Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehehe , można by było :naughty:

jakąś Kamil :wink4:

dzieki :good:

człowiek uczy sie całe zycie :wink4:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 01:46_________________________________________________btw, teraz przez Was patrze na b6 z Q :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

btw, teraz przez Was patrze na b6 z Q :decayed:

:good:

Opublikowano

no ja się za***iście cieszę że mam Q...bo szczerze mówiąc jak szukałem B6 to mi to wisiało :decayed:

Opublikowano

kurfa...

Po tym co dziś widziałem mam ochotę sie wj***ć na kolejnego spota :D :D :D

Pablo, szykuj się :decayed: :decayed:

\edit

Widzę że mi klubowicza wżarło ;)

Opublikowano

kurfa...

Po tym co dziś widziałem mam ochotę sie wj***ć na kolejnego spota :D :D :D

Pablo, szykuj się :decayed: :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

siema Rex Wiślacki Psie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siema Trzeniu Pasiasty Żydzie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

gdzie Cię wcieło na tyle czasu? :decayed:

Obawiam się że Pablo na spoty będzie jeździł jako pasażer brata w taryfie albo tramwajem :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Aaaa....zostawiłem mleko na gazie :gwizdanie:

BTW: Pablo, dawaj brata na spota.

Lubię z Nim konwersować :kox:

Tylko żeby wziął zimowe obuwie :decayed:

Opublikowano

2xPablo , 2x więcej zabawy :decayed:

co się napierd.... z butów? One idą z dziada pradziada :decayed:

Opublikowano

To pradziadów zawsze musiało być dwóch.

I to chyba braci bliźniaków :decayed:

Opublikowano

To pradziadów zawsze musiało być dwóch.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To pradziadów zawsze musiało być dwóch.

:polew: :polew: :polew:

Gusta obuwnicze pradziadów znamy.

Były na wskroś identyczne.

Co ciekawe nie szły one w parze z gustami z galanterii skórzanej, bądź też futrzarskiej.

Np: preferencje w dziedzinie kurtek były różne. Nie skrajnie, ale jednak.

Opublikowano

Rex wiesz że jak sprzedasz auto to kasujesz konto :gwizdanie: :decayed:

btw. strasznie lipne masz te fotki :thumbdown:

Opublikowano

Ale,ale,ale.... ;(

Ale ja nie chcę ;(

AAAA.....

....aaa jak kupię Audi to zostaję :decayed: ?

Co do fotek - wiem.

Jak nie pójdzie auto teraz, to zrobię nowe zdjęcia.

Opublikowano

Wstawać śpiochy sakramenckie :decayed::hi:

Opublikowano

Siema Krakusy :hi:, wczoraj wieczorkiem wróciłem do grodu Kraka,

spóźnione ale Wszystkie Najlepszego w Nowym Roku :good::decayed:

_________________________________________________

widzę że Pablo zaszalał :polew:

Opublikowano
:hi: nowy dzień , nowe przygody brygady Krakowskiej , a patrząc przez okno warunki rewelka , ja zasuwam odśnieżać , udanego dnia for all
Opublikowano

:hi: Dzień dobry

http://picasaweb.google.pl/jarkonh/20090104Spot#5287574260097068210

koledzy z forum :polew: :polew: :polew: :polew: jeden pracuje a reszta .....[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 08:59_________________________________________________

a co jest z Wąskim??? :mysli: :mysli: :mysli:

Już jest :)

a w kinie bylem na MADAGASKARZE2 ale drugim razem sie poprawie :)

tylko nie zapomnij przywieść 5 zł :kox:

Waskiego coś wcięło jutro go czeka niezła lekturka z rana :kox:

czyta czyta czyta :gwizdanie:

na nartach byłem z rodzinką :) ale już za tydzień jestem :) bo zapomniecie jak wyglądam :evil:

PABLO dobrze że się tak skończyło .Zrób w końcu z tą belką :evil:

CUBER jak dystanse :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: ekipa

PABLO jestes moim faworytem..... ten chłopak odkąd Go poznałem ma krew nie wodę :wink4:

Opublikowano

PABLO od dawna jest faworytem wszystkich :tongue4:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 10:09_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/samochody/news/audi-czy-bmw,1236258

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.