Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie , az tak czuc roznice po przesiadce z 195,65r15 na 195,40r17 bo mam wrazenie jak by mi wcielo ze 20km conajmniej hmm

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

chyba na lepsze.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie nie mogę pojąć czemu ludzie myla rozmiar opony w calach z jej szerokością.na opory toczenia wpływa tylko szerokość kapcia a nie ile ma cali. Ewentualnie masa całkowita koła.

Opublikowano

No masa jest duzo wieksza , nie no to moje subiektywne odczucie jest , dlatego zapytalem bo dziwnie czuc jak by stracil troche przez to , opory toczenia powinny byc bez zmian wiec tez sie dziwie , zapewne to moje skrzywienie tylko

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie , az tak czuc roznice po przesiadce z 195,65r15 na 195,40r17 bo mam wrazenie jak by mi wcielo ze 20km conajmniej hmm

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

na 17" masz ramie 41,6cm a na 15 masz 51,5 cm

ale

moment siły to siła i ramie a siła to przyspieszenie i masa

tak wiec mimo, że masz mniejsze ramie to większa masa koła sprawia że moment jest mniejszy :)

Edytowane przez kajmanovsky

Opublikowano

Moze mnie nie zlinczujecie za fele xD

Jeszcze mala gleba i bedzie cacy

39e6e769cd883396bec10a42f3ce88a0.jpg

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Moze mnie nie zlinczujecie za fele xD

Jeszcze mala gleba i bedzie cacy

39e6e769cd883396bec10a42f3ce88a0.jpg

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

wygląda na bardzo malutką :D gleba i dystans i będzie dobrze ;)

Opublikowano

Ramzes gratuluje nowej pory...

Opublikowano

Tak tak w planie , nie wiem czy na ten sezon ale wpadnie , i ciut wieksza opona , to bylo dobierane do auta na glebie -90 albo i lepiej , tu troche koza .

Na ten rok planowane mam zrobienie wydechu i softu

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Vixen

Opublikowano

Ramzes gratuluje nowej pory...

[emoji106]

Opublikowano

Ramzes gratuluje nowej pory...

[emoji106]
Bawaria czy co innego? Pochwal się :wink:
Opublikowano

Powitać z wieczora :hi:

Witam Panowie,czy kupie w jakims punkcie w Krakowie mapy do RNS-E ? badz moze ktos z forum ma do sprzedania te mapy ?sprawa dosc pilna.dziekuje

Napisz do kolegi H4mm3R ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ramzes gratuluje nowej pory...

[emoji106]
Bawaria czy co innego? Pochwal się :wink:

Przeszedł na ciemna strone miasta i dołączył w dresach do Boserona...skory, xenony, +200KM i inne szmergle...chyba za duzo zarabia...;)

Opublikowano

Ma chyba za dobrego szefa ze stać co na takie auto.

Czas ciąć koszty w firmie

Opublikowano

Ma chyba za dobrego szefa ze stać co na takie auto.

Czas ciąć koszty w firmie

Taki szef to skarb :decayed:
Opublikowano

Hmm

Opublikowano

Ramzes mam dres po synku na Ciebie będzie jak ulał

c492495ae7e55a15f0c27e2d869e432f.jpg

Opublikowano

Panowie, uzywa ktos jakiegos apc do plastikow wewnatrz auta?

nie wiem co kupic..

potrzebuje cos naprawde mocnego

Opublikowano

Panowie, uzywa ktos jakiegos apc do plastikow wewnatrz auta?

nie wiem co kupic..

potrzebuje cos naprawde mocnego

To daje radę... Zobacz ofertę: SUPER KOKPIT - PROFI CHEMIA SAMOCHODOWA CARVALET

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6326513880

f4502168188800ca80a121c11d8fb207.jpg

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

nie jestem pewien, ale to chyba nie jest apc tylko dressing lub qd? chyba ze jest to cos w stylu aio?

myslalem o prawdziwym 'firmowym' apc, np. adbl, valetpro, kochchemie, CG, SG, 4nano itd. A nie o srodku do wszystkiego :)

nie wiem co wybrac na doczyszczenie plastikow, bo na zabezpieczenie pojdzie albo kochchemie bo dostalem probke i super sie prezentuje, podbija czern a dodatkowo nie jest blyszczacy, albo gtechniq c6 matte dash.

Edytowane przez Radekst

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.