Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Stukanie z przodu- prawa strona


krystian1982

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich serdecznie z góry przepraszam jeżeli powielam czyjś temat.Mam problem z przednim zawieszeniem mianowicie chodzi o przód z prawej strony coś stuka ale tylko przy zjezdzie z progu lub gdy wjadę w jakąś dziurę przy normalnej jezdzie po [normalnej] drodze nic nie słychać. wymieniłem łącznik drążka stabilizatora ale problem nie znikł. Sprawdzałem gorne wachacze lewy i prawy i nie wiem jestem zielony :wallbash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krystian ja mam cos identycznego u siebie:) ostatnio zmieniałem kilka wahaczy i było zero stuków potem znów cos sie pojawił cos identycznego.wystepuje to tylko przy np takim uskoku w doł i na skreconych kołach.to taki głuchy odgłos.Wszystkie wahacze juz przeleciałem brecha i nic poprostu sztywnosc.ale i tak im nie wierze:) podejrzewam podpore amortyzatora albo cos z nim zwiazane :mysli: najlepszym wyjsciem bedzie rozpiecie wszystkich wahaczy pokolei albo jezdzenie do momontu az bedzie widac co se dzieje bo tak to mi rece opadaja i sie wkurzam.wolałbym juz normlalnego Mc i jednego wahacza i by był spokój.Te nasze polskie drogi sa winne temu a ja po autostradach nie jeżdze tylko po samych garbach dziurach itp i to jest ten ból.:) musimy czekac az wyjdzie cos a na stacje nawet nie pojade go g powiedza juz kiedys tak byłem i sam lepiej sprawdziłem sobie:)sie troche tej zawiechy robi ale tej usterki akurat nie moge na dzien dzisiejszy zlokalizowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrola na trzepakach lub :evil: breszką zero efektów dopiero po rozpięciu i sprawdzeniu luzów na sworzniach pomogło ustalić sprawcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrola na trzepakach lub :evil: breszką zero efektów dopiero po rozpięciu i sprawdzeniu luzów na sworzniach pomogło ustalić sprawcę

co było sprawcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowi przedmowca TRW robi niezle produkty. W swoich poprzednich autach takze skladalem zawieszenie na tej firmie i w miare wdziecznie to latalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem również z prawą stroną coś stukało ale tylko na większych dziurach i uskokach. Winne były dwa górne wahacze z prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...