Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi::kawa:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Ale tu cicho, czyżby czuć już wakacyjny klimat ;)

Zaległa fota z KRK MOTO SHOW - byłem ciekaw czy direktupload.net działa

http://www.directupload.net/file/d/4398/sbonrgrd_jpg.htm

Opublikowano

Działa ;)

Opublikowano

Cześć Ekipa

Radek biorę tego 5S czarnego jak będziesz go miał to odezwij się bo wiem że jeszcze go nie macie

Opublikowano

Ok

Opublikowano

czesc wszystkim. co tam dobrego w wielkim swiecie??

Opublikowano

czesc wszystkim. co tam dobrego w wielkim swiecie??

A co gazet nie czytasz
Opublikowano

siema mordy :)

Opublikowano

czesc wszystkim. co tam dobrego w wielkim swiecie??

ogólnie nuda

Boseron nic nie kupił

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Hej

Był ktoś w Czarnogórze ostatnimi czasy ?

Która trasę byście wybrali - wyjazd sobota !

Przez Chorwacje czy Wegry i Serbia ?

Ma ktoś doświadczenia własne -albo "coś słyszał"?

Opublikowano

czesc wszystkim. co tam dobrego w wielkim swiecie??

ogólnie nuda

Boseron nic nie kupił

Bawaria coś nie chce się zepsuć a i wszędzie nią wjade, nie zwalniam na żadnych progach, studzienkach czy kraweznikach więc po co zmieniać, ten kto nie jeździł suvem nie doceni jego walorów
Opublikowano

nie zapomnij tego dodac, jak bedziesz sprzedawal :wink:

Opublikowano
  • Autor

Hej

Był ktoś w Czarnogórze ostatnimi czasy ?

Która trasę byście wybrali - wyjazd sobota !

Przez Chorwacje czy Wegry i Serbia ?

Ma ktoś doświadczenia własne -albo "coś słyszał"?

Sobota hmmm nie powinno być źle. Piątek odradzam :)

co do trasy hmmmm Wegry Serbia ok 1280 km nad wybrzeże do Czarnogóry.... nie wiem jak teraz wyglądają drogi w Serbii....

przez Węgry i Chorwację ok 1500 km ale do Zadaru dolecisz w ok 10 godzin :) i zostanie Ci jakieś 500 km , od Budapesztu cały czas autostrada :)

Opublikowano

Hej

Był ktoś w Czarnogórze ostatnimi czasy ?

Która trasę byście wybrali - wyjazd sobota !

Przez Chorwacje czy Wegry i Serbia ?

Ma ktoś doświadczenia własne -albo "coś słyszał"?

Sobota hmmm nie powinno być źle. Piątek odradzam :)

co do trasy hmmmm Wegry Serbia ok 1280 km nad wybrzeże do Czarnogóry.... nie wiem jak teraz wyglądają drogi w Serbii....

przez Węgry i Chorwację ok 1500 km ale do Zadaru dolecisz w ok 10 godzin :) i zostanie Ci jakieś 500 km , od Budapesztu cały czas autostrada :)

Przez Serbie nie polecam, przez Chorwacje w sumie też Jest jeszcze opcja przez Bośnie Wszystko zależy czy chcesz jechać szybko czy krótko. W Serbii stan dróg taki sobie, do Belgradu autostrada jest okej, później raczej dziury, kręto i górzysto. Przez Chorwacje daleko, drogo i lubi być tłoczno. Żeby jechać cały czas banem trzeba jechać przez Słowenie i kupić winiete - 15 EUR za kawałek autostrady. Mozna to pominąć jadąc przez węgry ale tam szybko nie będzie i teraz na dodatek przez Lendawą są ruchy wahadłowe. Przez Bośnie autostrada też droga ale jest jej tylko 30 km Tempo jazdy podobne jak Serbia chyba że jechać na noc Na czarnogóre najbliżej i najbardziej malowniczo, można coś ciekawego zwiedzić jeszcze po drodze
Opublikowano

Islandia zrobiła Angolom brexit jak się patrzy

no i fajnie

Opublikowano

https://vimeo.com/172478770

Dobry Panowie…

Zacząłem hackować CAN by wymienić Concerta na iPada Mini.

Edytowane przez werbel

Opublikowano

https://vimeo.com/172478770

Dobry Panowie…

Zacząłem hackować CAN by wymienić Concerta na iPada Mini.

Rozumiem , że to jest ten temat o którym kiedyś rozmawialiśmy [emoji6] .

Powodzenia i ciekaw jestem efektu.

Edytowane przez FANTOMAS

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.