Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dziwny problem z elektryką


ammbk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkich forumowiczów i forumowiczki :)

Postaram się napisać jak najjaśniej i najbardziej profesjonalnie jak tylko potrafię :) Żebyście nie musieli męczyć się z redagowaniem mojego tekstu.

Chodzi o moje autko (A4, 1.9 TDI 96r). Od pewnego czasu pojawia się problem z ginącymi światłami mijania ( są tylko postojowe). W momencie kiedy światła się nie załączają nie działa również nawiew i kierunkowskazy :/

Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki i ponownym włożeniu go zazwyczaj wszystko wraca do normy. Auto dziś wróciło od 'elektryka', ale Pan nie postawił diagnozy, przepisał jedynie receptę - wymiana kostki i przełącznika świateł i zalecił również poszukania informacji na forach :) Jako, że nic do tej pory nie znalazłam chciałabym zapytać czy ktoś nie wie o co w tym wszystkim chodzi??

Chętnie wysłucham waszych rad i wskazówek..

Pozdrawiam Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba by zacząć od wymiany tej kostki. Przełącznik świateł raczej bym odpuścił bo niewiele ma on wspólnego z nawiewem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poszukał bym w przekaźnikach,ale to tylko gdybanie. Trudno jest naprawiać usterki w elektryce nie mając auta "w rękach". Przykro mi,niewiele ci pomogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba,że masz tak zużytą stacyjkę,że już nawet nowa kostka nie daje rady.Ale to raczej rzadkość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...