Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie zalałem castrola 10w40 bo ten wczesiejszy specjalnie wlałem zeby wyczyścił silnik bo był zarypany jak by ktos ze 40000 nie wymieniał oleju. no i wyczyscił az za bardzo bo poszedł uszczelniacz w turbo. ale teraz jest ok wymieniłem uszczelniacze bo myslałem ze to, a tu lipa przykopca dalej. :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zalej 10w60 edge sport castrol. Mi na innych przykopcał strasznie na zimnym na siwo, na tym nic a nic

Opublikowano

był ostatnio na forum

co ?

:decayed:

hehe , wąski dajesz czadu :gwizdanie:

Opublikowano
zalej 10w60 edge sport castrol. Mi na innych przykopcał strasznie na zimnym na siwo, na tym nic a nic

wiesz dobrze ze to półsrodek :disgust: pozatym na tym oleju mam zrobione 4tyś wiec jeszcze nie czas. a kopci mi tylko wtedy jak odpale auto na zimno i zostawie na wolnych obrotach. wtedy po jakiejs minucie zaczyna kopcic i tak przez chwile jak przegazuje to przestaje i potem juz cały dzien jest spokoj. natomiast jak odpale i pojade odrazu to nie kopci. prze....ane :wallbash:

Opublikowano
zalej 10w60 edge sport castrol. Mi na innych przykopcał strasznie na zimnym na siwo, na tym nic a nic

wiesz dobrze ze to półsrodek :disgust: pozatym na tym oleju mam zrobione 4tyś wiec jeszcze nie czas. a kopci mi tylko wtedy jak odpale auto na zimno i zostawie na wolnych obrotach. wtedy po jakiejs minucie zaczyna kopcic i tak przez chwile jak przegazuje to przestaje i potem juz cały dzien jest spokoj. natomiast jak odpale i pojade odrazu to nie kopci. prze....ane :wallbash:

miałem identycznie i pomogło zalanie tego co pisałem wyzej

Opublikowano
Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 19:37

Cytuj

zalej 10w60 edge sport castrol. Mi na innych przykopcał strasznie na zimnym na siwo, na tym nic a nic

wiesz dobrze ze to półsrodek pozatym na tym oleju mam zrobione 4tyś wiec jeszcze nie czas. a kopci mi tylko wtedy jak odpale auto na zimno i zostawie na wolnych obrotach. wtedy po jakiejs minucie zaczyna kopcic i tak przez chwile jak przegazuje to przestaje i potem juz cały dzien jest spokoj. natomiast jak odpale i pojade odrazu to nie kopci. prze....ane

miałem identycznie i pomogło zalanie tego co pisałem wyzej

no zobacze jak bede miał zmiane to jak cos to sprubuje zobaczymy co bedzie.

Opublikowano

mnie i tak wnerwia to ze nie kopci a gdzieś pali te 4 litry :disgust: , wyciek wykluczony w 100%

Opublikowano
mnie i tak wnerwia to ze nie kopci a gdzieś pali te 4 litry , wyciek wykluczony w 100%

moze to amba fatima było i nima :polew:

Opublikowano

nex 4 litry na 1000km :shocked:

Opublikowano

nie no wku***a mnie to już :wallbash:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 19:53_________________________________________________10.000 km (dziesięć tysięcy) :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie no zartowałem tez bym sie wqr...ał.

Opublikowano

nex to po co Ty olej wymieniasz?

Od wymiany do wymiany to Ty masz już 5 litrów przelane :naughty:

Opublikowano

nex to po co Ty olej wymieniasz?

Od wymiany do wymiany to Ty masz już 5 litrów przelane :naughty:

bo szukam tego zbawiciela :), następnym razem wleje minerala :decayed:

Opublikowano
bo szukam tego zbawiciela , następnym razem wleje minerala

tylko zeby ci sie nie zatrzymała turbinka :decayed:

Opublikowano

10000 to luz , myślałem ze na 1000 :gwizdanie:

chociaż to i tak za dużo :([br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 20:11_________________________________________________pojeb... mi się , odwrotnie miało być :kox:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 20:12_________________________________________________a nie , jednak ok :gwizdanie:

Opublikowano

10000 to luz , myślałem ze na 1000 :gwizdanie:

chociaż to i tak za dużo :([br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 20:11_________________________________________________pojeb... mi się , odwrotnie miało być :kox:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 20:12_________________________________________________a nie , jednak ok :gwizdanie:

chłopcze odstaw ten denaturat :wink4:

Opublikowano

chlopaki, pytanie za 100pkt.

Jedzie moze ktos z Was niedlugo do Zielonej Góry lub gdzies w okolice Zielonej?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Themon , pisałem do Ciebie na gadaczu a Ty co ? :naughty:

Opublikowano

pewnie boczek obgryzał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

pewnie boczek obgryzał :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.