Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czarne felgi do czerwonej b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak narazie 1 jest najlepsza :thumbup:

Opublikowano

3. zdecydowanie najlepsza.. :przebiegly:

Opublikowano

Tez mowie 3 :thumbup: Byle pasek RED nie byl za waski ani za szeroki i bedzie :drool:

Opublikowano

Oooo jaaa ... 3 jest kozak :kox: :kox:

+ grill RS i jestes prze kozak :naughty: ...

Jutro zapodam sobie nowego PS i pomajstruje przy Twojej .. mam wizje :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jutro zapodam sobie nowego PS i pomajstruje przy Twojej .. mam wizje :polew:

no to czekam :naughty:

Opublikowano

Sokół zdecydowanie opcja nr. 3 jak najbardziej jest :kox:

Opublikowano

Hehe jeszcze tylko czarny grill a na nim znaczek na czerwono.. :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

a takie ? :chytry:

3016883721zb8.jpg

Opublikowano

hmmm no nie wiem złe nie są ,tylko czy nie będą za "delikatnie" wygladać??!! :mysli:

Opublikowano

sokolnh zrob je na czarno z rantem to ocenimy.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sokolnh zrob je na czarno z rantem to ocenimy.. :naughty:

pozniej narazie siedze w robocie a tu na kompie nia mam photoshopa :P

Opublikowano

bccc39f7019d2939.jpg

:decayed:

Opublikowano

Keżor wszystko zmieniles, tylko nie kierunek.. :P i jest pomarancz hyhy.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Keżor wszystko zmieniles, tylko nie kierunek.. :P i jest pomarancz hyhy.. :naughty:

juz dawno jest biały :P stare zdjecie dałem

dzięki Keżor, jakbym wpadł takim agresorem na miasto nie było by zlituj :decayed:

czarne lampy fajnie by wygladały ale boje sie moje rezac :P

Opublikowano

Keżor wszystko zmieniles, tylko nie kierunek.. :P i jest pomarancz hyhy.. :naughty:

juz dawno jest biały :P stare zdjecie dałem

dzięki Keżor, jakbym wpadł takim agresorem na miasto nie było by zlituj :decayed:

czarne lampy fajnie by wygladały ale boje sie moje rezac :P

Szczegulnie z 100km :D Po takich modach musial bys zapodac 2,7Bit albo 4,2
Opublikowano
  • Autor

Keżor wszystko zmieniles, tylko nie kierunek.. :P i jest pomarancz hyhy.. :naughty:

juz dawno jest biały :P stare zdjecie dałem

dzięki Keżor, jakbym wpadł takim agresorem na miasto nie było by zlituj :decayed:

czarne lampy fajnie by wygladały ale boje sie moje rezac :P

Szczegulnie z 100km :D Po takich modach musial bys zapodac 2,7Bit albo 4,2

a kto Ci powiedział, że chciałbym sie scigac ?

pod "dyske" bym podjechał :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Keżor wszystko zmieniles, tylko nie kierunek.. :P i jest pomarancz hyhy.. :naughty:

juz dawno jest biały :P stare zdjecie dałem

dzięki Keżor, jakbym wpadł takim agresorem na miasto nie było by zlituj :decayed:

czarne lampy fajnie by wygladały ale boje sie moje rezac :P

Szczegulnie z 100km :D Po takich modach musial bys zapodac 2,7Bit albo 4,2

a kto Ci powiedział, że chciałbym sie scigac ?

pod "dyske" bym podjechał :kox: :kox: :kox:

Ale nie masz RS-a wiec nic nie wyrwiesz :D Wiesz o czym mowie :naughty:
Opublikowano

czarne lampy fajnie by wygladały ale boje sie moje rezac :P

już pracuje nad sposobem żeby były czarne, jak mi sie uda to napewno sie podziele ;) [br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 13:09 _________________________________________________

Ale nie masz RS-a wiec nic nie wyrwiesz :D Wiesz o czym mowie :naughty

mysle że jakbyście w dwójke podjechali pod dyske (sokół w tym VT) to Tukanku nie miałbyś szans , bo masz karawan :polew:
Opublikowano

czarne lampy fajnie by wygladały ale boje sie moje rezac :P

już pracuje nad sposobem żeby były czarne, jak mi sie uda to napewno sie podziele ;) [br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 13:09 _________________________________________________

Ale nie masz RS-a wiec nic nie wyrwiesz :D Wiesz o czym mowie :naughty

mysle że jakbyście w dwójke podjechali pod dyske (sokół w tym VT) to Tukanku nie miałbyś szans , bo masz karawan :polew:

ALe nie chodzi o wyrywanie :D Sokol wie o co kaman(rozmowa po zajaciach :D) A na kazdego przyjdzie pora karawan zawsze sie przyda... :D Avantkarawant
Opublikowano

Nie no wygląda agresywnie i ładnie komponuje sie czerń.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.