Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówkę?

- 1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona

- 14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić

- 7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki

- 1 którzy przeniesie temat do działu "Oświetlenie"

- 2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka"

- 7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki

- 5 którzy pojadą po tych, co wytykali błędy

- 3 którzy poprawią te błędy

- 6 którzy będą się kłócić czy pisze się "żarówka"; czy "rzarówka" i 6 którzy powiedzą im że jedni i drudzy są głupi

- 2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszystkich że mówi się "lampa"

- 15 wszechwiedzących, którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się "żarówka"

- 19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach

- 11 którzy obronią temat mówiąc, że wszyscy używają żarówek więc temat pasuje

- 36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe

- 7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek

- 4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe

- 13 którzy zacytują kilkanaście postów, a pod cytatami pisząc: "Ja też" / "Zgadzam się"

- 5 którzy napiszą że odchodzą z forum, bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek

- 4 którzy napiszą że "TO JUŻ BYŁO!"

- 13 którzy napiszą żeby "szukać" zanim napisze się kolejne pytania o żarówki

- 1 który okazyjnie zapyta się: jak wymienić klakson?

- 1 który odpowie na w temacie po pół roku i zacznie go od nowa

- 15 kolejnych, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w dziedzinie wymiany...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie wie ktoś może jak zmienić żarówkę?? :kwasny:

Opublikowano

adamevo ja wolę taki zestaw :naughty::kox:

http://patrz.pl/zdjecia/polskie-sucze

:cool1:

Opublikowano

taki zestaw i Fantasy Park nie PABLO? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hejka Panowie, znacie może jakąś stację benzynową gdzie jest podjazd dla aut żeby zobaczyć sobie autko od spodu? Kiedyś takie podjazdy były na każdej stacji.

albo okulickiego ,obok mnie :)

No popatrz jaki ten swiat maly,ostatnio na okulickiego bylem dwa dni :)
Opublikowano

taki zestaw i Fantasy Park nie PABLO? :polew: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 17:49_________________________________________________Waski info poszło na pw :wink4:

Opublikowano

Pablo co z kalendarzem? :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo co z kalendarzem? :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=482278465

a czemu nie ma dopisku że fundusze ze sprzedaży zostaną przekazane na cele charytatywne?

Opublikowano

Ok Trzeniu zrobi się poprawkę :)

Opublikowano

lux

Opublikowano

Pablo OK :good:

Opublikowano

Pablo OK :good:

hehe :evil:

Opublikowano

Zobaczymy za ile pójdzie :gwizdanie: Pablo dlaczego Cię dzisiaj nie było :)

Dziękuję za datki :notworthy:

Opublikowano

ile mamy?

Opublikowano

Centusie 350 zł :)

Opublikowano

350 + Twoje Hidy + zderzak sokoła i jest z 1300 :naughty:

Opublikowano

350 + Twoje Hidy + zderzak sokoła i jest z 1300 :naughty:

i kalendarz :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.