Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Doświetlenie zakrętów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmm w b8 można ustawić to samemu VAG-iem tylko nie kązda B8 przyjmuje to kodowanie :wink4:

Opublikowano

hmmm w b8 można ustawić to samemu VAG-iem tylko nie kązda B8 przyjmuje to kodowanie :wink4:

Wydaje mi się, że montaż odpowiedniego Bordnetz'a załatwi sprawę :wink4:

Opublikowano

Ciekawe jakby takie coś prezentowało się w mojej B5 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hmmm w b8 można ustawić to samemu VAG-iem tylko nie kązda B8 przyjmuje to kodowanie :wink4:

no właśnie

Rogal się bawił u mnie, ale się poddał w pewnym momencie i to nie z braku czasu

no nie dało rady :no:

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 19:47_________________________________________________

Wydaje mi się, że montaż odpowiedniego Bordnetz'a załatwi sprawę :wink4:

Bord co ???? :shocked:

Opublikowano

Tez chciałem to uruchomic z Vaga ale nie wyszło.

Nie wiem na ile profesjonalnie te proby przeprowadzalismy z Davidem :tongue4:

Ale dodatkowo bym tego nie dokupił.

Opublikowano
  • Autor

Tez chciałem to uruchomic z Vaga ale nie wyszło.

Nie wiem na ile profesjonalnie te proby przeprowadzalismy z Davidem :tongue4:

Ale dodatkowo bym tego nie dokupił.

no właśnie

dlatego mam takie trochę, mixed emotions.... :mysli:

Opublikowano

Bord [/b]co ???? :shocked

Bordnetz czyli moduł centralnej elektryki pojazdu (adres 09 w VCDSie). Aktualnie nie mam zainstalowanego katalogu ETKA (po formacie jestem), gdy tylko będę miał dostęp to sprawdzę który obsługuje doświetlanie zakrętów :wink4:

Sterowniki w wyższej wersji posiadają w kodowaniu więcej bajtów (czyli więcej bitów, które aktywują poszczególne funkcje). Platforma 8K zapewne ma już "Component Protection" dlatego radziłbym uważać ze sterownikami z drugiej ręki (gdy zadziała blokada komponentów trzeba będzie podłączyć samochód pod VASa w ASO, który porówna numery sterowników w bazie FAZIT i w przypadku kryminalnej przeszłości sterownika przysporzy nam niemałych problemów).

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

w przypadku kryminalnej przeszłości sterownika przysporzy nam niemałych problemów).

Pozdrawiam.

no i powiało z lekka grozą :wink4:

adam no to poczekam co tam wyczytasz, bo to nic pilnego

temat mnie zainteresował, bo jak na moje doświetlanie zakrętów to fenomenalna sprawa

z góry dzięki za dalsze commenty :notworthy:

Opublikowano

Nie ma sprawy, tylko muszę ETKĘ zainstalować i zaktualizować w wolnej chwili na wirtualnej maszynie :wink4:

Z racji iż labele do 8K są zakodowane w formacie ".CLB" nie mogę ustalić kodowania offline (bez połączenia z samochodem). Jednak okazuje się, że ktoś już kiedyś poza granicami naszego kraju interesował się tematem. Opisane zostało jak należy przekodować Bordnetz (09):

http://www.a5oc.com/forums/a5-s5-topics/10615-fog-lights-cornering-lights.html

Proponuję na początek taki zabieg, jeśli nie pomoże będziemy szukać innego rozwiązania, czyli odpowiedniego kontrolera :good:

Opublikowano
  • Autor

tak na moje to wygląda to na straszną prościznę, co ??

kurcze, byłoby super gdyby odpaliło ... :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.