Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, uzywa ktos jakiegos apc do plastikow wewnatrz auta?

nie wiem co kupic..

potrzebuje cos naprawde mocnego

ja używam http://shiningcar.pl/pl/p/Shiny-Garage-Red-Devil-HD-Nano-1L-/1190 w rożnym stężeniu i jestem zadowolony :wink: , mam tez http://shiningcar.pl/pl/p/4nano-Predator-APC-500ml/860 ale wole zdecydowanie red devila :)

Dzieki :)

A tak z ciekawosci - co pozniej kladziesz na plastiki wewnatrz? Myslalem jeszcze nad pb nl.

ja używam http://shiningcar.pl/pl/p/Auto-Finesse-Spritz-Interior-Detailer-/512 i http://shiningcar.pl/pl/p/AutoBrite-Pink-Sheen/295 ale polecany przez krumak http://shiningcar.pl/pl/p/POORBOYS-WORLD-Natural-Look-TESTER/600 tez jest bardzo fajny ;) , wszystko zależy jaki chcesz osiągnąć efekt ja lubię półmat :decayed:

Edytowane przez nimskrk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Musi byc mat :P

Kurde przydaloby sie ogarnac jakies probki.. za duzy wybor tych kosmetykow. Naogladalem sie testow i porownan ale kurde ciagle nie jestem na 100% pewien co wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Poorboys sam decydujesz jaki chcesz osiągnąć efekt-półmat lub mat

Wysłane z mojego Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze na odpowiedz od chlopakow z shining car, bo dali mi ostatnio probki w postaci juz nasaczonych sciereczek z koch chemie i sa bardzo fajne, super efekt daja, tylko nie wiem jaki jest odpowiednik tego w butelce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele... Czuje się jakbym był na pomponik.pl albo forum dla kosmetyczek... Panowie - to tylko samochód jest a Wy się spuszczacie jakby to było jakieś bóstwo :facepalm:

Ciekawe czy o zdrowie dbacie tak samo :mysli:

f*ck MUSLIM

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod moim blokiem to chyba nie mają litości

309581502e9b4ef49ffe528cfa71d594.jpg

Kocur, wloz mu za wycieraczke kartke "KUPIE".

Ja pierdziele... Czuje się jakbym był na pomponik.pl albo forum dla kosmetyczek... Panowie - to tylko samochód jest a Wy się spuszczacie jakby to było jakieś bóstwo :facepalm:

Ciekawe czy o zdrowie dbacie tak samo :mysli:

f*ck MUSLIM

Przykro mi Mariusz ze czujesz sie zle w naszym towarzystwie i ze nie mozesz z naszej rozmowy wyciagnac nic co mogloby Ci sie przydac w przyszlosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario czego używasz do depilacji włosów na pupie bo się tak zastanawiam ale jeszcze zapytam chłopaków z coconu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod moim blokiem to chyba nie mają litości

309581502e9b4ef49ffe528cfa71d594.jpg

Nie no jest kocur :decayed: widać w nim moc [emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario czego używasz do depilacji włosów na pupie bo się tak zastanawiam ale jeszcze zapytam chłopaków z coconu

Moze wydepilujcie sobie nawzajem, bedziecie dokladniejsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek chyba sprzedaje auto i chce podnieść wartość , może łatwiej jakiegoś Jelenia znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario czego używasz do depilacji włosów na pupie bo się tak zastanawiam ale jeszcze zapytam chłopaków z coconu

Moze wydepilujcie sobie nawzajem, bedziecie dokladniejsi
Tylko powiedz czym żeby się świeciło

Skoro Francja nie potrafiła strzelić bramki z osłabiona Portugalią to niech i tak będzie, Polska wice mistrz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario czego używasz do depilacji włosów na pupie bo się tak zastanawiam ale jeszcze zapytam chłopaków z coconu

Jak każdy twardziel

.....opala nad kuchenką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mikrofalową :)

f*ck MUSLIM

Pod moim blokiem to chyba nie mają litości

309581502e9b4ef49ffe528cfa71d594.jpg

Kocur, wloz mu za wycieraczke kartke "KUPIE".

Ja pierdziele... Czuje się jakbym był na pomponik.pl albo forum dla kosmetyczek... Panowie - to tylko samochód jest a Wy się spuszczacie jakby to było jakieś bóstwo :facepalm:

Ciekawe czy o zdrowie dbacie tak samo :mysli:

f*ck MUSLIM

Przykro mi Mariusz ze czujesz sie zle w naszym towarzystwie i ze nie mozesz z naszej rozmowy wyciagnac nic co mogloby Ci sie przydac w przyszlosci.

Nie powiedziałem, że źle się czuję w Waszym towarzystwie. Wręcz przeciwnie. Chciałem powiedzieć tylko, że piszecie (choć głównie Ty to robisz) jak za przeproszeniem "niewiasty" przed wyjściem na :sex: Która co i czym sobie wydepilowała, jakim lakierem paznokcie wymalowała, jakiego żelu do higieny intymnej użyła, itd. Oczywiście jakoś to zniosę, bo przecież mamy wolność słowa, ale zdanie na ten temat mam wyrobione.

A z Waszej "rozmowy" nie tyle nie mogę - co nie chcę nic wyciągać, bo wiem że nie przyda mi się to w przyszłości. Dla mnie auto jest zwykłym przedmiotem codziennego użytku a dla Ciebie jak widać dobrem luksusowym. Dla mnie auto ma jeździć a dla Ciebie wyglądać. Dla mnie ma się nie psuć a dla Ciebie błyszczeć. Spoko. Rozumiem. Fajnie. Brawo Ty.

f*ck MUSLIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo ja

Radek chyba sprzedaje auto i chce podnieść wartość , może łatwiej jakiegoś Jelenia znajdzie ;)

Na razie sie na to nie zanosi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

ps. tranistku a dla mnie ma i jeździć i wyglądac ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...