Treść opublikowana przez Wurger
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
S3 za***iste, ale to nie byłoby moje docelowe auto a domyślam sie, że z szybką odsprzedażą byłby problem. Jeszcze przemyśle wszystkie propozycje przez weekend i pogadamy na spocie jesli będziecie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki Slawek za wrzutke tutaj. Nie macie tam w Rzeszowie jakiejś pewnej B6/B7 na sprzedaż? Zaczynam szukać jakiegoś tymczasowego autka...
-
Audi A5 Coupe S-line 2.0TFSI S-tronic rok 2010
taa, rzuci... chyba siodła, skrzynia, silnik, lusterka, navi... Lepiej żebyś podał jakieś znaki szczególne. Wszystkie znaki szczególne wypisałem w poscie. Przeciez nikt nie pozna jaki tam jest wydech itp... Auto nie miało żadnych rys, obcierek itp.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A masz już następce? Pogadamy na spocie, ale tak jak pisałem wołałbym coś łatwego w późniejszej odsprzedaży.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe, nie mówie nie Dobrze wspominam moją B5-tke.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, postanowiłem, ze prawdopodobnie kupie jakieś tymczasowe auto w cenie ok. 30k. Może byc tańcze, może byś troszkę droższe. Nie ma ktoś przypadkiem czegos na sprzedaż, lub nie zna jakiegoś auta godnego polecenia w Krakowie? Preferowane Audi Najlepiej coś łatwego w późniejszej odsprzedaży. Bo kurcze długi weekend idzie, były jakieś plany gdzieś wyjechać a bez auta to teraz jak bez ręki...
-
Audi A5 Coupe S-line 2.0TFSI S-tronic rok 2010
Bardziej bym to określił, ze bazczelnie zaje*#li z garazu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Teraz juz zapamietam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki wszystkim za udostępnienie posta. Gabriel, Dawid, i ten trzeci (sorry zapomiełem imienia ) wielkie dzięki, że wpadliście, zawsze to raźniej w grupie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja pierdziele, ale to skladanie zeznań trwa... Ale przynajmniej są dokladni. Etam, boseron z kolegami na pewno znajdą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tak swoja droga, to kupię Audi Ja pierdziele, jak sie nie znajdzie, to bede musial kupic tymczasowo jakis dupowoz i kolejne pol roku poszukiwan przedemna. Ale badzmy dobrej myśli...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wielkie dzięki Łukasz. Załatwię formalności na komisariacie i pojezdze po okolicy. Moze jakis monitoring prywatny cos złapał...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry pomysł, zrobione.
-
Skradzione
Edit: Nieaktualne, auto się znalazło! SKRADZIONO! Dzisiaj w Krakowie w nocy (z 19 a 20 kwietnia 2016) z parkingu podziemnego przy ulicy Józefa Meiera skradziono czarne Audi A5 2010 rok. Ostatnio widziany na miejscu parkingowym o godzinie 23:00 19.04.2016 Nr rejestracyjny: RBI 05481 VIN: WAUZZZ8T0AA052737 Ktokolwiek widział proszę o kontakt Cechy charakterystyczne: - Wersja S-line - Panoramiczny dach - Felgi 20" wzór z Audi S5 - Lusterka srebrne z Audi S5 - Wgniotka na listwie ozdobnej nad prawym lusterkiem Tutaj kilka zdjęć: https://m.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Link ogarniety, powiniej juz Wam działać. Dzieki za spory odzew chłopaki!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bardzo chętnie, teraz musze jakieś auto skombinować na patrol. Jak coś, to tel. 507758797
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dział już? Parking był na ul. Meiera (wylot na Warszawe)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, smutna sprawa. Dzisiaj w nocy jakieś skur**syny ukradły mi auto z garażu podziemnego! Jakbyście mogli udostępnijcie info na facebooku: https://www.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story Może jakimś cudem sie znajdzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nic się nie zmieniło, 10 od bramki. Yanosik i zadupcaj. Tylko nie wiem czy gdzieś tam remontu nie ma, bo obiło mi się o uszy, że coś ma być. Edit: Eeee, ten remont to był chyba końcem marca jednak.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak też zrobiłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota. Telefon już po kąpieli, szybko poszło. Tylko nie wiem czy nie przesadziłem z ilością wody w środku Gabriel, długo czekałeś na e-mail z instrukcją rezerwacji usługi kurierskiej? Bo mi mija już pół godziny i nic...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najwyższy poziom parkingu. Znajdziesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wezmę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idealna pogoda zeby spedzic ją przy aucie jutro sie pochwale co sobie wymodzilem No i co wymodziłeś? A tak z innej beczki Radek. Pamiętasz rozklejoną Z3 Compact Gabriela? Właśnie identycznie rozkleiła sie moja Z3. Chyba wybiorę sie na basen...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Typowo polskie są kłótnie o pierdoły na forum. Panowie, trochę luzu! A jeśli ktoś nie czytał jeszcze: Podobno to miał być "szybki" przegląd. za: http://www.autostuff.pl/nowe/2280/lambo-skasowane-w-rosji---wstrzasajacy-material A pasażer podobno, nie wiem jakim cudem, przeżył. Fakt, jest w śpiączce ale jednak.