Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo , ale widziałeś jak szybko przyjechaliśmy Cię ratować?

Ty dzwoniłeś do Cubera

Cuber do mnie i do Jarko

Ja do Oziego i Sokola

i widziałeś ile było kolegów chętnych do pomocy? :naughty:

Dokładnie, myślałem już siedzicie na forum a tu się zjechali sami swoi :kox::notworthy:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to Pieknie Pablo,dobrze ze cie sie nic nie stalo.Dobrze ze byla szybka kontra :decayed:

Opublikowano

Cuber chyba robił fotki wyczynowych śladów :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No to Pieknie Pablo,dobrze ze cie sie nic nie stalo.Dobrze ze byla szybka kontra :decayed:

taką dał kontrę że zamiast odkręcać sruby w lewo to kręcił w prawo :decayed: :decayed:

Opublikowano

No to Pieknie Pablo,dobrze ze cie sie nic nie stalo.Dobrze ze byla szybka kontra :decayed:

Dzięki Tukan na szczęście nic się nie stało oprócz przebitej opony.

Opublikowano

No to Pieknie Pablo,dobrze ze cie sie nic nie stalo.Dobrze ze byla szybka kontra :decayed:

taką dał kontrę że zamiast odkręcać sruby w lewo to kręcił w prawo :decayed: :decayed:

aha...
Opublikowano

No to Pieknie Pablo,dobrze ze cie sie nic nie stalo.Dobrze ze byla szybka kontra :decayed:

taką dał kontrę że zamiast odkręcać sruby w lewo to kręcił w prawo :decayed: :decayed:

Te czesciek, jak byś zmieniał koła po takiej przygodzie to byś najpierw klocki zmienił zamiast koła :decayed:

Opublikowano

hahahahaah :decayed:

Opublikowano

Żartami, żartami ale na szczęście tak się tylko skończyło, dzięki jeszcze raz wszystkim :notworthy:

Opublikowano

Żartami, żartami ale na szczęście tak się tylko skończyło, dzięki jeszcze raz wszystkim :notworthy:

nie ma za co :>

Opublikowano

Żartami, żartami ale na szczęście tak się tylko skończyło, dzięki jeszcze raz wszystkim :notworthy:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kur... jak sobie przypomne to ... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Pablo wiesz co bym Ci zrobił jak byś był moim synem? :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Żartami, żartami ale na szczęście tak się tylko skończyło, dzięki jeszcze raz wszystkim :notworthy:

Żarty żartami :decayed: :decayed:, widać że jeszcze nie doszedłeś do siebie :naughty: :naughty:

Nie no dobrze że nic sie nie stało[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 23:00_________________________________________________pozdro lece w kimono :hi:

Opublikowano

kuzwa czlowieka zabraknie na jednym spocie i juz sie rozbijaja ;)

Opublikowano

3m się nex :)

Opublikowano

http://picasaweb.google.pl/Trzeniu/Quattro?authkey=W7qME-xgZTQ#

:decayed:

u Cubera to samo :decayed:

co :quattro: to :quattro::naughty:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 23:13_________________________________________________Ozi , dzięki za koła :hi::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nex, to ja jechałem za Tobą :decayed:

Pablo jechał za mną :tongue4:

Zaraz zgram foty

Opublikowano

Jarko dawaj dawaj te foty

Polarki za***iste , dzięks :gwizdanie:

Opublikowano

Nex, to ja jechałem za Tobą :decayed:

Pablo jechał za mną :tongue4:

Zaraz zgram foty

Czekamy :decayed:

Opublikowano

Chwile potrwa z tymi fotkami...

Opublikowano

Chwile potrwa z tymi fotkami...

wyłącz GG i www.redtube.com to będzie szybszy transfer :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.