Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

a rozmawiałeś z Patroxem lub Rogalem n.t podrasowania Twojego wozidła?? :naughty:. Patryk z Danielem robią customowe wydechy więc warto się podpytać co proponują i za ile ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArkadiuS kto co moze i za ile w PL odnosnie tego silnika to mam jz rozeznane od roku , albo i lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArkadiuS kto co moze i za ile w PL odnosnie tego silnika to mam jz rozeznane od roku , albo i lepiej :wink4:

heheheh dobrze odrobiłeś "lekcje" :naughty:........pochwal się dlaczego więc compoty? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pytalem jakis czas temu to tylko oni robili sterowniki MY11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi, piekne auto masz... ale zeby zakladac 225/40/19 ? :rolleyes: - przeciez to bedzie mega naciag = gorsza trakcja szczegolnie w zakretach...

Jaka szerokosc maja te rotory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.5 cala.Obecnie mam 225/50/17 i za wyjątkiem tego ze trochę plywa racji profilu to z trakcja nie ma spelcjalnie problemu.

Niestety dla mnie audi przegina trochę z doborem szerokości , juz na 245/40/18 czuć spadek mocy a co dopiero na 255.To szerokość tylko dla 3.0 TDI lub S4.Zresztą ja jestem ekscentrykiem i lubię miec zawsze inaczej niż wszyscy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to u mnie przy 8,5J na 19" i oponie 235 widac bylo lekki naciag... i szczerze mowiac auto prowadzi mi sie lepiej na 235/40/18 przy feldze 8J.

Na 225/50/17 masz pewnie felge 7,5J, wiec szerokosc optymalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko tak powiedziec , bo opona oponie nie rowna czasami 235 jest srasznie naciagniete , a pod domem parkuje B6 na 225/35/20 i 9 calowej feldze i znosnie to wyglada.Plus jest taki ze bedemial miejsce pod dystans 10mm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi a powiedź mi rozmaiwałes z ASO w Noway na temat zaleceń Audi odnosnie rozmiarów opon do danych felg ? :cool1:

bo w Krakowie ciągle słyszę w ASO ( oczywiscie jesli chodzi o model B8 ) ze w ORI feldze 18-scte musi byc 245/40/18 i opona autoryzowana przez Audi ( to akurat mam w d.... bo raczej kazda dobrej firmy ma ), w innym przypadku nie biorą odpowiedzialność za wibracje powstające na kieronicy i karoserii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko tak powiedziec , bo opona oponie nie rowna czasami 235 jest srasznie naciagniete , a pod domem parkuje B6 na 225/35/20 i 9 calowej feldze i znosnie to wyglada

to prawda Kumho 235/35/19 na feldze 8.5 j bylo bardzooo malo naciagniete - praktycznie nic !!!

teraz mam AVON 225/35/19 ze wzgledyu na dystans i zacisk S4 - jest maly naciag

a tyl Avon 235/35/19 to juz wiekszy naciag ze wzgledu na felge 19" 9.5 J :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo jezu to te bez autoryzacji to dopiero musza wibrowac ........... felgi bralem z ASO ale opony juz nie..........cwaniaki jedne.......ja im od razu moge powiedziec kogo winic za te wibracje, debila ktory nie potrafi tak kola dwumasowego zrobic zeby nie wibrowalo :gwizdanie:

Zreszta ja chyba te obecne 17 zostawie sbie na wizyty w PL po mi szkoda nowego auta na krakowski wyryp wiec jak cos to beda mieli autoryzacje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pawle uwazajac w Krakowie na 19 na pewno nic autu nie zrobisz...

Radze sobie na tych 20 naprawdę nieźle..

Utwierdziłem się w przekonaniu że wszystko zależy od dobrych oczu i szybkich rąk w slalomie :polew:

I lżejszego bucika oczywiście..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martw 10 lat po krakowie wyrobilo mi dobry refleks :decayed:

Remik-A4 masz jakies zdjecia jak to wyglada ?Chodizmi o 225 na 8.5 calowej feldze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad to jedno ale jak sie bedzie jezdzic na takich kolach to juz co innego.. No chyba ze Pawel chce letni quattro drift odstawiac.

Wiem wiem, 255/35R19 zjada moc ale po norweskich zakretach latam jak przyklejony. Na 225/45R18 auto jezdzi jak lozko wodne i na zakretach juz tak wesolo nie jest.

Co do niskiego profilu w Polsce to mam takie samo zdanie jak pawel1380. Trzeba uwazac i tyle. Moje 19" przejechaly sporo km po polsce i nadal sa proste i nic im nie dolega.

W Krakowie tez bylem nie raz :) Turdzi, bedziesz po miescie po norwesku jezdzil! Pamietaj ze przy 75km/h w ograniczeniu do 50km/h zabieraja prawko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...