Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_piekne_audi_z_allegro_d-t58265.0.html

Panowie pewnie nie wszyscy czytali także polecam się zapoznać z tematem bo na pewno nie którym przyda się na przyszłość...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_piekne_audi_z_allegro_d-t58265.0.html

Panowie pewnie nie wszyscy czytali także polecam się zapoznać z tematem bo na pewno nie którym przyda się na przyszłość...

aleś się obudził.. takie numery widziałem już kilkadziesiąt razy a proceder ten istnieje od ok. 5 lat czyli od wielkiego boomu na auta z DE. Normalka

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_piekne_audi_z_allegro_d-t58265.0.html

Panowie pewnie nie wszyscy czytali także polecam się zapoznać z tematem bo na pewno nie którym przyda się na przyszłość...

aleś się obudził.. takie numery widziałem już kilkadziesiąt razy a proceder ten istnieje od ok. 5 lat czyli od wielkiego boomu na auta z DE. Normalka

Wiadomo że już od dawna dzieją się takie rzeczy ale ten temat nie wszyscy u nas czytali dlatego go zapodałem :wink4:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_piekne_audi_z_allegro_d-t58265.0.html

Panowie pewnie nie wszyscy czytali także polecam się zapoznać z tematem bo na pewno nie którym przyda się na przyszłość...

żal.pl

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_piekne_audi_z_allegro_d-t58265.0.html

Panowie pewnie nie wszyscy czytali także polecam się zapoznać z tematem bo na pewno nie którym przyda się na przyszłość...

aleś się obudził.. takie numery widziałem już kilkadziesiąt razy a proceder ten istnieje od ok. 5 lat czyli od wielkiego boomu na auta z DE. Normalka

Wybacz, ale takie coś co ten koleś zapodał na forum to pierwszy raz widziałem...

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_piekne_audi_z_allegro_d-t58265.0.html

Panowie pewnie nie wszyscy czytali także polecam się zapoznać z tematem bo na pewno nie którym przyda się na przyszłość...

aleś się obudził.. takie numery widziałem już kilkadziesiąt razy a proceder ten istnieje od ok. 5 lat czyli od wielkiego boomu na auta z DE. Normalka

Wybacz, ale takie coś co ten koleś zapodał na forum to pierwszy raz widziałem...

Z jednej strony mnie to nie dziwi bo świat znasz tylko z tej strony :naughty: z dugiej zaś strony widać żeczytasz po łebkach forum :naughty: Wybaczam :decayed:

Opublikowano

norma norma :naughty: oczywiscie później zapewne gdzies uderzymy na ślizganko :kox:

jestem za :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_piekne_audi_z_allegro_d-t58265.0.html

Panowie pewnie nie wszyscy czytali także polecam się zapoznać z tematem bo na pewno nie którym przyda się na przyszłość...

aleś się obudził.. takie numery widziałem już kilkadziesiąt razy a proceder ten istnieje od ok. 5 lat czyli od wielkiego boomu na auta z DE. Normalka

Wybacz, ale takie coś co ten koleś zapodał na forum to pierwszy raz widziałem...

dobrze że zapodał, tępić cweli[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 16:05_________________________________________________Trzeniu Ty coś ostatnio nerwowy jesteś, te dni? :decayed::naughty:

Opublikowano

aleś się obudził.. takie numery widziałem już kilkadziesiąt razy a proceder ten istnieje od ok. 5 lat czyli od wielkiego boomu na auta z DE. Normalka

Jeszcze raz :decayed: Forum ma dopiero 3 lata, więc jak taki proceder może mieć miejsce 5 lat :mysli:

Opublikowano

ja nerwowy? czyś Ty oszalał :decayed:

My sobie z Jarkiem zawsze tak rozmawiamy :naughty: znając życie zaraz będzie riposta z jego strony :naughty:

Ps. Tak jak mówiłem , temat stary , widziałem w necie już kilkadziesiąt artykułów na ten temat m.in. na Onecie , Wp , Interii i wielu forach motoryzacyjnych. Podrabianie oraz kupowanie książek serwisowych to niestety normalka... taka sama jak zniknięcie 100kkm po przekroczeniu Odry :kox:

Polecam lekturę allegro po wpisaniu w wyszukiwarkę " ksiązka serwisowa" :gwizdanie:

Opublikowano

z dugiej zaś strony widać żeczytasz po łebkach forum :naughty: Wybaczam :decayed:

Czytam to co mnie interesuje :tongue4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 16:13_________________________________________________Trzeniu, przeczytaj ten wątek co Pablo zapodał, szczególnie dwie ostatnie strony :wink4:

Opublikowano

aleś się obudził.. takie numery widziałem już kilkadziesiąt razy a proceder ten istnieje od ok. 5 lat czyli od wielkiego boomu na auta z DE. Normalka

Jeszcze raz :decayed: Forum ma dopiero 3 lata, więc jak taki proceder może mieć miejsce 5 lat :mysli:

No widzisz? Trafiłem :decayed: :decayed: :decayed: żyjesz tylko na tym forum... a w internecie znajdziesz miliony stron.. 5 lat trwa proceder masowego sprowadzania samochodów więc drogi Jarku... czytamy ze zrozumieniem :naughty::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 16:14_________________________________________________

z dugiej zaś strony widać żeczytasz po łebkach forum :naughty: Wybaczam :decayed:

Czytam to co mnie interesuje :tongue4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 16:13_________________________________________________Trzeniu, przeczytaj ten wątek co Pablo zapodał, szczególnie dwie ostatnie strony :wink4:

Czytałem :wink4:

Opublikowano

Poczekam chwile :decayed:

Opublikowano

o 17-tej czas wyruszyć na spota :decayed: bo tu na żarach tyle śniegu że hoho :naughty:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 16:16_________________________________________________Dzięki za spot, było :good:

Opublikowano

Ano było cool, czekam na zdjęcia jakieś :)

Opublikowano

zabawa niezła , ale wniosek na przyszłość quatro jest do efektownej zabawy lepsze niz jedna oś :kwasny:

Opublikowano

najlepsze było na końcu , Pablo jadąc do domu rozpierd... auto :decayed:

Opublikowano

najlepsze było na końcu , Pablo jadąc do domu rozpierd... auto :decayed:

znowu? :)

Opublikowano

najlepsze było na końcu , Pablo jadąc do domu rozpierd... auto :decayed:

eee co Ty gadasz.. jechał za mna i się gdzieś zgubił, jak to rozjebał?

Opublikowano

najlepsze było na końcu , Pablo jadąc do domu rozpierd... auto :decayed:

eee co Ty gadasz.. jechał za mna i się gdzieś zgubił, jak to rozjebał?

na Tischnera , asistance w sile 5 samochodów przyjechało ratować Pabla :naughty:

Opublikowano

ja go zgubiłem już na nowohuckiej tak że nic nie wiedziałem, myślałem że jedzie slamazarnie bo ma problem z tą belką, a tu mimo że wolno jechał to się rozjebał?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.