Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] [A4 16 1999] czarna trumna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie zle mnie rozumiecie, ja nie wpadam max prędkością na przejazd ale smieszą mnie poniżone samochody zwalniające do 5 km trące o glebę przy warunkach polskich dróg

W firmie kupiłem ostatnio Pasata B5 i kapitalka przedniego zawieszenia kosztowała chyba 1300 zł wiec nie ma co przesadzać

Audiki sa u mnie w rodzinie traktowane z największym szacunkiem czego przykładem jest moja perełka B3 z 1991 roku z plakowanymi weżami pod maska i sterylnie czystym silnikiem najczystrzym w Toruniu ;) koszty w doprowadzeniu samochodu do stanu idealnego nie maja znaczenia ma byc fabryka

http://www.atk.pun.pl/viewtopic.php?id=203

http://imageshack.us/photo/my-images/171/dscf8838r.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/402/sdc14276.jpg/

:shocked::zemdlal: czyściej niż u mnie z środku kabiny :slina:
Opublikowano

Panowie zle mnie rozumiecie, ja nie wpadam max prędkością na przejazd ale smieszą mnie poniżone samochody zwalniające do 5 km trące o glebę przy warunkach polskich dróg

W firmie kupiłem ostatnio Pasata B5 i kapitalka przedniego zawieszenia kosztowała chyba 1300 zł wiec nie ma co przesadzać

Audiki sa u mnie w rodzinie traktowane z największym szacunkiem czego przykładem jest moja perełka B3 z 1991 roku z plakowanymi weżami pod maska i sterylnie czystym silnikiem najczystrzym w Toruniu ;) koszty w doprowadzeniu samochodu do stanu idealnego nie maja znaczenia ma byc fabryka

http://www.atk.pun.pl/viewtopic.php?id=203

http://imageshack.us/photo/my-images/171/dscf8838r.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/402/sdc14276.jpg/

:shocked::zemdlal: czyściej niż u mnie z środku kabiny :slina:

No no robi wrażenie :shocked: nieraz na allegro jak ktoś odpicuje auto na sprzedaż to są silniki podobnie umyte :polew: ale tutaj widać, że dbasz o niego :good: więc jak będziesz sprzedawał to nie myj go tak z pół roku wcześniej :decayed:

Opublikowano

Ja zwalniam do 2km/h ale potem szybko nadrabiam i wyprzedzam tych którzy mnie na przejeździe wyprzedzili :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.