Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nikt tu nie próbuje nikomu udowodnić czegoś co nie ma prawa mieć miejsca, jedyne co Turdzi, podobnie jak Kuredu pokazują to fakt, iż doładowana benzyna potrafi palić stosunkowo niewielkie ilości paliwa odnosząc to tego co oferuje.

dokladnie ,

Turdzi mnie interesuje tylko jedno ile TFSI pali normalnie jeżdżąc, bo ja swoim też mogę wykręcić 5,5L :decayed:
Opublikowano
  • Autor

w miescie nie zalpalem wiecej niz 12.5 na trasie nigdy wiecej niz 9l.Jazda normalna bym powiedzial nie jak emeryt ale tez nie z butem w podlodze.

Opublikowano

turdzi felgi sa ori?? qrde pikne :wink4: podobno tez zmieniales tylne lamki....jakieś problemy??

Opublikowano
  • Autor

Felgi orginal i lampy tez orginal.Po 2010 roku led jest w standardzie :wink4:

Dzis zrobilem podchody do felgi zimowej po super rabatach za 18 cali krzykneli mi 8k a normalnie jest 11 :shocked: porabalo ich , bedzie cos trzeba chyba w pl upolowac :rolleyes:

Opublikowano

qrde a czy jest ta fela w 17 bo tu gdzie mieszkam to est drogowa tragedia :angry:

Opublikowano
  • Autor

Na 17 cali to raczej tego efektu nie bedzie bo szczerze to ta 19 wygada na tym aucie jak 18 cali.18 nasz podroby na allegro.

Opublikowano

w miescie nie zalpalem wiecej niz 12.5 na trasie nigdy wiecej niz 9l.Jazda normalna bym powiedzial nie jak emeryt ale tez nie z butem w podlodze.

to jestem mile zaskoczony spalaniem, jak dla mnie to jakiś kosmos :shocked:
Opublikowano
  • Autor

nic sie nie martw dla mnie tez , dlatego mi to taka radoche sprawia :)

Opublikowano

turdzi robisz program czy czekasz do konca gwary? jestem ciekaw jak będzie palił po czipsie.wychodzi na to że nowe 2.0 tfsi palą podobnie do starszych 3.0 tdi...

Opublikowano
  • Autor

na razie nie tykam auta do konca przyszlego roku , kiedys to byl lajcik bo musieli ci na prawde dobrze podlubac w ECU a teraz ponosc pierwsze podpiecie pod kompa masz porobione i wbijaja ci misia w ksiazke.Nie wiem czy warto :mysli:

Pewnie sie dokulam do 3 lat , mimo ze mam 5 ale wtedy to siekne sobie od razu po calosci razem z turbo.

Opublikowano

a przy rezaniu turbo i softu tracisz gware na całe auto czy na jakieś elemnty?

Opublikowano

Felgi orginal i lampy tez orginal.Po 2010 roku led jest w standardzie :wink4:

Dzis zrobilem podchody do felgi zimowej po super rabatach za 18 cali krzykneli mi 8k a normalnie jest 11 :shocked: porabalo ich , bedzie cos trzeba chyba w pl upolowac :rolleyes:

wczoraj byłem zapytać w ASO z ciekawości ile kosztują zimówki do A5... pytałem o poniższe koła:

images?q=tbn:ANd9GcQA82R2r7qd6vAa40JI492P4xYTKN7caFKx3KkNja2ZH0xagujn5g

cena za sztukę 1699 zł :shocked::wallbash: welcome allegro :gwizdanie:

Opublikowano

ale Ty masz 16 cali, a ja chcę 17 :(

Opublikowano
  • Autor

cena za sztukę 1699 zł :shocked::wallbash: welcome allegro

Niezle ja w NO mam komplet tych felg za 3K PLN ale jeszcze nie wiem czy chce 17.Na razie szukam 18 cali 17 to bedzie wyjscie awaryjne.

Faktem jest ze ceny nowych kol w ASO wrecz zabijaja.

Opublikowano

ja wam powiem dlaczego a aso sa takie ceny , bo na marse do b8 takie zakładaja :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 20:58_________________________________________________

jedrekx mam takie na sprzedaz :wink4:

a ile za nie krzyczysz??
Opublikowano

Turdzi: Jak tam Twoj Shield sie trzyma? :)

Ile razy i jak myles juz te czarne wdowe po aplikacji wosku? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Turdzi: Jak tam Twoj Shield sie trzyma? :)

Ile razy i jak myles juz te czarne wdowe po aplikacji wosku? :naughty:

Mylem dwa razy , ale krople wody ladnie splywaja a pod palcem jest jeszcze "sliski" wiec cos tam jeszcze go jest.

Za dwa tygodnie jade do PL i chyba przed jazda sobie jeszcze zrobie raz zeby mi sie muchy nie przylepialy jak bede pycil :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.