Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] COś NIE GRA W SKRZYNI LUB W SPRZĘGLE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie do znających się na rzeczy. Mianowicie w momencie zmiany biegu z I na II, z II na III mniej więcej w chwili gdy mam wciśnięte sprzęgło a dźwignia jest w pozycji jałowej jest słyszalny dźwięk. Jest to jakby dźwięk zwalniających swe obroty elementów kół zębatych. Nie jest on metaliczny. Nazwałbym go głuchym. Dzieje się tak zazwyczaj po kilkugodzinnym postoju, ale nie tylko. Ostatnio zauważyłem, że pojawia się czasami także gdy gwałtownie zabieram nogę z pedału gazu. Sprzęgło moim skromnym zdaniem dobrze bierze i nie ślizga się. Nie znam dokładnej historii auta ale zdziwiło mnie , że mój poprzednik zmieniał olej w skrzyni biegów. Auto ma na liczniku 103 k, ale z 50% trzeba co najmniej dołożyć.

Opublikowano

wyglada to na lozyska walkow, lub bieznie kol, ew. brak oleju w skrzyni...

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Swoją drogą cieszę sie, że nie trafiłem w powtarzający się temat bo w ciągu 24 godzin znów byś mnie ochrzanił.

Opublikowano

ochrzaniłem ciebie? :naughty:

to zwyczajne nakierowanie na prawidlowe tory. na poczatku uzytkowania forum troche trudniej sie poruszac zanim sie czlek oswoi. wiec od czasu do czasu ktos, kogos pokieruje tam gdzie trzeba. nie przejmuj, sie, 3maj regulaminu :):hi:

tamten temat byl walkowany kompleksowo. stad owo odeslanie

:a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie , właśnie teraz to i ja o tym wiem. Także w zupełności miałeś rację. :th:

Opublikowano

Mam pytanie do znających się na rzeczy. Mianowicie w momencie zmiany biegu z I na II, z II na III mniej więcej w chwili gdy mam wciśnięte sprzęgło a dźwignia jest w pozycji jałowej jest słyszalny dźwięk. Jest to jakby dźwięk zwalniających swe obroty elementów kół zębatych. Nie jest on metaliczny. Nazwałbym go głuchym. Dzieje się tak zazwyczaj po kilkugodzinnym postoju, ale nie tylko. Ostatnio zauważyłem, że pojawia się czasami także gdy gwałtownie zabieram nogę z pedału gazu. Sprzęgło moim skromnym zdaniem dobrze bierze i nie ślizga się. Nie znam dokładnej historii auta ale zdziwiło mnie , że mój poprzednik zmieniał olej w skrzyni biegów. Auto ma na liczniku 103 k, ale z 50% trzeba co najmniej dołożyć.

Stawiam na łożysko oporowe w sprzęgle !

Opublikowano
  • Autor

Też i tą wersję sprawdzę. Dzięki.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja mam podobny problem tyle ze słychac u mnie metaliczny dzwiek przy wrzuceniu biegu.....slychac nie w samym momencie wrzucenia lecz gry juz puszczam sprzeglo i rownolegle wciskam gaz.......moze ktos mial cos podobnego....?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.