Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

w M1 mozesz zostawić samochód na czas imprezy w Arenie ale zapłacisz 50 zł za parking , pod plazą znajdziesz na pewno miejsce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam panów. W sobotę lecimy do was do Areny na koncert i mam problem z parkingiem. Dzwoniłem do M1 i grożą odholowaniem jest opcja Plazy ale tam około 1000 miejsc i mogę się nie wcisnąć....poradzicie gdzie można się wbić w okolicy Areny??

pod plaza lub na m1 bez problemu znajdziesz miejsce

Cuber, zacieki ogarniete, na nastepnego spota przywioze Ci cos lepszego od tego Megsa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy parking samej Areny przy inprezach nie kosztuje jakieś 30zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pół roku temu płaciłem 30 zł ale ostatnio znajomy płacił już 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking przy Arenie to 30zl. A zostały tylko miejsca podziemia bez lpg to ja odpadam. M1 czynne do 21 a potem pani groziła odholowaniem - dziwna polityka ale nie będę ryzykował. Koncert do 22 czy 23 potrwa. Została Plaza i Decathlon w takim razie dzieki za pomoc. Parking na Plazie tez płatny 20 zł co prawda mogą zwrócić za paragon na 50 zł ale tylko w godz. pracy centrum do 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i audi zyskało nowe właściciela. Zaczynamy poszukiwania nowego [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking przy Arenie to 30zl. A zostały tylko miejsca podziemia bez lpg to ja odpadam. M1 czynne do 21 a potem pani groziła odholowaniem - dziwna polityka ale nie będę ryzykował. Koncert do 22 czy 23 potrwa. Została Plaza i Decathlon w takim razie dzieki za pomoc. Parking na Plazie tez płatny 20 zł co prawda mogą zwrócić za paragon na 50 zł ale tylko w godz. pracy centrum do 21.

Zostaw sobie auto pod politechniką przy ul Jana Pawła II (za free) i przejdź przez park do areny :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw sobie auto pod politechniką przy ul Jana Pawła II (za free) i przejdź przez park do areny :wink:

Jeszcze raz dzięki. Jak nie złapie się na Plaze to spróbuję tam. Nasi do domu ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kibicować!!!!!! Ale ich rozjedziemy...

93dd30a20af0c477523791c9c51d2191.jpg

tak coś właśnie mi się wydawało , że to Karol gonił z gołą pupą po murawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A było tak blisko.... Szkoda ale uważam że najlepszy mecz Polaków, zostawili kawał zdrowia na boisku, brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pieknie grali , super emocje byly nie ma co , pewnie po necie juz hejty lataja , ale ja bardzo zadowolony jestem z naszych zawodnikow , widac bylo ze bardzo sie starali , przeciwnicy mieli mega problem z nami , nie docenili nas

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

karne to loteria...najważniejsze. że nie przeszli obok meczu a pokazali na turnieju że grać potrafią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie i Panie,

A Ja mam z goła odmienne zdanie , czy zagrali dobry mecz hmmmmm jak by zagrali to byśmy wygrali i powinniśmy wygrać w regulaminowym czasie gry . Zabrakło Nam środkowego niestety .....

Karne loteria to jest takie tłumaczenie, Błaszczykowski po prostu źle strzelił .....

Mając jedną zmianę wpuścił bym na karne Boruca :) zapewne by bardziej ich zdenerwował a jak już wielokrotnie pokazywał karne umie bronić :)

Oczywiscie że szacun za to gdzie doszli ale mogli dojść spokojnie do półfinału....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idźze, idźze

jakie dzisiaj numery w totka będą [emoji12]

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idźze, idźze

jakie dzisiaj numery w totka będą [emoji12]

1,2,3,4,5,6 :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie i Panie,

A Ja mam z goła odmienne zdanie , czy zagrali dobry mecz hmmmmm jak by zagrali to byśmy wygrali i powinniśmy wygrać w regulaminowym czasie gry . Zabrakło Nam środkowego niestety .....

Karne loteria to jest takie tłumaczenie, Błaszczykowski po prostu źle strzelił .....

Mając jedną zmianę wpuścił bym na karne Boruca :) zapewne by bardziej ich zdenerwował a jak już wielokrotnie pokazywał karne umie bronić :)

Oczywiscie że szacun za to gdzie doszli ale mogli dojść spokojnie do półfinału....

Popieram wersje z Borucem to niezły świr jest w pozytywnym tego słowa znaczeniu - tez bym go wpuścił na karne, co do karnego Błaszczykowskiego spieprzył go ewidentnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...