Treść opublikowana przez Wurger
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Projekt pewnie nie przejdzie, ale z tego co wiem teraz też bez problemu mozna nagrywać kontrolę drogową.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W laserówkach wiatrak raczej nie wpływa na pomiar. Ale mierzenie klienta z ponad 500 metrów to jest paranoja jakaś. A najczęściej mierzą właśnie tak z ponad 200 metrów.
-
[Skoda Superb I] Moduł komfortu, elektryka tylnej klapy
Hej, ma ktoś może schemat elektryczny dla modułu komfortu / elektryki tylnej klapy dla Skody Superb I 2002 rok? Nr modułu to 1C0959799B 05E
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A skąd... Chyba Ty Ale kto wie jak to się skończy... Graty @OGr, kiedy pierwsze mody? Catch tank by się przydał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lepiej, co Coupe to Coupe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mój błąd, przepraszam A niech stracę: NOWA CENA!!! 1999PLN!!!
- Lusterko LIFT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2k
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heja, ktoś reflektuje? Dunlop Winter Sport 3D 6mm 225/50R17 94H (4510) Fele proste, bez rysek, bez obtarć.
-
numer pinów i kostki od climatronica (polift)
O ja głupi myślałem, że chodzi o rozpiske pinów z instalacji
-
numer pinów i kostki od climatronica (polift)
1K0972928 Z pinami nie pomogę...
-
Montaż aktywnego układu wydechowego w Audi A4 B8
Pasuje, ale już zacznij szukac listwy do dokładki, bo mega ciężko znaleźć a w ASO chyba 800PLN krzyczą
-
Ponowna kradzież RNS-E
Standard. Z tymi likwidatorami nie da się sensownie i logicznie rozmawiać. Mam wrażenie, że oni nie rozumieją co się do nich mówi Odwołanie napisz jak najdłuższe i w razie możliwości powołuj sie na przepisy i wyroki sądowe jeśli znajdziesz podobne sprawy. Myślę, że odwołanie załatwi sprawę. Stracisz pewnie kilka wieczorów na grzebanie po necie, ale myślę że warto.
-
Dokładka zderzaka tylnego sedan
Do przedlifta jest 8K0071620A z wydechami po lewej 8K0071620B z wydechami na 2 strony 9AX - gruntowany 3Q7 - aluminium Niestety nie jest to tania zabawa, chyba ponad 1500PLN, aluminium jeszcze droższe...
-
Ponowna kradzież RNS-E
Nie poddawaj sie. Też miałem przejścia z tymi debilami z Compensy po kradzieży auta. Pisz odwołanie! Zgodnie z art. 6 KC to oni musza Ci udowodnić, że nie zamknąłeś pojazdu. https://rf.gov.pl/najczestsze-pytania-i-odpowiedzi/Ciezar_dowodu_w_postepowaniach_likwidacyjnych__20903 Opisz wszystkie znane Ci metody otwarcia samochodu bez pozostawiania śladów. Jedno już znalazłeś. Każda taka możliwość jest na twoją korzyść. Jeśli odwołania nie uznadzą napisz do rzecznika ubezpieczonych. Nie wiem o jaką kase tutaj chodzi, ale jeśli nie są to dla ubezpieczyciela duże pieniądze, to jest szansa, że jeśli zobaczą, że nie odpuszczasz tematu, to coś wypłacą żeby nie ryzykowac kosztów sądowych w razie przegranej. Zresztą, zabezpieszenia pilotów z B7 chyba już dawno zostały złamane i równie dobrze mogli sczytać kilka twoich prób otwarcia auta i po złamaniu klucza dorobić pilota. https://sekurak.pl/nowy-hack-pozwala-na-bezprzewodowe-otwarcie-przeszlo-100-milionow-samochodow-audi-skoda-rozmaite-vw-ford-citroen/ Pewnie tak nie zrobili, ale ubezpieczyciel nie może tego wykluczyć.
-
Pytanie o pewną część - za przednimi nadkolami
Z tego co pamiętam, tam nic za bardzo nie ma... Może chodzi Ci o tą podporę (nr 9)? Nie masz zdjecia tego ustrojstwa?
-
Zaczepy rolety tylnej szyby sedan
8D5861327A - lewy 8D5861328A - prawy coś koło 15PLN sztuka w ASO o ile o te chodziło:
-
Jak ukryć przewód zasilający od zewnętrznej nawigacji ?
Ja zawsze z navi/kamerką robiłem tak, że montowałem ją jak najwyżej przy lusterku i zasilanie puszczałem górą podsufitki, potem słupkiem lewym, pod kierownicą i tunalem do gniazda. Ewentualnie można się wtedy wpiąć bliżej przy bezpiecznikach koło kierownicy.
-
Polecane opony zimowe
Założył już ktoś może nowe Nokiany WR A4? Ew. jak A3 się spisywały? Najlepiej jeśli ktoś ma wrażenia z szerokiego profilu...
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
OK, dzięki. Już wszystko wiem
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
A, teraz rozumiem. Czyli niebieska wtyka jest od Keyless i jeśli wykoduje to w komforcie, to odłączam wtyczke. Dzięki za info.
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
Na czas kodowania trzeba odłaczyć jakaś wtyczke? Z modułu komfortu?
-
Brak nawiewu przy niskich temperaturach
To chyba standard. Elektronika czeka az auto złapie trochę temperatury żeby nie dmuchac zimnym powietrzem i szybciej nagrzać silnik. Ale u mnie zazwyczaj zaczyna stopniowo dmuchać coraz bardziej gdzies od ok 60 stopni. Zazwyczaj na początku najbardziej dmucha na nogi. Nie wiem jak w B6, ale w B5 miałem jeszcze dodatkowe świece żarowe przy kroćcu wody które po odpaleniu były odpowiedzialne za szybsze nagrzanie płynu. Jesli świece są niesprawne, to nagrzewanie trwa dłużej. Ale jeśli ręcznie ustawisz stopień nadmuchu, to powinien dmuchać.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
16000 to pewnie okres do następnej wymiany oleju. Takie zużycie jakie masz to żadne zużycie.
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
Ja do tego będe podchodził z drugiej strony. Oryginalnie miałem Keyless ale muszę zmienić moduł komforty (i sporo innych gratów, nie pytaj dlaczego, długa historia ) na moduł z innego auta któro fabrycznie było bez Keyless. Oba moduły teoretycznie mają ten sam numer, zdaje się, że 8K0907064DQ. Z tego co widzę w ETKA, to moduły z i bez keyless były do 31.01.2008. Wynikałoby z tego, że po 31.01.2008 wszystkie już obsługują Keyless. Więc stąd moje pytanie, czy przypadkiem nie jest tak, że te nowsze moduły już wszystkie obsługują Keyless i wystarczy zakodować je odpowiednio VCDS'em. Jeśli tak, to jestem uratowany