Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wurger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wurger

  1. A z klimą też sobie dobrze radzą? Mam do wymiany całą obudowe nagrzewnicy w mojej B5 + drobne robótki elektryczne i szukam czegoś w Krakowie, gdzie mi to zrobią dobrze i za rozsądne pieniądze... A może polecicie coś innego?
  2. Wurger odpowiedział(a) na Azg temat w Małopolskie
    Dziś oddałem temu Panu moje do uszczelnienia pompy. Dodam tylko, że adres warsztatu to ul. Kmicica 6. Najlepiej dzwonić na komórke a nie stacjonarny. Nr 605107670
  3. Wielkie dzięki za szybką odpowiedź, ale nie ma czegoś bliżej Krakowa, lub w samym Krakowie. W końcu to "tylko" wymiana uszczelek. Aha, dzięki za ten namiar, jakby kiedyś coś poważniejszego mi albo znajomym się działo to tam będe kierował się/ich
  4. Panowie ( i Panie ) taka pilna sprawa. Nie wiem czy to dobre miejsce na taki post ale pomyślałem, że tutaj dostane odpowiedź. Jeśli miejsce nieodpowiednie, to przepraszam Ale do rzeczy: Mam do wymiany uszczelki w nastawniku pompu (jedna pod deklem a druga pomiedzy nastawnikiem i pompą) co oczywiście więże się z późniejszym ustawieniem dawki paliwa itp. I teraz pytanie: gdzie mi to w Krakowie dobrze zrobią? W sumie mógłbym to załatwić jutro u pompiarza na ul. Brzechwy, ale na forum ktoś polecał go unikać i teraz sam nie wiem czy tam jechać w takim wypadku. Może ktoś potwierdzić złą opinie o tym serwisie (ew. pochwalić) lub polecić inny? Pisze tutaj bo zależy mi na szybkiej odpowiedzi, Z góry dzięki i pozdrawiam, Paweł
  5. Brewki i tak idą do wyrzutu więc spokojnie Z tyłu światła są po I lifcie Felgi raczej zastaną ... jakoś mi się podobają (narazie)
  6. Zgodnie z przyjętymi zasadami tworze wątek o moim nowym-starym nabytku: Audi A4 po małych zmianach, grudzień 1996, silniczek 1.9TDI AFN: na zewnątrz to co na fotce (fotka tylko jedna robiona na szybko, kiedyś zrobie pełniejsza sesje) w środku bez szaleństw: standard + podgrzewanie foteli + el. szyberdach no i oczywiście klimatronik obiecana fota: kiedyś się może więcej rozpisze, w tej chwili nie mam za bardzo czasu Zacząłem przeglądać zdjęcia i okazało się, że nie mam zdjęć z wnętrza auta Więc narazie tylko tyłek: i jeszcze jedno:
  7. Witam wszystkich klubowiczów. Od pewnego czasu nosze się z zamiarem kupna Audi A4. Będe celował w B5 AFN '97-'98 rocznik koniecznie sedanik. Troszke już sie naczytałem forum a im blizej kupna prawdopodobnie zaczne mieć konkretne pytania do Was. Dobra, nie będe sie za dużo tutaj rozpisywał, chciałem się tylko ładnie przywitać i liczę na przyjemny pobyt na forum Pozdrawiam, Paweł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.