Jump to content
IGNORED

[Kraków] Jan Stopa

Azg
 Share

Recommended Posts

Gość naprawia, uszczelnia, regeneruje pompy wtryskowe, wtryski i wszystko co zwiazane z tym tematem w silnikach diesla, jest naprawde dobry a do tego nie zdziera kasy. Wiele osób mi go poleciło jak miałem problem z pompą i nie żałuje ze oddałem mu auto. Pompa chodzi jak rakieta i nie ma z nia zadnych problemów.

Adresu nie pamietam bo to gdzies na lesisku w mogile, ale mam nr telefonu (012)425 92 22

:)

Ja wiem gdzie to jest, sam też korzystałem z usług tego pana. Mnie osobiście niewiele pomógł, ale generalnie w tej okolicy nie ma lepszego fachowca. Na pewno nie jest drogi.

Dokładnie to adresu też nie znam, ale napiszę jak dojechać:

Najpierw trzeba dostać się pod klasztor cystersów w Mogile, lub szpital Żeromskiego, który jest tuż obok. Nastepnie jedziemy drogą spod klasztoru w kierunku mostu Wandy na Wiśle ( w stronę Rybitw ). Jakieś 400m od klasztoru po lewej stronie drogi zobaczym lusterko dla zut wyjeźdrzających z drogi podporządkowanej i w tą drogę musimy wjechać, czyli dla Nas jest to skręt w prawo. Kolejne może 300m. i po lewej będzie dom i obok niego dużo aut. To właśnie tam :)

to mój sąsiad polecam :)

a benzyny robi?

a benzyny robi?

Podjedź, zapytaj :tongue4:

Dziś oddałem temu Panu moje :audi: do uszczelnienia pompy.

Dodam tylko, że adres warsztatu to ul. Kmicica 6.

Najlepiej dzwonić na komórke a nie stacjonarny. Nr 605107670

właścicel warsztatu spoko gość ale córka Natalia mmmm palce lizać, dobra kumpela :naughty: