Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jadę oglądać tego:

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-sprowadzony-idealny-stan-1-9tdi-105km-ID6ySFRD.html

ponoć te silniki 1.9 105km były bardzo udane i niesprwiająproblemów

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Gosciu wystawia za 20.900, pusci pewnie za 20.000, wiec pomysl za ile on go musial kupic ze jeszcze musi na tym zarobic i pokryc koszty sprowadzenia :)

A teraz zadaj sobie pytanie czy ktos sprzedaje sprawnego paska b6 za polowe ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI
Bo mi się znudził po 8latach eksploatacji. Poza tym chce auto seryjne. Już mi minął okres modernizacji i ulepszania auta. A druga kwestią jest to, że pasek był ubezpieczony na niską kwotę w stosunku do swojej wartości - ubezpieczalnia patrzy na rocznik nie na stan. W razie kolizji z góry stracił bym na aucie kilka kzł. Naprawiać też bym w Aso nie naprawił bo nie był autem seryjnym.



Nie No Loozik. Wszystko rozumiem...tylko sam wiesz...ile jeździ strucli...ciężko będzie znaleźć coś sensownego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu wystawia za 20.900, pusci pewnie za 20.000, wiec pomysl za ile on go musial kupic ze jeszcze musi na tym zarobic i pokryc koszty sprowadzenia [emoji4]
A teraz zadaj sobie pytanie czy ktos sprzedaje sprawnego paska b6 za polowe ceny [emoji6]



Tutaj piłka jest prosta. Najprawdopodobniej auto zostało kupione za 16-17kzl z przebiegiem koło 350kkm, cofka i tyle. Co oczywiście tego auta nie skreśla... poszukaj octavi moim zdaniem w tym budżecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę się z tym że może być cofka, ale ja zanim auto kupię chce jechac do bełta sprawdzić vin, zobaczę czy handlarz się zgodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę się z tym że może być cofka, ale ja zanim auto kupię chce jechac do bełta sprawdzić vin, zobaczę czy handlarz się zgodzi



Tu się nie ma co liczyć tylko trzeba przyjąć za pewnik :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na pewno przed zakupem sprawdze. Nawet jak ma 350 to nie jest tragedią. Ja robię ok 10k km teraz rocznie więc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeks, ale te auta z tym silnikiem i rocznikiem po tyle +- chodzą. Sam widzisz że nie jest wyposażony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wurger b6 sprzedaje za 20k przebieg 160k, więc musiała być kręcona? Takie są teraz ceny b6 słabo wyposażonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na pewno przed zakupem sprawdze. Nawet jak ma 350 to nie jest tragedią. Ja robię ok 10k km teraz rocznie więc..



Dokładnie to nic strasznego przy tym silniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zewnątrz piękne. Ale Pan vin nie da i do serwisu zadnego nie pojedzie. Z oczu mu widać że wałkarz

Edytowane przez nex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety w tego typu pieniądzach będziesz trafiał tylko na takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz ze szkoda czasu i pieniędzy na szukanie...pewnych rzeczy się nie da przeskoczyć...wejdź sobie na mobile i zobacz ile i jakie auta kosztują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam już tylko ofert prywatnych, może i racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam już tylko ofert prywatnych, może i racja.



To jedyna szansa, choć jak ktoś ma ładna sztukę to ceni sobie ja tak jak Ty swojego passata
Ale to jedyna opcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ceniłem bo auto pewne, w miare wyposażone, ale też po modyfikacjach, opony nowe itp. 

No nic będę szukał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, KERCZI napisał:

Jak kupujesz to kup B7 2.0tfsi ale będzie brał olej i musisz wyminic łańcuch rozrządu...

ale bajasz prawie jak :police:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volkswagen Passat
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-vw-passat-b6-comfortline-1-9-tdinavi-dvd-pdc-stan-idealny-ID6yPrhl.html

Troche powyżej budżetu, ale auto 100% pewne i mocno doinwestowane. Kolega z pracy sprzedaje a jeśli chodzi o auta - to do przesady jest perfekcjonistą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Transitpower napisał:

Volkswagen Passat
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-vw-passat-b6-comfortline-1-9-tdinavi-dvd-pdc-stan-idealny-ID6yPrhl.html

Troche powyżej budżetu, ale auto 100% pewne i mocno doinwestowane. Kolega z pracy sprzedaje a jeśli chodzi o auta - to do przesady jest perfekcjonistą...

to Boserona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...