Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Amortyzatory tył, jaka firma??


mily

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem się podpytać jaką firmę wybrać tylnych amortyzatorów, czy jest sens płacić za SACHS?? Dodam że autko nie idzie na sprzedaż itp, zamierzam nim jeździć dość długo, więc chciałbym pojeździć na tych amorka co najmniej 2 lata (a najlepiej to ze 4)

[mod]Czy do Twojego modelu podejdą amortyzatory z B7 czy B8? Pewnie nie, więc co robi w temacie prefix [ALL] !!! - poprawiłem[/mod][br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 09:43_________________________________________________Temat można skasować. Już znalazłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kolego napisz co wybrales olejowe czy olejowo gazowe

tom77 proponuje mi sachs olejowo-gazowe za 140zl/szt wiec cena dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kolego napisz co wybrales olejowe czy olejowo gazowe

tom77 proponuje mi sachs olejowo-gazowe za 140zl/szt wiec cena dobra

Też będę brał sachs ale ja znalazłem za 350 komplet, czyli razem z odbojami i osłonami (narazie chciałem się zorientować w kosztach i co jest polecane żeby wiedzieć czego szukać). Ja będę wymieniał dopiero za jakiś czas, jak przejdzie przegląd to jeszcze pojeżdżę na nich żeby je wykończyć, a jak przeglądu nie przejdzie to odrazu wymieniam. Także czekam narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na tyle Sachs, niestety jakoś dziwnie pukały stukały, co mnie bardzo wkurzało. Wymieniłem je na Kayaby, które według mnie są o niebo lepsze (trzymanie drogi itp.), więc ja tylko mogę polecić KYB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego becio2004 amortyzatory KYB sa gazowe czy olejowe bo slyszalem ze na nasze drogi to lepiej olejowe a zabardzo nie wiem jaka firma sprzedaje olejowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kyb ja na tyl do golfa kupilem gazowe i moim zdaniem sa za sztywne na nasz drogi lepiej kupic billsteina olejowe wielkiej roznicy cenowej nie ma chyba 50zl na komplecie tez teraz bede zmienial przod bo mi przysiadaja w sumie rzaden nie puszcza ale buja na nich strasznie i nie trzymaja juz jak kupie napisze co i jak. a sasch moim zdaniem to jakas lipa wolaja duzo za czesc a podobno wiele reklamacji jest tak sie wypowiada znajomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kyb ja na tyl do golfa kupilem gazowe i moim zdaniem sa za sztywne na nasz drogi lepiej kupic billsteina olejowe wielkiej roznicy cenowej nie ma chyba 50zl na komplecie tez teraz bede zmienial przod bo mi przysiadaja w sumie rzaden nie puszcza ale buja na nich strasznie i nie trzymaja juz jak kupie napisze co i jak. a sasch moim zdaniem to jakas lipa wolaja duzo za czesc a podobno wiele reklamacji jest tak sie wypowiada znajomy

Nie mogę znaleźć olejowych bilsteina, czy mógłbyś podać numer części albo jakiegoś linka zapodać??[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 09:40_________________________________________________Aha co to jest ta firma Max Gear?? Sprzedawca namówił mnie na zakup filtra kabinowego tej firmy widzę że mają też zawieszenie, ktoś miał styczność z tą firmą.

Tak po prawdzie te firmy co dopiero wchodzą na rynek mają dość dobre produkty żeby zyskać klienta a później to już wiadomo, może warto zaryzykować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...