Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W takich przypadkach wychodzą braki szkoleniowe. Wystarczyło by gość miał klamkę i dwie kaczki przy oknach miał ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma ktoś na zbyciu lewej ładnej zaślepki słupka airbag 8K0868171

image.png

Opublikowano
  • Autor

:hi:  

 

 

D4ante a w ASO nie mają ? Przeciez to grosze będzie kosztowało ;) 

Opublikowano
11 minut temu, Cuber napisał:

:hi:  

 

 

D4ante a w ASO nie mają ? Przeciez to grosze będzie kosztowało ;) 

Znając życie to na zamówienie, nigdy nic nie mają od ręki ?

Opublikowano
  • Autor

No tak ale z reguły rzeczy zamawiane są na drugi dzień u nich  ;) 

 

Wiec nie ma tragedii chyba ze w Poznaniu nie ma wtedy 5-7 dni :) 

Opublikowano
26 minut temu, Cuber napisał:

No tak ale z reguły rzeczy zamawiane są na drugi dzień u nich  ;) 

 

Wiec nie ma tragedii chyba ze w Poznaniu nie ma wtedy 5-7 dni :) 

Nie mam czasu do nich tam jeździć tyle razy ☹️ 

A tak poza tym, kupiłeś coś już? 

Opublikowano
  • Autor

tak kupiłem Fiata Ducato 2016 rok  2,3 JTD wersja MAXI z Klimatyzacją dotykowym ekranem  komputerem pokładowym i paroma bajerami :D 

Opublikowano
6 minut temu, Cuber napisał:

tak kupiłem Fiata Ducato 2016 rok  2,3 JTD wersja MAXI z Klimatyzacją dotykowym ekranem  komputerem pokładowym i paroma bajerami :D 

ale do garażu podziemnego nie wjedziesz nim ?

Opublikowano
  • Autor

No nie wjadę  :(

 

A jesli pytasz o osobowy samochód to sie rozglądam za Fordem Mondeo , Oplem Insignia  itp ;) 

Opublikowano
Godzinę temu, Cuber napisał:

No nie wjadę  :(

 

A jesli pytasz o osobowy samochód to sie rozglądam za Fordem Mondeo , Oplem Insignia  itp ;) 

auta klasy Premium najlepsze ?

@skotyman napisz mi nr tel. do Siebie na pw ?

Opublikowano
  • Autor

Ładniejsza u Davida jest czarna tez 3.0 TDI z aktywnym wydechem panoramą bangiem etc ale chyba jeszcze nie wystawiona  ...... cena z duuuuupy jak na B9 

 

zostaje na Fordzie Mondeo za 80 tys masz wypasa na maxa AWD LEDY w wersji Vignale etc  https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-vignale-2016r-2-0-tdci-180km-powershift-awd-fv23-ID6BTMFH.html#c2e06c4c30 

Opublikowano
3 minuty temu, Cuber napisał:

Ładniejsza u Davida jest czarna tez 3.0 TDI z aktywnym wydechem panoramą bangiem etc ale chyba jeszcze nie wystawiona  ...... cena z duuuuupy jak na B9 

 

zostaje na Fordzie Mondeo za 80 tys masz wypasa na maxa AWD LEDY w wersji Vignale etc  https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-vignale-2016r-2-0-tdci-180km-powershift-awd-fv23-ID6BTMFH.html#c2e06c4c30 

Spoko nawet ale ma biały sufit :whistling:

Opublikowano
Opublikowano
1 minutę temu, D4NTE napisał:

że ja przez tyle czasu na to nie wpadłem ?

a tak na poważnie w fordzie się widzisz?

To już lepiej ori a4 b8 w competition z końca produkcji bierz za 69 k

https://allegro.pl/ogloszenie/s-competition-max-opcja-radar-blis-bang-o-webasto-7884754416

 

dobrze dojebana jest

 

Opublikowano
  • Autor

ale one wszytskie są kulawe ...........

 

Quattro to podstawa  ;) 

Opublikowano
2 minuty temu, Cuber napisał:

ale one wszytskie są kulawe ...........

 

Quattro to podstawa  ;) 

a ten ford kulawy nie jest?

Opublikowano
  • Autor

AWD jest misiu pysiu ;) 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.