Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoda octavia tez można by coś znalazł , albo laguna 3 ,

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Matiz to byłby góra dwuletni...

Opublikowano

Kupiłem Forda ale nie z tego Oświęcimia :). Jestem mega zadowolony póki co. Z września 2008r. Cały lakier ori, szyby all ori, w środku idealnie utrzymany, wyposażenie dość dobre, klima auto 2str., Ori Nawi kolorowa z bluetooth, pełen fis, grzane stołki, szyba przód grzana, elektr. Fotel kierowcy., Czujnik deszczu, zmierzchu, czujniki parkowania przód i tył, elektryka drzwi, lusterka składane ele., Wsteczne lusterko fotochromatyczne, kiero multi, poduszek chyba 10 albo 8 z kurtynami. Serwisowany do końca w Fordzie, 1 właściciel. 250kkm. 2.0 tdci 143ps. Wysprawdzany na serwisie, wszystko ok., rozrząd 50kkm temu wymieniony. Poki co bez wkładu. Czas zweryfikuje. Fotki jakieś pokaże dziś. 

Edytowane przez nex

Opublikowano
A Matiz to byłby góra dwuletni...

Hahahaha

Kercziak dzieki za odwiedziny w pracy :) juz bedziesz wiedział kiedy mowię o drzwiach na magnes o co chodzi hahahaha :))
Opublikowano

Nex graty !!! Ford gowno wort ale te nowe dają radę :)

Opublikowano

Hahahaha

Kercziak dzieki za odwiedziny w pracy [emoji4] juz bedziesz wiedział kiedy mowię o drzwiach na magnes o co chodzi hahahaha [emoji4])



BOSERON ja tez dzięki...

Wódeczka i meczyk na 500" ekranie na komisariacie robi robotę...ciężkie życie... :-)
Opublikowano

Jak kogoś interesuje co kupiłem to obiecane fotki --> Zdjęcia

Opublikowano

Panowie zna się ktoś na woskowaniu ? Myślę kupić wosk Mequiar's Black wax i do tego szampon tej samej firmy Mequiar's ultimate wash wax i tu się zastanawiam czy można umyć samochód przed woskowaniem szamponem co sam w sobie zawiera już wosk ? Czy lepiej żeby był normalny szampon ? 

Opublikowano

Lepszy bez i po myciu odtlusc lakier IPA, bedzie sie wosk dluzej trzymac.

Opublikowano

do odtłuszczania polecam Ludwika, lakier lalunia

Opublikowano

Znacie jakiś sprawdzony szampon ? 

Opublikowano

ja do mycia uzywam ADBL

http://www.adbl.eu/produkty/adbl-shampoo-pro/

pozniej odtluszczam IPA, nastepnie Prima Amigo a na koniec wosk Soft99 Fusso, na czarnym robi robote (mozesz nawet spytac Wurger'a bo uzywa tego samego cleanera i wosku).

I przy nakladnaniu wosku pamietaj, ze im mniej tym lepiej, ma byc tylko delikatna mgielka, a nie warstwa jakbys szpachla wysmarowal, rob to w miejscu mocniej  oswietlonym to wtedy bedziesz widzial czy lakier jest dobrze 'natluszczony', po nalozeniu delikatnie spoleruj i poloz 2 warstwe wosku, po pierwszej warstwie odczekaj przynajmniej 30min zeby podeschnal.

 

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
  • Autor

Siemandero :) 

Opublikowano

Cześć piękny kawalerze :-)

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, KERCZI napisał:

Cześć piękny kawalerze :-)

Lubie to! 

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Radek a który soft99 fusco? Bo słyszałem że lepszy jest biały (Soft99 FUSSO Wax White) niż  ten czarny że biały będzie lepszy efekt na kazdym kolorze ale trudno się nakłada. A ja u siebie mam kolor perłowy niby czarny ale do słońca wchodzi taka ciemną wiśnie.  Też myślałem o Harly Wax używał ktoś ? A czym Radek myjesz auto szczotką? Czy gąbka? A może rękawica ? Niby pierdoła ale też ważna rzecz. 

Opublikowano

Jeśli i tak musisz kupić, to proponuję rękawicę - najwygodniejsza.

Opublikowano
Godzinę temu, SharkS napisał:

Radek a który soft99 fusco? Bo słyszałem że lepszy jest biały (Soft99 FUSSO Wax White) niż  ten czarny że biały będzie lepszy efekt na kazdym kolorze ale trudno się nakłada. A ja u siebie mam kolor perłowy niby czarny ale do słońca wchodzi taka ciemną wiśnie.  Też myślałem o Harly Wax używał ktoś ? A czym Radek myjesz auto szczotką? Czy gąbka? A może rękawica ? Niby pierdoła ale też ważna rzecz. 

szczotka? czys Ty zwariowal? :grin:

myje gabka z mikrofibry

http://shiningcar.pl/pl/p/Chemical-Guys-Gabka-do-mycia-z-mikrofibry-BIG-CHUBBY/386

fusso mam czarnego, Dantemu kupowalem bialego i uzywal go na srebrnym lakierze, takze mozesz go zapytac czy sie ciezko naklada, ale watpie zeby byla jakas roznica.

uzywam dokladnie tego wosku:

http://soft99.pl/pl/kosmetyki-samochodowe/14-fusso-coat-12-months-wax-dark-4975760000000.html

a jak nie mozesz sie zdecydowac na wosk to mozesz kupic probke (jesli takowa z danego wosku wystepuje) i sobie sprawdzic czy Ci odpowiada.

ja swoje auto woskowalem juz kilkanascie razy i praktycznie nie widac ubytku wosku z puszki, a w puszcze jest az 200gram, takze predzej mi ruda blache opierdzieli niz wosk sie skonczy. ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
Godzinę temu, Radekst napisał:

(...) Dantemu kupowalem bialego i uzywal go na srebrnym lakierze, takze mozesz go zapytac czy sie ciezko naklada, ale watpie zeby byla jakas roznica.

(...)ja swoje auto woskowalem juz kilkanascie razy i praktycznie nie widac ubytku wosku z puszki, a w puszcze jest az 200gram, takze predzej mi ruda blache opierdzieli niz wosk sie skonczy. ;)

Mi jeszcze zostało wosku raptem na jedno woskowanie :co: a użyłem go raptem 4 razy, więc z tą wydajnością drogi Radosławie coś mamy rozbieżności  :-P (może masz jakiś niekończący się egzemplarz?):evil:

Nakłada sie bez większych problemów. Jak nie przetrzymasz za długo to również łatwo się go poleruje. Jasne fusso ma ten minus (nie wiem jak czarne), że na plastikach zostawia jasne ślady, więc trzeba uważać. Po nałożeniu siedzi na lakierze ok 3 miesięcy (widoczne kropelkowanie - producent podaje 12 miesięcy:eusathink:). Jak tego wykończę to kupię coś innego na testy :wink:.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.