Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Climatronic - panel, stelaż


PIOTER

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiam panel w 98 2.5 Tdi..(climatronic ze starego na nowy i wkładam symphony) potrzebuję stelaż i panel pod ten sprzęt...czy montując climatronic (nowszy) o innych nr będzie działał..? ewent. co muszę zrobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, bedzie dzialal, wtyczki ma identyczne ale moze pojawic sie potrzeba zmiany kodowania, ale vagiem to zrobisz, napewno zewnetrznie tez musisz cos zmienic bo nowszy klimatronik jest szerszy.pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod pytanie :) Narazie na navi Rns-e nie mam kasy .. a symphony od A6 leżakuje u mnie w szafie i chciałem sobie to zamontować +zmiana klimatronika . Kosz pod radio jest i tak chyba takiej wielkości jak pod Symphony wiec pożniejsze przeróbki beda juz nieco mniejsze (?) :rolleyes:

Jest tak :

img0098gn9.jpg

A chce aby było tak :

13zk9.jpg

1. Czy wszystkie plastiki beda pasowały z polifotwego modelu do mojego (I lift)

2.Czy bede mogł podlączyć grzane "d*py" pod nowy klimatronik ?

3. Podejdzie bezproblemowo Symfonia z A6 (lub A4) czy trzeba bedzie przerabiać kostki wtyczki itp.?

4.Stopień trudności roboty ? Zlecić komuś czy robić samemu ?[br]Dopisany: Styczeń 23, 2008, 09:45:57 _________________________________________________Wyglada na to , że trzeba bedzie wymienić cała konsole z radiem + przyciski + kubeczek+tunel z nowym miejscem na zapalniczkę .

I jeszcze jedno pytanie . Jak poźniej zakodować nowy klimatronik ? Bo rozumiem , że po podłaczeniu działał nie bedzie odrazu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta, wiec jak z tą podmianką kostki będą pasowały?

czy są inne?

czy duże są problemy z podłączeniem poliftowego panelu 99-2001 do '98

dokładam jeszcze pytanie jak jest z kostkami od

-przeciwmgielnych przód i tył - czy tu nie trzeba stosować jakiegoś przekaźnika?

-podgrzewania tylnej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...