Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zamienil bys Swoja na 350Z?

no , a dlaczego nie? w życiu trzeba wszystkiego spróbować :naughty:

teraz popatrzylem na allegro zobaczyć po ile one stoją i musze przyznac ze dośc tanie sa :gwizdanie:

no wlasnie widziałem już kiedyś , dziwne bo w sumie fajne auto :mysli: no chyba że się sypią :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

miłej nocki :wink4:

Opublikowano
:hi: To japończyk i juz nowy model wchodzi, pozatym Polacy lubia takie które mało palą :gwizdanie: ON a tam takich nie ma :)
Opublikowano
:hi: samochód ładny ale nie praktyczny, 2 osoby max
Opublikowano

:hi: samochód ładny ale nie praktyczny, 2 osoby max

a po co więcej :)

Opublikowano

:hi: samochód ładny ale nie praktyczny' date=' 2 osoby max

[/quote']

a po co więcej :)

jasne jak jestes kawalerem to fajna zabawa ale jak masz rodzine to juz nie bardzo, choc i tak osobiście wolałbm TT jezeli porównamy auta w podobnej klasie

Opublikowano

Ja kawaler :polew:

Opublikowano
:naughty: taa, a świstak siedzi i zawija w te sreberka
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 11:01_________________________________________________a tak się ludzie bawią na świecie

http://pl.youtube.com/watch?v=rs-jAImScms

Myślę, że jak dobrze poszukasz to znajdziesz podobne zabawy u nas w Polsce

Opublikowano

Hejka Panowie, znacie może jakąś stację benzynową gdzie jest podjazd dla aut żeby zobaczyć sobie autko od spodu? Kiedyś takie podjazdy były na każdej stacji.

Opublikowano
  • Autor

Hejka Panowie, znacie może jakąś stację benzynową gdzie jest podjazd dla aut żeby zobaczyć sobie autko od spodu? Kiedyś takie podjazdy były na każdej stacji.

no na dawnych CPN-ach :gwizdanie: napewno chyba obok krakchemi ( ALMA ) powinien być podjazd , obok Carrefoura w Czyżynach i u mnie na osiedlu na parkingu strzezonym :gwizdanie:

Opublikowano

dzięki Cuber :good:

dawne CPN'y to teraz Orlen, tylko sporo tych stacji jest nowych a w krk nie wiem który to był dawniej CPN

obok krakchemi ( ALMA )

a gdzie to jest?

Opublikowano
  • Autor

okolice Olszy tylko nie jestem pewien na 100 % czy jest tam jeszcze podjazd na CPN -Orlen ,

U mnie na osiedlu przy ul.Nowosądeckiej a dokładnie na ul.Białoruskiej jest parking a na nim na bank jest podjazd.... dasz parkingowemu na pifko i po sprawie :cool1:

Opublikowano

Hejka Panowie, znacie może jakąś stację benzynową gdzie jest podjazd dla aut żeby zobaczyć sobie autko od spodu? Kiedyś takie podjazdy były na każdej stacji.

albo okulickiego ,obok mnie :)

Opublikowano

albo okulickiego ,obok mnie :)

a dokładnie w którym miejscu, jest tam jakaś stacja benzynowa?

Opublikowano

albo okulickiego ,obok mnie :)

a dokładnie w którym miejscu, jest tam jakaś stacja benzynowa?

Nie na wysokości bloków które budują jest wulkanizacja i tam jest wolno stojący wjazd po lewej stronie jadąc w kierunku Huty :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.