-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzien dobry widze ze powstaja plany na kolejne walki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobranoc Pewnie wielu z was to zna ale moze kogos to zainteresuje, strasznie wciagajaca http://www.giercownia.pl/gra/1461/swords_and_sandals_2_full_v_/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i kto wygrał ? i kto wygrał ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czołem ! Albo raczej czołgiem bo widze ze jakas wojenna aura wisi w powietrzu od kilku stron na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry Strony tego tematu lecą taka predkoscia ze nie da sie nie pominąć niczego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm niezla mysl, moze tez sie załapie na takie cos
-
[B5 AJM] Pierwsze doświadczenia z VAGiem i prośba do tych co mają
Mam ten sam problem z VAG'iem Adadur. Dzisiaj pierwszy raz odpaliłem VAG'a 409.1 i wywalil mi ten sam blad z niezarejestrowanym programem. Mozecie mi cos podesłać na maila albo skad wziac takiego "zarejestrowanego" ?? :gwizdanie: PS. Skasowalem sobie za to blad poduszki piractwa nie popieramy na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkiego najlepszego !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wlasnie a w niedziele gumisie lecą No ale skoro na 18 to moze uda mi sie w ta niedziele zalapac, jak tylko zdaze wrocic z weekendu na czas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No no zaszalałeś... robi wrazenie :> :th: Kiedy sie jakis spot szykuje ?
-
[Kraków] Jan Stopa
Gość naprawia, uszczelnia, regeneruje pompy wtryskowe, wtryski i wszystko co zwiazane z tym tematem w silnikach diesla, jest naprawde dobry a do tego nie zdziera kasy. Wiele osób mi go poleciło jak miałem problem z pompą i nie żałuje ze oddałem mu auto. Pompa chodzi jak rakieta i nie ma z nia zadnych problemów. Adresu nie pamietam bo to gdzies na lesisku w mogile, ale mam nr telefonu (012)425 92 22
-
[B5 AFN] kontrolka ABS???
Mam dokladnie ten sam prbolem, po przekroczeniu 140km/h po chwili zapala mi sie kontrolka od absu i abs nie dziala az do zgaszenia silnika i odpalenia go na nowo. Mam nadzieje ze ta rada zadziala i to nie jest jakis grubszy problem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Mam na imię Wojtek i od roku jestem ( bardzo ) szczęśliwym posiadaczem czerwonego Audi A4 1.9 TDI 110KM. Nie wiem jak mogłem wcześniej tu nie zaglądnąć ale mam nadzieje ze zostanie mi wybaczone :>
Azg
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta