Jump to content
0
ammbk

[ALL] Dziwny problem z elektryką

Recommended Posts

Witam ponownie wszystkich forumowiczów i forumowiczki :)

Postaram się napisać jak najjaśniej i najbardziej profesjonalnie jak tylko potrafię :) Żebyście nie musieli męczyć się z redagowaniem mojego tekstu.

Chodzi o moje autko (A4, 1.9 TDI 96r). Od pewnego czasu pojawia się problem z ginącymi światłami mijania ( są tylko postojowe). W momencie kiedy światła się nie załączają nie działa również nawiew i kierunkowskazy :/

Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki i ponownym włożeniu go zazwyczaj wszystko wraca do normy. Auto dziś wróciło od 'elektryka', ale Pan nie postawił diagnozy, przepisał jedynie receptę - wymiana kostki i przełącznika świateł i zalecił również poszukania informacji na forach :) Jako, że nic do tej pory nie znalazłam chciałabym zapytać czy ktoś nie wie o co w tym wszystkim chodzi??

Chętnie wysłucham waszych rad i wskazówek..

Pozdrawiam Ania

Moim zdaniem trzeba by zacząć od wymiany tej kostki. Przełącznik świateł raczej bym odpuścił bo niewiele ma on wspólnego z nawiewem...

W takim razie poszukał bym w przekaźnikach,ale to tylko gdybanie. Trudno jest naprawiać usterki w elektryce nie mając auta "w rękach". Przykro mi,niewiele ci pomogę...

Reklamuj tą kostkę, jest wadliwa.

Chyba,że masz tak zużytą stacyjkę,że już nawet nowa kostka nie daje rady.Ale to raczej rzadkość...