Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Czarnula początek zabawy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IMG_0536.jpgIMG_0541.jpgIMG_0558.jpgIMG_0540.jpg

Po pomalowaniu dokladek(samemu sprayem:)+ troche porobiony grill.

2011_06_29_09_59_56.jpg2011_06_29_10_00_09.jpg

Witam

niedawno zakupiłem takie cuś.2.0 benzynka,dość mały przebieg 60tys mil.

Na temat wyposażenia nie jestem pewien więc jakby ktoś mógł mi napisać co mam extra a co jest w standardzie to prze edytuję posta:

Audi Cd concert

4UE = Lewo/prawo

Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,

Lusterko zewnetrzne wypukle ------co to znaczy?

Lusterko zewn.(asferyczne) z dużym-----co to znaczy?

1KD = Hamulce tarczowe tył-----tzn że nie które mają z tyłu bębny?

1LB = Faustsattelbremse przod co to znaczy?

1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe to chyba standard?

5MA = Wkłady ozdobne co to znaczy?

4xElektryczne szyby,

F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung co to ?

0G1 = Przedłużenie okresu przeglądu na jak długo?

halogeny,

X2E = Akcja specjalna 'golf joker van' z wyposazeniem składa się z: 1h-v-360001>> pr-b10,l0r,1n1 1z2,3au,3bd 4f1,4n1,4uc 6sd,8td,4gf 4kc,6z2,8f6 8sb,8bw,6fe 1rx,h4v,c8e 1nc,2jg,4b2 q1w,n2z,3l3 2ph,4af,u1m o

Kierownica wielofunkcyjna

8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl. co to jest i to standard?

9Q3 = Wyswietlacz wielofunkcyjny mimo że niemam funkcji zmiany w FIS

6x airbag,

2K1 = Zderzak wzmocniony oooo a to co ?

6R2 = Oslona dzwigni zmiany biegow skora standard czy nie ?

4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony

4GH = Szkło atermiczne-dookoła, zielony czy to standard?

Narazie udało mi się ją dobrze doczyścić po poprzednim właćicielu.Rozrząd,oleje,filtry zmienione,trochę wrzuciłem chromu w grill.

Planuje większa fele,wacham się między 17 a 18,lekko w dół,pomalowanie dokładek ale na czarny mat,może ciemniejsze szybki,a dalej będziemy myśleć jak będą $$.

Opublikowano

fajny egzemplarz do rezania :good:

Opublikowano

Duży plus za kolor i skóry :good:

fajny egzemplarz do rezania :good:

Napewno nie silnik :gwizdanie: no chyba że swap :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Silnik troche klapa,kupiłęm ją bo się trafił mały przebieg i to auto prawie za pół ceny,ale powiem tak,jeździłęm bmw e39 2.5 benz.w automacie i była super,tylko to spalanie 18litrów na krótkich odc.Z drugiej strony wyjeździłem się z kolegą Jego subaru legacy B4 2.0twin turbo,280HP 6 sek.do 100,więc sobie odpuściłem szukanie silnika 1.8t ,1.9tdi bo co bym nie kupił z tych (rozsądnych nie mówie o s4)nie da mi podobnych osiągów,a za te kasę nawet 1 sztuki diesla i 1.8 nie było w ogłoszeniach.2.0 ludzie narzekają a z tego co czytam to właśnie silnik mało wadliwy tylko oleju pije :)

Opublikowano

fajne autko- fajnie że chromów nie ma nmozna :good:

Opublikowano

B.ladna :good: fajnie ze sedan i fajny kolorek :decayed: jak myslisz o felach to minimum 18 mniejszych nie ma sensu bo pozniej bedziesz zalowal ze mogles kupic wieksze :tongue4: ale to twoja decyzja :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.