Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj bedac na nartach przylapalem taka oto lale :gwizdanie:

zdjcie0333fk.jpg

zdjcie0331x.jpg

no nie powiem na Rotorach ta nowa A5 wyglada swietnie i bardzo mi sie po lifcie podoba , czego nie moge powiedziec o A4.Niby to samo ale bylem wczoraj w ASO i stala nowa i stara obok siebie w tym samym kolorze .Cos tam jest nie tak z tym poliftowym A4.

A tu taka ciekawostka , przyszedl koles od tego sportbacka na oko w wieku 50 lat.Co ciekawe praktycznie w kazdym sportbacku jakiego widzialem za kierownica siedzi koles wlasnie w tym wieku.Wyglada na to ze to bardzo modny samochod na kryzys wieku sredniego , co prawda taki koles wyglada w nim lepiej niz w 911 ale mimo wszystko jak d*pa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nadal mnie jakoś ten przód nie przekonuje w A5 :confused4: za to felga jak najbardziej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A5 sportback raczej dla 40to latka

tez mi sie tak wydaje 30-40 , mlody gnojek tez zle wyglada w takim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młodsi też sportbackami jeżdżą :wink4: w sumie nie zdziwię się jak po moim przesiądę się do takiego sportbacka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to znaczy ze nie tak zle w tej polsce jak mlodziez stac na takie auta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Bydgoszczy widuję często 4-5 sportbacków. z czego trzema jeżdżą panie w wieku 30-40 lat, jednym jeździ facet też na oko po 30., który chodzi na tą samą siłownię co ja i w jednym widziałem młodego chłopaka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos juz wie cos na temat rzezania kierownicy z poliftowego modelu?

704x396_a5_sb_int.jpg

Ten Sportback mial wlasnie taka S-line flat i wyglada ona wrecz mega.Szczerze to troszke mie drazi to ze Audi przeniaslo kierownice do B8 z B7.To juz 3 moje auto z ta sama kierownica i troche sie na nia juz opatrzylem :rolleyes:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 09:30_________________________________________________kurcze wlazlem dzisiaj na audi.no , zbudowalem sobie jeszcze bardziej wypasione auto i wyszlo mi na to ze jeszcze bym zaplacil 20K mniej.Zalamka normalnie, 2.0 TFSI i 3.0 TDI poliftowe sa znacznie tansze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos juz wie cos na temat rzezania kierownicy z poliftowego modelu?

Schematow jeszcze nie mam :) Ale na pewno sa inne moduły w kierownicy , nie wiadomo jak sterownie i czy wszystko bedzie dzialac .

Temat raczej dosc odległy :wink4:

Kiery kupisz bez problemu tylko z poduszką kłopot :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bedac na nartach przylapalem taka oto lale :gwizdanie:

zdjcie0333fk.jpg

zdjcie0331x.jpg

no nie powiem na Rotorach ta nowa A5 wyglada swietnie i bardzo mi sie po lifcie podoba , czego nie moge powiedziec o A4.Niby to samo ale bylem wczoraj w ASO i stala nowa i stara obok siebie w tym samym kolorze .Cos tam jest nie tak z tym poliftowym A4.

A tu taka ciekawostka , przyszedl koles od tego sportbacka na oko w wieku 50 lat.Co ciekawe praktycznie w kazdym sportbacku jakiego widzialem za kierownica siedzi koles wlasnie w tym wieku.Wyglada na to ze to bardzo modny samochod na kryzys wieku sredniego , co prawda taki koles wyglada w nim lepiej niz w 911 ale mimo wszystko jak pupa :rolleyes:

jak dla mnie to te auto jest idealne z każdej strony :slina:

w środku też pewnie biednie nie jest :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu o wypasie pomyślałem widząc blachy z DE, bo u Niemców często idzie w parze, że jak tego typu autko niedawno się pojawiło i już ktoś nim jeździ to ma zdrowy wypas :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo pasuje czarne Cayenne które widać w tle na drugim zdjęciu ? :naughty:

nie wiem kogo bym widzial w tamtym ale wiem kogo widze w tym......

cayennec.jpg

cayenne1n.jpg

.....siebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo pasuje czarne Cayenne które widać w tle na drugim zdjęciu ? :naughty:

nie wiem kogo bym widzial w tamtym ale wiem kogo widze w tym......

cayennec.jpg

cayenne1n.jpg

.....siebie :decayed:

nie pytam ile taka zabawka w NO bo musiałbyś napisać kilkunastocyfrową liczbę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...