Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotrek Antrim

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja bym sprawdzil pompe oleju Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  2. Mi jak takie wyskoczylo po raz trzeci to musialem wymienic silnik Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  3. Piotrek Antrim odpowiedział(a) na Piotrek Antrim temat w 2.0T
    Wlasnie nie wiem czy Q ma cos do silnika. Nie ma?
  4. Piotrek Antrim odpowiedział(a) na Piotrek Antrim temat w 2.0T
    Serwus koledzy. Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie tego silnika. Jesli moj silnik jest wersji quattro to czy moge wsadzic silnik z samochodu bez quattro? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  5. Piotrek Antrim odpowiedział(a) na Piotrek Antrim temat w 2.0T
    No to rzeczywiście nie ma co nawet o tym myslec Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  6. Piotrek Antrim odpowiedział(a) na Piotrek Antrim temat w 2.0T
    Bylbym zainteresowany tylko kolego ja mieszkam w irlandii polnocnej tak ze moze byc problem Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  7. Piotrek Antrim odpowiedział(a) na Piotrek Antrim temat w 2.0T
    Chodzi mi o nowy silnik kupiony w salonie audi Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  8. Piotrek Antrim odpowiedział(a) na Piotrek Antrim temat w 2.0T
    A jakos dokladniej? Jeszcze takie jedno pytanie. Mozna kupic tak silnik od audi? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  9. Piotrek Antrim odpowiedział(a) na Piotrek Antrim temat w 2.0T
    Dzieki za pomoc. Sent from my SM-G930F using Tapatalk Mam jeszcze pytanie czy silnik musi byc z tego smego roku 2006 czy mozna inny rok kupic? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  10. Piotrek Antrim opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam. Dzis sie dowiedzialem ze mam do wymiany silnik i chcialem sie dowiedziec czy musze kupic silnik z takim samym kodem czyli bul czy moge kupic jakis inny? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  11. Mogą koledzy powiedzieć gdzie się to reguluje? Wysłane z mojego SGP511 przy użyciu Tapatalka
  12. Witam. Mam problem z drzwiami przednimi w mojej a4. Wydaje mi sie ze moga to byc zawiasy. Szpara miedzy błotnikiem a drzwiami jest taka mała ze odrapało lakier. Czy miał ktos juz kiedys taki problem i czy wymiana zawiasow. Dzieki wielkie za pomonc http://www.directupload.net/file/d/4270/4kzb5yjg_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4270/gh7mwbzq_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4270/e2mrwspr_jpg.htm
  13. Witam wszystkich sedrecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.