Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wurger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wurger

  1. To ktoś bedzie na spocie dzisiaj? Przecież koło galerii nie ma żadnych pokemonów!
  2. Dzięki @Cuber. Na prawnika od takich spraw mam już namiar. Oby się nie przydał...
  3. Panowie, macie może namiary na jakiegoś sprawdzonego rzeczoznawce samochodowego? Dzwoniłem dzisiaj do swojego likwidatory szkody i wyglada na to, że na tej ich wewnętrznej licytacji słabo im poszło i będą wyceniać to jakoś inaczej. Więc prawdopodobnie wycenę dostanę mało obiektywną i sprawa skończy się w sądzie...
  4. Ja tam meczyk w robocie oglądam bez alko, więc pewnie się pojawię koło 20:30 jeśli ktoś jeszcze wpadnie. Z tego co zrozumiałem, to @Fisher23 będzie.
  5. Aż strach się przyznać gdzie auto stoi, bo na drugi dzień połowy nie będzie
  6. A co chcesz konkretnie ogarnąć? Ja możliwe, że wpadne po meczu na chwilę, ale nic nie obiecuję. Frekwencja bedzie raczej slaba...
  7. Widocznie nakrętki na wentyle lepiej schodzą...
  8. Nie tylko silnika....
  9. Tego jeszcze nie wiem Wszystko zależy od tego na ile mi wycenią to co zostalo. Jesli za to co wypłacą uda mi sie zrobić go tak jak planuję, to będę się cieszył.
  10. Nic nowego. Czekam na wycene tego co zostało. No i na odpowiedź na odwołanie w sprawie wypłaty odszkodowania.
  11. Do tego doszedłem, ale nic nie widzę w środku żeby mozna było zamek odblokować nie rozkręcając tapicerki. Jutro jeszcze pogrzebie z latarką, bo już ciemno...
  12. Skoro już jesteśmy w temacie, to powiedzcie mi jak otwożyć od środka bagażnik w A5 (pewnie patent bedzie identyczny jak w A4 B8).
  13. W koncu w Krakowie i pod dachem...
  14. na chwile obecna uzywek brak.iphony to jest chodliwy towar, one dlugo nie leza NOWY 5s 16gb 1350zl, sa tez na rynku refurby (odnawiane) i sa okolo 15% tansze, ale w tej chwili tez nie mam. a dzisiaj takie male zakupki byly + jakies mikrofibry, aplikatory, szczotki, pady itd itp moze w niedziele uda sie ogarnac padline A o felgach zapomiales?Tuga Chemie Alu-Teufel Gel polecam. Tani i skuteczny.
  15. Wurger odpowiedział(a) na marglu8049 temat w Audi A4 B8
    Apteczka: 4L0093108B
  16. Jak masz sporo rysek, to najlepiej spytać się chłopaków na miejscu co lepiej maskuje.
  17. Mam soft99 fusso ( http://shiningcar.pl/pl/p/Soft99-FUSSO-Coat-12-Months-Wax-Dark/1406 ). Mam też glaze Prima Amigo ( http://shiningcar.pl/pl/p/Prima-AMIGO-/943 ).Moim zdaniem robił robote, ale też nie miałem porównania z innymi...
  18. Dokładnie, jak byłem tam pierwszy raz i też troche nakupiłem to dostałem spoko rabacik. Nie pamiętam już ile dokładnie, ale byłem zadowolony A co kupujesz? Jak coś to mam coś do czarnych lakierów, mogę pożyczyć na weekend do testów żebyś w ciemno nie kupował...
  19. Bedzie, jak co tydzień.
  20. Taka ciekawostka: http://gliwice.naszemiasto.pl/artykul/policjanci-zlikwidowali-dziuple-samochodowa-odzyskali-auta,3754105,artgal,t,id,tm.html Już chyba wiedzieli, że będe ją robił na 3.0 TFSI
  21. Moze reszta przodu jeszcze gdzies sie znajdzie w tej kupie czesci ktora zabezpieczono, bo zdemontowali tylko to co było konieczne do wyciagniecia silnika. Tak wiec jest szansa, ze lampy sie gdzies tam znajda.
  22. I tak pewnie będzie. Wszystko teraz sie rozbije o wycene tego co zostało.
  23. Fele newet zostawili tylko nakretki od wentyli zajumali Nie ma Silnika z kompem, skrzyki, airbaga kierowcy, lamp przednich i przedniego pasa z chłodnicami, aku i wyposazenia bagaznika. I skóry z tylu buciorami podeptali. Ale jest juz nieśmiały plan odbudowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.