No i jeszcze sporo z ASO muszę zamówić. No ale to juz formalność. Masakra ile kasy się zbiera z takich pierdół...
  11. Oj, będzie Jak ktoś coś, to będzie na handel wydech MG z ich katem i hamulce tył.
  12. Ajfon srajfon. Ja w końcu kupilem coś dla siebie
  13. To mowisz, że 4.2 wpada ? Nic nie mówie, sam zobaczysz. Możliwe, że już we wrześniu
  14. O, w Gliwicach. Jaka niespodzianka...
  15. Dokładnie. Z tego co teraz patrzę, to Wojtek jest jako SpeedService, Janusz jako JanCar (w tym samym warsztacie mają 2 stanowiska i robią niezależnie). A 5 metrów od nich po przeciwnej stronie ulicy (Mokra 2) jest jakiś warsztat, ale z tego co wiem nie jest wart polecania.
  16. Nawet nie wiedziałem, że oficjalnie są to 2 oddzielne warsztaty...
  17. O ile dobrze pamietam, to Krzysiek wspominał coś o warsztacie na Mokra 2A. JanCar sie to chyba nazywa. Byłem tam 2 razy u Janusza ze swoją B5 i sobie chwaliłem. Tylko dojazd miałem tam fatalny.
  18. Oczywiście, że jest
  19. Moze w OBI na Bora.
  20. Myślę, że taki zestaw by Radkowi pasował: W takim wdzianku przynajmniej +10 do skilla łapacza pokemonów.
  21. Tłumacz se to jak chcesz To gdzie te pokemony łapać?
  22. Tylko czekać ma wiadomości "Kraków. Rozbił Audi, łapał pokemony."
  23. Byś się zdziwił A to przepraszam. Widzę, że mamy na forum wytrawnego łowcę pokemonów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.