Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o pewną część - za przednimi nadkolami


sebamol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś zna numer części lub jak ta część się nazywa - chodzi bowiem o taki podłużny, plastikowy element, za przednimi nadkolami, który pionowo jest przykręcony dołem do tzw. spojlera nadkola (chlapacza) i go podtrzymuje oraz górą do jakiejś poprzeczki. Kurde może ktoś na swojej B7 to zobaczy bo w Etce nie mogę tego znalezć...dzięki za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, tam nic za bardzo nie ma... Może chodzi Ci o tą podporę (nr 9)? Nie masz zdjecia tego ustrojstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie pomoże poprzez sprawdzenie w swojej B7. Jeszcze raz opisuję: pod przednimi nadkolami, przy zderzaku są tzw. chlapacze. Chlapacz jest montowany śrubkami pod nadkolem (trzeba odkręcić dwa torxy nadkola żeby się tam dostać wizualnie). I właśnie, od strony zewn. samochodu ten chlapacz jest zamontowany śrubką do takiej poziomej poprzeczki, a od strony wewn. chlapacz jest podtrzymywany takim plastikowym, podłużnym elementem - taki wąski czarny prostokąt. I o ten element mi chodzi...Czy mógłby ktoś w wolnej chwili mi sprawdzić tego numer. Nadmieniam, że w etce sprawdzaliśmy na różne sposoby i lipa. Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0807277 / 8E0807278 ? Czy może o element nr 19 z obrazka ?

ns5ieuf5.png

jak pamiętam to spojler montuje się do nadkole i osłony i chyba tyle :P najlepiej zrób zdjęcie, a jak nie to z drugiej strony zobaczcie jaki jest numer na tym elemencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał ten element to bym sobie podpatrzył numer:) o to chodzi, że go nie mam i żadnej B7 pod ręką...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten element poziomy, a mnie chodzi o pionowy, który jest montowany z jednej strony właśnie do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...