Treść opublikowana przez Piotrek Antrim
-
Oil pressure 2.0t fsi bwe 2006r
Ja bym sprawdzil pompe oleju Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Oil pressure 2.0t fsi bwe 2006r
Mi jak takie wyskoczylo po raz trzeci to musialem wymienic silnik Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana silnika
Wlasnie nie wiem czy Q ma cos do silnika. Nie ma?
-
Wymiana silnika
Serwus koledzy. Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie tego silnika. Jesli moj silnik jest wersji quattro to czy moge wsadzic silnik z samochodu bez quattro? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana silnika
No to rzeczywiście nie ma co nawet o tym myslec Sent from my SM-G930F using Tapatalk
-
Wymiana silnika
Bylbym zainteresowany tylko kolego ja mieszkam w irlandii polnocnej tak ze moze byc problem Sent from my SM-G930F using Tapatalk
-
Wymiana silnika
Chodzi mi o nowy silnik kupiony w salonie audi Sent from my SM-G930F using Tapatalk
-
Wymiana silnika
A jakos dokladniej? Jeszcze takie jedno pytanie. Mozna kupic tak silnik od audi? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
-
Wymiana silnika
Dzieki za pomoc. Sent from my SM-G930F using Tapatalk Mam jeszcze pytanie czy silnik musi byc z tego smego roku 2006 czy mozna inny rok kupic? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
-
Wymiana silnika
Witam. Dzis sie dowiedzialem ze mam do wymiany silnik i chcialem sie dowiedziec czy musze kupic silnik z takim samym kodem czyli bul czy moge kupic jakis inny? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
-
problem z drzwiami a4 b7
Mogą koledzy powiedzieć gdzie się to reguluje? Wysłane z mojego SGP511 przy użyciu Tapatalka
-
problem z drzwiami a4 b7
Witam. Mam problem z drzwiami przednimi w mojej a4. Wydaje mi sie ze moga to byc zawiasy. Szpara miedzy błotnikiem a drzwiami jest taka mała ze odrapało lakier. Czy miał ktos juz kiedys taki problem i czy wymiana zawiasow. Dzieki wielkie za pomonc http://www.directupload.net/file/d/4270/4kzb5yjg_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4270/gh7mwbzq_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4270/e2mrwspr_jpg.htm
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich sedrecznie