Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nr obudowy kolumny kierowniczej


miszcz_kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy numery 8K0 953 515, 8K0 953 516 to numery obudowy (górnej i dolnej) kolumny kierowniczej do B6 pod tempomat?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 953 512 P 6PS obudowa dolna dla poj. z tempomatem kolor soul ( czarny ) cena w ASO 137 zł

8E0 953 515 E 6PS obudowa górna kolor soul (czarny) cena w ASO 63 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 953 512 P 6PS obudowa dolna dla poj. z tempomatem kolor soul ( czarny ) cena w ASO 137 zł

8E0 953 515 E 6PS obudowa górna kolor soul (czarny) cena w ASO 63 zł

Dziękuję bardzo :notworthy:

A czy można zamówić tylko dolną a zostawić górną bez tempo? Obejdzie się wtedy bez cięcia? Wejdzie wtedy manetka od tempomatu? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tylko dolna jest wycieta pod tempomat :cool1:

ps. mozna samemu wyciac w obudowie starej + pilniczek i ładnie zrobic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tylko dolna jest wycieta pod tempomat :cool1:

ps. mozna samemu wyciac w obudowie starej + pilniczek i ładnie zrobic :wink4:

Czyli wystarczy dolną kupić pod tempomat :kox:

Nie posiadam za wielkich zdolności manualnych to się za to raczej nie zabiore :kwasny: bo tylko lipa z tego wyjdzie :thumbdown:

Jeszcze jedno pytanie...a mianowicie który symbol oznacza że dana obudowa jest pod tempomat? Bo w internecie znalazłem np 8E0 953 512 H :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tylko dolna jest wycieta pod tempomat :cool1:

ps. mozna samemu wyciac w obudowie starej + pilniczek i ładnie zrobic :wink4:

Czyli wystarczy dolną kupić pod tempomat :kox:

Nie posiadam za wielkich zdolności manualnych to się za to raczej nie zabiore :kwasny: bo tylko lipa z tego wyjdzie :thumbdown:

Jeszcze jedno pytanie...a mianowicie który symbol oznacza że dana obudowa jest pod tempomat? Bo w internecie znalazłem np 8E0 953 512 H :mysli:

Sorry że tak d...e :tongue4: truje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z końcówką H jest wycofana i zastąpiona na literkę N ale to już typuje jako do B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz tą dolną to będziesz miał różnice w kolorze plastiku między tą dolną a górną i od razu z daleka będzie widać że przy kierownicy było coś grzebane :sick3: jak po jakiejś kradzieży. Plastik się starzeje i ciemniej - od słońca kosmetyków i normalnej starości. Już nie raz widziałem takie przypadki :D

Ciekawe czy w aucie masz już poprawione plastiki podobne do tych z b7 czy takie jak np. w 2002. Moim zdaniem są trzy opcje:

1. Zbieraj kasę na obie obudowy górna plus dolna

2. Tnij obudowę wszelkimi możliwymi sposobami :polew:

3. Odpuść tempomat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz tą dolną to będziesz miał różnice w kolorze plastiku między tą dolną a górną i od razu z daleka będzie widać że przy kierownicy było coś grzebane :sick3: jak po jakiejś kradzieży. Plastik się starzeje i ciemniej - od słońca kosmetyków i normalnej starości. Już nie raz widziałem takie przypadki :D

Ciekawe czy w aucie masz już poprawione plastiki podobne do tych z b7 czy takie jak np. w 2002. Moim zdaniem są trzy opcje:

1. Zbieraj kasę na obie obudowy górna plus dolna

2. Tnij obudowę wszelkimi możliwymi sposobami :polew:

3. Odpuść tempomat

Nie chodzi o problem z kasą... tylko ciężko coś znaleźć na necie. Tempomatu nie odpuszcze bo mam zakupiony :tongue4:

A co do plastików to mam te gówniane, jakiegoś nadzwyczjnego przebiegu nie mam bo 200tys a się dziadostwo ściera :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz szukał na necie obudowy pod tempomat w dobrym stanie w lepszych pieniądzach niż w ASO to już Ci się chęć posiadania tempomatu wyczerpie :> więc do wyboru Ad1 wizyta w ASO lub Ad2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B8 znajomy co zakładał mi tempomat wyciął mi w starej obudowie "dziurkę" pod tempomat, wygląda jak ORI nic nie widać że coś było grzebane :wink4:

obudowaq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz szukał na necie obudowy pod tempomat w dobrym stanie w lepszych pieniądzach niż w ASO to już Ci się chęć posiadania tempomatu wyczerpie :> więc do wyboru Ad1 wizyta w ASO lub Ad2.

I kupiłem na aledrogo komplet za sto złotyszy :notworthy:

Bez żadnej ryski :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz tą dolną to będziesz miał różnice w kolorze plastiku między tą dolną a górną i od razu z daleka będzie widać że przy kierownicy było coś grzebane :sick3: jak po jakiejś kradzieży. Plastik się starzeje i ciemniej - od słońca kosmetyków i normalnej starości. Już nie raz widziałem takie przypadki :D

jesli kupisz odpowiedni kolor nie powinno byc widac roznicy, u mnie (7 letnie auto)po zamonotowaniu nie ma najmniejszego sladu wiec moim zdaniem to tylko naprawde rzadkie przypadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...